Şimdi Ara

Hangi servis ? Deneyimleriniz ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba araba alma işleminden sonra tabiki sıra servis sorularımızda,İstanbul ve diğer şehirlerdeki arkadaşlar hangi resmi ve özel servislere götürüyorlar arabaları ve güncel servis fiyatları hakkında bilgi aktarabilielerse güzel bir database oluşturabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay kimse servise uğramıyor demek ki,herkes garajında kendisi bakım yapıyor.En güzeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger mekanik sorunum varsa Buyukcekmece Cak-Mer elektrik sorunum varsa Topkapida Halil Usta var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer aracınız modelli ise İstanbul-Maslak'ta MCY oto, Ankara'da ise Kardeşler Mercedes her ikisi de Mercedes konusunda uzmandır.
  • 2011 de aldığım makyajlı C'yi Bostancıdaki Batıotoya götürüyordum, aman aman sıkıntım olmadı. 2 kere kaza sonucu ekstradan servise gittim sadece o zaman ufak tefek sorunlar yaşadım. Onun dışında garanti kapsamındaki 1-2 arızayı hiç yormadan hallettiler. Şimdi E180 kullanmaya başladım ve ilk bakımda (15.000km) yine batıya gittim sorunsuz bir şekilde teslim aldım. 15.000 km bakımı yaklaşık 700 TL tuttu.
  • Mercedes servisine götürmeyip saniyedeki servise götürüp bakım tamir yaptırsak sıkıntı cıkarmı normal serviste yani kardşeim sen bunu orjinal servise getirmemiş bakımını yaptırmamışsın vs gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodGave

Mercedes servisine götürmeyip saniyedeki servise götürüp bakım tamir yaptırsak sıkıntı cıkarmı normal serviste yani kardşeim sen bunu orjinal servise getirmemiş bakımını yaptırmamışsın vs gibi?

eşdeğer parça ile standartlara uygun yapılırsa yasal olarak sorun olmaz (bknz. Blok muafiyeti tebliği) ama yinede yokuş yapabiliyor bayiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama ciddi bir sorun olduğunda yinede bakarlar herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodGave -- 24 Aralık 2014; 20:41:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.