Şimdi Ara

hafıza kartı şifresi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar akşam hafıza kartımı kart okuyucuya taktım ama okumadı bir kaç denemeden sonra vaz geçtim

telefona geri taktım hafıza kartı kitlenmiş ve şifre istiyor

ben herhangi bir şifre koymadım yardımlarınızı bekliyorum

kart mini cd 256 kingston

• vallaha baba kartına gule gule dıyebılrsın benım arkadasında basında bu bela kafasına gore kart calısıyor kafasına gore sıfre soruyor kullanamıyor anlamadık gıttı
  • Aşağıdaki programı bir dene...

MMC Sifre çöz TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 27 Aralık 2005 3:31:40 >
  • yok abi yok denemedigim yontem kalmadi benim kartta kilitli...
    teknik servisler ozel bir cihazla yapiyor ve 20ytl istiyor,ben yaptirmadim yenisini aldim...kilitli karti ise bir turlu acamadim
  • neyse sorun değil benim kartım garantili servise gönderecez artık

saolun arkadaşlar
  • slm sahinuslu şunu söylemek isterim bu sorun genelde nokia modellerinde 6600 gibi telefonlarda vardır. kart hafızası dolmaya yakın senden şifre ister sende tabi şifre koymak istemediğin için vaz geçersin bunu kendi koyar ve bu şifreyi telefonun içine atar bunu filemanager dosya yönetici programı tel.e yükleyerek bulup bilgisayara atarak açıp içinden bulabilirsin ki format lardan sonra bu yok olur.ve bu işlemi yalnız hafıza kartını kilitleyen tel.den halledersin.aynı karttan bende de var hala kilitli.birde nokia9210 lar şifreyi kırabiliyormuş diye duydum ama tan kesin değil sana tavsiyem servise git yada çöpe at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veli125 -- 30 Aralık 2005 1:20:37 >
  • EWT ARKADAŞLAR 9210 DA BU İŞLEMİ YAPABİLİORSNZ HARD FORMAT DİE Bİ OLYWAR ORADAN HAFIZA KARTINIZA FORMAT ATIO VE ŞİFRE DEN FALAN İZ KALMİOR....

BENCE ARKADAŞALARİNDA FLN WARSA 9210 9500 FLN ONLARDAN BU İŞLEMLEMİ YAPABİLİRSN...
  • quote:

Orjinalden alıntı: showalye1

EWT ARKADAŞLAR 9210 DA BU İŞLEMİ YAPABİLİORSNZ HARD FORMAT DİE Bİ OLYWAR ORADAN HAFIZA KARTINIZA FORMAT ATIO VE ŞİFRE DEN FALAN İZ KALMİOR....

BENCE ARKADAŞALARİNDA FLN WARSA 9210 9500 FLN ONLARDAN BU İŞLEMLEMİ YAPABİLİRSN...
    evet 9500 bu işi kesin yapıor hatta hafıza kartı şifresi çözülür diyen telefoncuların hepsi bu işi 9500 la yapıorlar bende denedim hemen hallediyor alet.....
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: showalye1

EWT ARKADAŞLAR 9210 DA BU İŞLEMİ YAPABİLİORSNZ HARD FORMAT DİE Bİ OLYWAR ORADAN HAFIZA KARTINIZA FORMAT ATIO VE ŞİFRE DEN FALAN İZ KALMİOR....

• arkadaşlar birde hafıza kartına kart okuyucu fotoğraf makinası gibi cihazlarla format atarsan tamamen işi bitiyormuş direk çöp diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin
    saygılar
  • ya demiycem demiycem diyorum ama yuh be abilerim ablalarım kardeşlerim canlarım bu topiğin aynısı daha 2 saat önce açuıldı...sergen baba bişi dememiş tekrar bıkmadan usanmadan erdemlilikle cvp vermiş saolsun ama ne olur araştıralım sonra topic açalım...lütfen....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.