Şimdi Ara

Hay ben böle knight a

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa arkadaşlar sabaha kadar glyptodont kestim 204 tane glyptodont un içinden çıkan şeyden oldu bunları tam satacakken item bugda kaldı satılmıo öle duruo inventoryde

• valla bi arkadaşada öyle olmuştu düzelmişti ama . ben 40 tane cıkarıyorum satıyorum 40 ar 40 ar satıyorum
  • ark lar ingilizcem hiç yok denecek kadar az bu konu hakkında birisi ticket yazabilirmi buraya
  • Senin Adını Üzüldüm Bayağı ßi Para Kasardın Geçmiş Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissModuLar

Senin Adını Üzüldüm Bayağı ßi Para Kasardın Geçmiş Olsun
    6m civarı para kasmışsın resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissModuLar

Senin Adını Üzüldüm Bayağı ßi Para Kasardın Geçmiş Olsun
    server gırakon o paraya neler yapılırdı o server da ahh ahh charda 61 lvl boşunamı kastım ben o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBuLuTl

server gırakon o paraya neler yapılırdı o server da ahh ahh charda 61 lvl boşunamı kastım ben o kadar

Alıntıları Göster
    artık o tür para yapan itemler ve abys fireler çok olduğu zaman satılmıyor ve siliniyor çünkü onlarında

bugu var sitede okudum yanında 100"den fazla abys fire bulunduranların abys fireleri silinecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4SteLLioS

artık o tür para yapan itemler ve abys fireler çok olduğu zaman satılmıyor ve siliniyor çünkü onlarında

bugu var sitede okudum yanında 100"den fazla abys fire bulunduranların abys fireleri silinecektir

Alıntıları Göster
    ama inventeorimde ki herşey bugda kaldı potlar fp ler chitinler cleaver lar hepsi
  • quote:

ama inventeorimde ki herşey bugda kaldı potlar fp ler chitinler cleaver lar hepsi

Alıntıları Göster
    bide silinmedi hala duruo inventoryde ama satılmıo hiç bişi
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yazik Olmus Keske Parca Parca satsaymissin
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lBuLuTl

sanırım o itemların değeri 100k dan pahalı ( yani npc değeri - npc ye presiz 16.666 dan preli 25k dan pahalı satabiliyosan öyledir.) ve senin üzerinde nasıl olmuşsa 200 taneden fazla olmuş normalde 201. yi kutudan alırken inventory uyarısı verip almana izin vermemesi lazımdı. bu sorun benim de başıma geldi, her gün abyssten 380 ya da 570 tane bus alıp kendime 190 lı letterlıyorum ve moradonda satıyorum bi gün uyku sersemi gene diğer adamıma letterladım yeniden esas adamıma letterlarken yanlışlıkla 2 letterı açtım inventoryde 380 tane mi ne BUS oldu normalde uyarması lazım ve letterı açtırmaması lazım ama oldu işte. adamlara ticket attım sağolsun cevapladılar hem de oto cevap değil, söyledikleri ise bakımda silineceği ve yeniden trade yapabilir hale geleceğimdi ben de zararımı karşılayın az para mı 800-900M kaybettim dedim sallamadılar, bakım sonrası bizim buslar gitti üstüne su içtik

kısaca çarşamba sabahı o bezoarlar silinir charın da normale döner o zamana kadar o accountun diğer charı ile oynamaya devam, geçmiş olsun girakonda süper para kasmışsın yazık olmuş.

• quote:

Alıntıları Göster
    bak bana da oluyo relog atıyosun para geliyo o itemde kayboluyo bi dene bende de çok sefer oldu fpler glypodont bezeorları
  • quote:

Orijinalden alıntı: ano16

bak bana da oluyo relog atıyosun para geliyo o itemde kayboluyo bi dene bende de çok sefer oldu fpler glypodont bezeorları

Alıntıları Göster
    Relog atmayı dene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: moritanyalı

Relog atmayı dene..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: EskisehirLee

Relog atmayı dene..

boşuna deneme şu an inn e pot bile koyamazsın üzerinden bi armoru çıkarıp inventory e bile atamazsın, hiç bi itemı çöpe bile atamazsın, başıma geldi diyorum, çarşamba sabahı sorunun çözülür ama bezoarlar gider.

relog sadece itemın bugda kalması yani inventoryde hareket ettirilememsi durumunda işe yarıyo, bazen npcye bişeyler satıyosun ama itemı sattığın halde inventoryde kalıyo ve para gelmiyo, bu tür sorunları relog hallediyo. oyunun her tarafı da bug maaşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Cubic

quote:

Orjinalden alıntı: EskisehirLee

Relog atmayı dene..

boşuna deneme şu an inn e pot bile koyamazsın üzerinden bi armoru çıkarıp inventory e bile atamazsın, hiç bi itemı çöpe bile atamazsın, başıma geldi diyorum, çarşamba sabahı sorunun çözülür ama bezoarlar gider.

relog sadece itemın bugda kalması yani inventoryde hareket ettirilememsi durumunda işe yarıyo, bazen npcye bişeyler satıyosun ama itemı sattığın halde inventoryde kalıyo ve para gelmiyo, bu tür sorunları relog hallediyo. oyunun her tarafı da bug maaşallah

Alıntıları Göster
    salı gününü bekliceksin haftalık bakımda 190a düşürüolar bezeorları ve eskisi gibi kullanabiliyorsun

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bekliceksin server resten sonra geçiyo haftalık bakım yani salı gecesinden sonra düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyPower

quote:

bekliceksin server resten sonra geçiyo haftalık bakım yani salı gecesinden sonra düzelir

Alıntıları Göster
    hepinize teşşekür ederim server resi bekelyem artık saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyPower

quote:

Alıntıları Göster
    hepinize teşşekür ederim server resi bekelyem artık saolunhepiniz tekrar tkerar saolun
  • quote:

hepinize teşşekür ederim server resi bekelyem artık saolunhepiniz tekrar tkerar saolun

Alıntıları Göster
    yaa bezoarlardamı gidiio tühhh
  • quote:

yaa bezoarlardamı gidiio tühhh

Alıntıları Göster
    bezoar of glyptodontlardamı gidio beyler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.