Şimdi Ara

!!!!!!!!!!!! Hakkari'de 1 şehit daha! !!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  !!!!!!!!!!!! Hakkari'de 1 şehit daha! !!!!!!!!!

24 Ekim 2007 Çarşamba 18:35
    Tabip Asteğmen Mustafa Barut'un tedavi gördüğü hastanede şehit olduğu öğrenildi.

Terörle mücadele eden Türkiye bir askerini daha şehit verdi. Şırnak'ta bölücü terör örgütü PKK'nın saldırısında yaralanan Tabip Asteğmen Mustafa Barut'un tedavi gördüğü hastanede şehit olduğu öğrenildi.

Dün, baba İbrahim ve anne Zübeyde Barut'u Ankara'ya çağıran askeri yetkililer, GATA Askeri Hastanesi'nde acılı haberi verdi. Olayı duyan anne Zübeyde Barut'un üzüntüden kalp rahatsızlığı yaşadığı öğrenildi.

Terörle mücadele eden Türkiye bir askerini daha şehit verdi. Şırnak'ta bölücü terör örgütü PKK'nın saldırısında yaralanan Tabip Asteğmen Bustafa Barut'un tedavi gördüğü hastanede şehit olduğu öğrenildi. Olayın duyulmasının ardından Şehit Asteğmen Barut'un evinin bulunduğu Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi Vatan Sokak'ta toplanan yakınları ve vatandaşlar teröre lanet yağdırdı. Şehit Asteğmen'in babası İbrahim Barut ise metanetini koruyarak evinde taziyeleri kabul etti.

Oğlunun şehit haberini nasıl aldığına ilişkin soruları yanıtlayan baba İbrahim Barut, "Salı günüydü bana telefon geldi. Ben buradan ağabeyim ve eşimle beraber yola çıktım. Oraya gittiğimde acı haberi aldım. Nasıl olduğu hakkında tam bir bilgim yok. GATA'da bizimle çok ilgilendiler. Askerlerin yakın ilgisi acımızı biraz da olsa haffletti." dedi.

Şehit Mustafa Barut'un Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi'nde üroloji uzmanı olarak görev yaptığı 4 ay önce evlendiği öğrenildi. Henüz 3 aylık asker Mustafa Barut'un şehadet haberini alan akrabaları ve yakınları Küçükçekmece'deki baba evine akın etti. Taziyeleri kabul eden baba İbrahim Barut metin olmaya gayret ederken annesinin gözyaşları döktüğü bildirildi. Evin önünde toplanan vatandaşlar terör örgütü alihende sloganlar attı. Evlerine başrak asan mahalleli şehit asteğmenin resmini göğüslerine taktığı görüldü.

İzmir'de olan eşi Tülay Barut'un yetişebilmesi için bekletilen cenaze ikindi namazı sonrası Küçükçekmece'de toprağa verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbott -- 24 Ekim 2007; 19:42:44 >

• vatan sağolsun.

umarım hakkını Türk milletine helal etmiştir. şehitlerimizin hakkını nasıl ödüyeceğiz bilmiyorum.
  • vatan sağolsun

kahrolsun pkk
  • vatan sağolsun
  • VATAN sağolsun.
  • Allah sabır versin ailesine..vatan sağolsun..
  • Bide bordo bereli galiba resimden bakınca başındaki şapka bordo bereli şapkası...

Vatan sağolsun...
  • biz hala f-16 diye geçinelim adam araziyi bilmiyo operasyone yolluyolar, söylenicek bişi yok...
  • yok o resimi ben ekledim

quote:

Orjinalden alıntı: dragger28

Bide bordo bereli galiba resimden bakınca başındaki şapka bordo bereli şapkası...

Vatan sağolsun...

• quote:

Orjinalden alıntı: turbott

yok o resimi ben ekledim

quote:

Bide bordo bereli galiba resimden bakınca başındaki şapka bordo bereli şapkası...

Vatan sağolsun...

Öylemi özür dilerim yazıdklarım için bende bordo bereli sandım..

Vatan sağolsun....

• Vatan sağolsun. ALLAH yakınlarına sabır ve güç versin.bir de şu mehmetçiklerimizin intikamı alınsa kanları yerde kalmasa sabır sabır nereye kadar.
  • quote:

Vatan sağolsun...

temsili bi resim olması lazım o. Şehit düşen askerin resmi değil yani

Vatan sağolsun
  • vatan sağolsun
  • Ölen kişi eniştem oluyo. Daha 4 ay önce evlenmişti.

ALLAH pkknında tüm teröristlerinde belasını versin

edit: resim kendisine ait değil ve başlıkta yanlışlıkla Hakkari yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seizure -- 1 Kasım 2007; 20:59:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: seizure

Ölen kişi eniştem oluyo. Daha 4 ay önce evlenmişti.

Başınız sağolsun.
    Amin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seizure

Ölen kişi eniştem oluyo. Daha 4 ay önce evlenmişti.

başınız sağolsun kardeşim..bizim sülaleden de 90 lı yıllarda iki kişi şehit olmuştu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.