Şimdi Ara

Hangi Seri HTC Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Bugün Aydın Gold bilgisayar'dan HTC One alacağım. Telefon ile bilgi aldım. Cihazlar Brightstar garantiliymiş ancak KVK bakıyormuş. Buraya zannedersem bir sıkıntı yok, ancak malum kronik sorunlardan dolayı (kasa açıklığı, kamera pembeleşme vs.) ellerindeki cihazların üretim seri numaralarını öğrendim. 3 tanesi hakkında bilgi verdiler. Şöyleki;

FA38HW
    SH3C6W
    FA3CAW

Şimdi ilk seri numarasına ait cihaz anladığım kadarıyla 2013 Ağustos üretimi ancak diğerlerini anlayamadım?

SH3C6W
    FA3CAW

Bu ikisi tam olarak ne oluyor? Hangi seri cihazı almalıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Birde kasa açıklığını net görebileceğim bir fotoğraf varmıdır?

• Yazdıklarınizin ilki hariç hepsi aralıkta üretilmiş cihqzlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FA Tayvandaki fabrikayı, SH Çin deki fabrikayı temsil eder, 3'te 2013’ü temsil eder diye biliyorum. Ayrıca 2013'ün son çeyreğinde yeni seri numarasına geçildi ve o tarihten itibaren de SH'ler de piyasaya çıktı biliyorum. Dolayısıyla da bence SH olan diyorum. Her ne kadar nezaketen de olsa yanıtlarsınız diye düşündüğüm PM'imde de yazdığım gibi tecrübeyle sabittir ki kamerada pembeleşme sorunu en yeni serilerde yeni alınan cihazlarda bile çıkabiliyor. Bu yüzden mümkünse seri no vs üzerinden giderek değil de cihazı açıp kontrol ederek almaya çalışın. Kasa açıklığını bu ilandaki resimlerde görebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_87575203/f_//tm.htm daha fazlası da olabiliyor buradakiler az denilecek derecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elaman -- 7 Mart 2014; 22:14:53 >

• KVK kendi garantisindeki htc'ye bakmıyor. Teleservice bakıyor artık hocam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.