Şimdi Ara

Hangi Sony?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forograf Makinaları hakkında hıc bır fıkrım yok ve profesyonel olarak bu işle ugrasmak ıstemıyorum sadece kalıtelı bır fotograf makınesının olması ve uzun sure kullanabılmeyı ıstıyorum bir fırsat sayesınde asagıdakı urunlerı bıraz ucuza alabılme ıhtımalım var ve ben bu fırsat tan yararlanmak ıcın hangısını alırsam benım ısımı gorecegınden emın degılım.. Megapıxelıne bakıp karar vermek ıstemedım duydugum kadarıyla bırcok daha onemlı ozellık varmıs sensorlerı vb gıbı bır dıger konu da sık sık dalmaya gıdıyorum yıne profesyonel olarak sualtı fotografı cekmıyecegım anı hatıra vb. amaclarla da kullanabılecegım bırsey olsun sıtıyorum.

ozet olarak herhangı bır makına degıl ancak profesyonel bırsey de degıl sualtında husrana ugratmayacak ozellıklerı olması yeterlı bır makına arıyorum ve bu konuda tecrubelı tanıdıklarım yok magazalarda satmak ıcın genellıkle en pahalısını onerıyor..

asagıdakıler de genıs bır yelpaze bılıyorum ama kusra bakmayın emınım ıclerınde ısıme yaramıyacak olanları da vardır

onerı ve kıyaslamalarınızı alabılırımıyım

Cok tesekkurler.

MODELLER :

DSCH3B.
    DSCN2.
    DSCT200.
    DSCT70.
    DSCT70HDPR.
    DSCT75.
    DSCT2.
    DSCW200.
    DSCW90B.
    DSCW85.
    DSCW80S.

SuAltı için aksesuar:
    MPKNA.------N serisi için
    MPKTHD.--------T serisi için
    MPKWB.-------W serisi için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.