Şimdi Ara

Haftaya Hamza Hoca İstifa Edicek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Torku Konyaspor mağlubiyetinden sonra 3 maçta sadece 1 puan alınca Hamza Hoca istifa edicek.Belki başkan filan tutmaya çalışır ama taraftarın baskısından engel olabileceğini sanmıyorum.%90 3.hafta istifasını bekliyorum %10 4.hafta.

• Bence Fenerbahçe'nin alacağı tarihi galibiyete kadar gitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galatasaray ballı takımdır konya yı %99.9 yenecek bu hafta

• Başkan umarım tutmaya çalışır. Sıkı tutsun. Birlikte, el ele tutuşarak uzaklaşsınlar kulüpten.

Aryaya bağladım gece isim sayıklıyorum;

Dursun Özbek, Mehmet Özbek, Umut Bulut, Sabri Sarıoğlu, Hamza Hamzaoğlu, Hamit Altıntop, Dursun Özbek, Mehmet Özbek, Umut Bulut, Sabri Sarıoğlu, Hamza Hamzaoğlu...

Valar Morghulis ulan hepiniz gideceksiniz tek tek!
  • Dün gece gördüm ki GS nin iç işleri güney sınırımız kadar karışlık.

Son 2 sezonda 4. hoca gidecek, son 4 sezonda da 4. başkan gelecek. Ve hala en önemli sorunun bu olduğunu sananlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

Bence Fenerbahçe'nin alacağı tarihi galibiyete kadar gitmez.

Yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Dün gece gördüm ki GS nin iç işleri güney sınırımız kadar karışlık.

Son 2 sezonda 4. hoca gidecek, son 4 sezonda da 4. başkan gelecek. Ve hala en önemli sorunun bu olduğunu sananlar var.

Bunu anlamıyorlar hamza gitti x geldi ama selçuk burak olcan falan yerinde duracak

• quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Dün gece gördüm ki GS nin iç işleri güney sınırımız kadar karışlık.

Bunu anlamıyorlar hamza gitti x geldi ama selçuk burak olcan falan yerinde duracak

Aysal zamanında yazdım yazdım, defalarca konusunu da açtım. Hepsi silindi, kaldırıldı. Gökhan Töre mi Olcan Adın mı konusunda Olcaaaan diye bağıranlar şimdi yönetimi ve teknik heyeti eleştiriyorlar.

Ne transfer yapmayı biliyorlar ne de kiminle sözleşme uzatılacağını, futboldan anlayan, takım içi huzur sağlayan adamları gönderip yerine overated adamları bize getirirsen, 2 sene sonra işin suyu böyle çıkar, şimdi yana dolana bunları göndermeye uğraşırsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.