Şimdi Ara

Hastanede Yaşadığım İbretlik Olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sekiz yıldır hafta sonları düzenli olarak benim için manevi değeri yüksek olan babamdan kalma bisikletime atlar Beşiktaş sahilde gezip stres atarım. Yine bu hafta sonu sahilde gezerkene piskeletleriylen çılgınca hareketler yapıp havalarda dönen o çocukları gördüm.Benim sakin sürüşümü gören çocukların yüzü ekşimiş,benimle dalga geçercesine aralarinda gulusup yan bakışlarla beni kesmeye başlamışlardı."Siz kime yan bakıyosunuz lan bebeler"dememle iki elimide bırakıp bisikleti öyle sürmeye başladım.Boş kalan ellerimi havada sallıyor"ken taç dis" diye naralar atarak dans ediyordum.Fakat tam o sırada önüme bir kedi çıkacağını nerden bilebilirdim.Daha "hasss"bile diyemeden kendimi yerde bulmuştum .Anladığım kadarıyla iki kolum da kırılmıştı ve benim acilen bir hastaneye gitmem gerekiyordu,fakat bu kırık kollarla hastaneye nasıl gidecektim?Tam o sırada önümden geçen kedi geldi ve "Pardon abi ya ben seni goremedim."diyerek özür diledi "Yardım edebileceğim bir sey var mı ?" diye de sordu kerata.Aldım kediyi oturttum direksiyona ben pedal cevirdim o yonlendirdi bizi,vardık hastaneye.Önümdeki yaşlı kalabalığı tekmemle dağıtmamla muayenehaneye dalmam bir oldu."Doktor bey benim şu kolları sar da gidem piskeleti dışarı bıraktık. Kediye emanet ettik ama hic güvenmiyorum ona."dedim.Doktor da "Hemen sarayım abi."diyerek işimi gördü.Tam muayenehaneden çıkarkene içeri zebani girdi ve bana "Kardeş benim şu basur ilacını sürer misin beyaa benim elim yetişmiyor ."dedi.Konuşmasından Trakyalı olduğunu anladığım zebaniye "Ellerim kırık ama dilimi kullanmakta ustayımdır."diye bir teklifte bulundum.Teklifime kızan zebani sinirli bir şekilde dışarı çıktı ve o çok korktuğum şeyi yaptı.Bisikletimi çalmıştı şopar .Acaba sevgili kedicik bisikleti niye korumadı diye düşünürken kalbim ikinci kez başımdan vurulmuşa döndüm.Arkamdan konuşuyordu nankor.Zebaniye "Bos ver abi calmakla iyi yaptin zaten surmeyi bilmiyordu cibiliyetsiz." diyordu.Yüksek sesle haykirdim.Mis gibi saglik ocagi dururken özel hastaneye giden kendime sovdum.
    -SON-

• quote:

Teklifime kızan zebani sinirli bir şekilde dışarı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

quote:

• İçinde zebani gectigi doğrudur ama lutfen bir sans verip okuyun o kadar ugrastik imlaya ozen gosterdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyen

İçinde zebani gectigi doğrudur ama lutfen bir sans verip okuyun o kadar ugrastik imlaya ozen gosterdik
    F3 zebani yazdım okumadım.
  • quote:

İçinde zebani gectigi doğrudur ama lutfen bir sans verip okuyun o kadar ugrastik imlaya ozen gosterdik
    Üşenmeyip okudum.Emeğe saygı.
  • Up
  • quote:

Up
    önceden ne güzel csbler vardı. şimdi ipini koparan zebanili şeyler yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: byloki

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Fiber

quote:

Orijinalden alıntı: byloki

+1

Alıntıları Göster
    O-KU-MA-YIN!
  • Kedili kısımlara güldüm. Bence olmuş kendini geliştirip devam et. Ayrıca şu okumayın zebani vs. yazanların eline versen güldürecek 2 satır yazamazlar. Ctrl+f yapıp bir marifet gibi yazıyorsunuz ama sonra nerede eski csbler edwirdler diye ağlıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowint -- 20 Temmuz 2013; 1:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowint

Kedili kısımlara güldüm. Bence olmuş kendini geliştirip devam et. Ayrıca şu okumayın zebani vs. yazanların eline versen güldürecek 2 satır yazamazlar. Ctrl+f yapıp bir marifet gibi yazıyorsunuz ama sonra nerede eski csbler edwirdler diye ağlıyorsunuz.
    devamını bekliyoruz güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwird 1

devamını bekliyoruz güzel olmuş

Alıntıları Göster
  • quote:

quote:

Hodor!
  • olmuyor olmuyor çok basit bunlar daha yaratıcı olmalısın
  • Kedinin konuştuğunu okuduğum zaman okumayı bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hodor-

quote:

quote:

Hodor!

Abi Hodor nedir ya bana bi açıklar mısın? Bi tutturmuşsunuz hodor hodor hodor nedir bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Körfezli89

quote:

quote:

quote:

Hodor!

Abi Hodor nedir ya bana bi açıklar mısın? Bi tutturmuşsunuz hodor hodor hodor nedir bu ?

Game of Thrones karakteri hocam :D İsmi ve söylediği tek şey HODOR :D

• quote:

Orijinalden alıntı: RihLOUDestFan

quote:

quote:

quote:

quote:

Hodor!

Teşekkürler.Ya oyun oynuyordum online, adam habire hodor hodor kafamın etini yedi valla bide burda hodoru görünce iyice deli oldum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RihLOUDestFan

quote:

quote:

quote:

quote:

Hodor!

Teşekkürler.Ya oyun oynuyordum online, adam habire hodor hodor kafamın etini yedi valla bide burda hodoru görünce iyice deli oldum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.