Şimdi Ara

Hangisini seçerdiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ABD'de okulumla anlaşmalı bilgisayarlarda indirim varmış. Gidince almak üzere burdakilerle kıyasladım, baya makul geldi. Vakit ayırıp bakablirseniz sevinirim.

1) Apple Macbook 13", 2.4GHz, 2GB DDR3 Memory, 250GB hard drive, NVIDIA GeForce
    9400M ile karşılaştırırsanız sevinirim. Buna verilen fiyat: $1,499.00

2) DELL Latitude E6400
    Intel® Core™ 2 Duo P9600 (2.66GHz, 6M L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Genuine Windows Vista® Business Downgrade,XP Professional SP3 Install
    14.1" UltraSharp™ WXGA+ (1440x900) LED Display - Brush Metal Black
    NVIDIA Quadro NVS 160M With PC-Card
    4.0GB, DDR2-800 SDRAM, 2 DIMMS
    250GB Hard Drive, 7200RPM with Free Fall Sensor
    8X DVD+/-RW w/Roxio and Cyberlink PowerDVD™
    9 Cell Battery, 90W A/C Adapter (3-pin)
    Intel® WiFi Link 5300 802.11a/g/n Draft Mini Card
    Dell Wireless® 370 Bluetooth Module
    Internal Fingerprint Reader
    Deluxe Nylon Case (2 pocket, up to 15.4)

Önerilen fiyat: $1,403.25

• benim bildiğim kadarıyla macbooklar 999 dolar falan 1,499 dolara burdada var sanırım aynı özellikler

fakat verdiğin 2 laptoptan tabiki seçim bence macbook olmalı
  • Selam,

Biraz az bilgi vermişsin fakat sanırım MacBook 100 dolar indirimli. Diğerinde yapılmış olan indirimi bilmiyorum, fakat özellik olarak MacBook'tan daha performanslı bir bilgisayar. Bu durumda senin ihtiyaçların önemli. Herkesin bildiği gibi Mac'ler Windows PC'lere göre daha pahalıdır. Bu 100 dolarlık indirim büyük bir avantaj tabi. Bilgisayarı ne için kullanacaksın, Mac olması senin için ne kadar önemli, gibi bilgilerle soruna cevap bulunabilir. Böyle bir soruya, Mac isteyen biri MacBook, Windows isteyen biri de Dell diyecektir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • Dell olan sistemde daha çok indirim olduğunu biliyorum, burda bu paraya gelmediğine eminim.

masterm1nd haklısın Mac'te $100 indirim var.

İhtiyaçlarımın Mac'i gerektirip gerektirmediğine karar veremediğim için açtım aslında başlığı. Hiç Mac kullanmadım ve "daha stabil bir sistem" vaadinin dışında ne gibi artılarının olduğunu bilmiyorum. Mutlaka bir fark olmalı bu fiyat farkının oluşması için.
  • İmzanda Mühendis ve mühendis adaylarını gördüğümden yazıyorum bildiğim kadarıyla Mac'lerle uyumlu Autocad versiyonu yok
    Dell senin için daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
  • Üstteki arkadaşın da dediği gibi eğer kullanacağın programlar Mac'te yoksa almanın pek bir anlamı yok. Ama eğer bana sorun olmaz, Boot Camp'ten Windows'u yükler, gerekirse oradan kullanırım, ama genel olarak OS X kullanmak isterim dersen, Mac'in de özellikleri kötü sayılmaz. Bir tarafta performans var, diğer tarafta OS X.
  • Sağolun arkadaşlar cevaplar için. Şu an için Dell işime geldi. Pil süresi harika ve ekran kalitesi Mac'ten daha iyi. Hatta Mac'te pil ömrü BootCamp'ten Windows kullanınca daha da az imiş.
    Ama Windows'la işim olmasa Mac alırdım şu fani dünyada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.