Şimdi Ara

HALK SIGORTA KULLANICI YORUMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, aracima kasko yaptiricam ama halksigortayi daha once hic kullanmadim. Bundan once gunes sigortayi kullaniyordum herhangi bir kasko gereksinimi duymadim hasarsizlik indirim surem doldugu icin baska sigorta sirketini kullanmayi dusunuyorum. Piyasadaki en uygun fiyati halksigorta verdi 1100 TL herhangi bir muafiyeti yok full kasko seklinde teklif sundular. Halksigorta kullanicilarinin dusuncelerini bekliyorum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hort
    Yeni Konu açmamak için burada yazıyorum. Adamın teki geldi minibüsle benim aracıma carpti. Sigorta sirketine göre ben adamı daha onceden taniyormusum, kaza bu araca ait değilmiş yani araç başka bir yerde başka bir araca çarpip daha sonra tutanaktakı kaza yerine getirilmiş ve kazada fiziki uyuşmazlık varmış. Ulan resimler ortada sahitler ortada arabamin boyası olduğu gibi çarpan aracın tamponunda ve kaportasinda. Üstelik birde beni yalan beyandan mahkemeye vereceklermis. Ben böyle birşey ne gördüm ne tanık oldum. Adamları arıyorum ulaşmak imkansız. Dosya hakkında ancak bakanlığa yaptığım şikayetler sonucunda bilgi sahibi olabiliyorum. Böyle firma düşman başına. Siz siz olun uzak durun. 100 tl fazla verin başka firmayı tercih edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaportacı oldugum halde beni koparmaya çalıştırlar

halk mı aman uzak durun bu çakallardan videoyu izlerseniz anlarsınız https://www.youtube.com/watch?v=MwQwuhb2YQY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayarotoservis -- 21 Eylül 2016; 3:33:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.