Şimdi Ara

Hayalimdeki Hayat. Gelecek İçerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gelecekte yaşamak istediğim hayatı anlatacağım. Öncelikle çoğu kişi abartı ( lüks, para dolu....vb) bir hayat ister ama bu sefer ulaşabileceğim hayatı anlatmak istiyorum. Devamı size kalmış..

Deniz kenarı bir yer. Hep Istanbul da yaşamak istemişimdir. Evim ise hiç yoktan az da olsa deniz manzaralı olmalı ve 2+1 veya 3+1 olmalı. Bir odası yatak odası bir odası tv filan diğer odası da spor aletleri olan bir oda olacak. Evim de çoğu teknolojik ürün olacak tv,laptop vb. Orta segment bir arabam olacak çoğu arabayı sevdiğim için bu hangisi olur hayalini kuramıyorum. Ve motosikletim olacak. İşimde de sıkıntı yaşamayacağım ve sevdiğim bir iş olmasını isterim. Yaşım çok geçmeden evlenip çocuğum olmasını isterdim ama o biraz ilerde olur en azından hayatın tadını biraz aldıktan sonra olurdu.

Hayalim böyle sizde yazın konu devam etsin. Trollemezseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• her akşam
    güzel ve bana değer veren bir kadın

ufak bir yat .

normal bir hayatım olacak . yaşıyıp ölecem . kimseden bir farkı olmayacak . çoğu insan hayatlarına çok büyük anlam yüklüyorlar o kötü birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35D1D8426 -- 7 Eylül 2014; 0:47:50 >

• lejyona katılıp, zengin bir fransız vatandaşı olduktan sonra avrupayı gezip, isveç izlanda finlandiya ya da romanya da hayatımın son bulmasını bekleyeceğim
  • Mutlu ve sağlıklı olduktan sonra hergün aynı hayatı yaşamaya razıyım. Çok zengin olmak her zaman bi kenarda duruyor ama bu çok zor. Kendimizi kasmamak gerek.

• Hayal kurmadan da yaşanmıyor be hocam. Hayal kurmak hep hoşuma gidiyor. Belki yanlış belki doğru

• Yaş kaç sincap?
  • OceanMaster kullanıcısına yanıt
    19 yaşındayım. Her önüne gelene sincap damgasını yapıştırmak hoşunuza mı gidiyor? Hayal kurmakta sincaplıkmış hayırlı olsun

•  Hayalimdeki Hayat. Gelecek İçerir

Bi tane bundan bir de dağların arasında dolaşmak için içine dağ bisikleti atacaksın daha sonra hayatta kalabilecek kadar su yemek elektrik ve benzin ile dünyayı gezecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: fknklc

19 yaşındayım. Her önüne gelene sincap damgasını yapıştırmak hoşunuza mı gidiyor? Hayal kurmakta sincaplıkmış hayırlı olsun

Hayır ben senin kurduğun mantıkla kurduğum hayalleri en son 14-15 yaşlarımda kuruyordum ondan öyle dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Bi tane bundan bir de dağların arasında dolaşmak için içine dağ bisikleti atacaksın daha sonra hayatta kalabilecek kadar su yemek elektrik ve benzin ile dünyayı gezecen

ilgin varsa gezenbilir.com'a gözatabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Athelstan

lejyona katılıp, zengin bir fransız vatandaşı olduktan sonra avrupayı gezip, isveç izlanda finlandiya ya da romanya da hayatımın son bulmasını bekleyeceğim

Cidden lejyona katılmayı düşünüyor musun?
  • OceanMaster kullanıcısına yanıt
    Sert çıktıydam kusura bakmayın hocam. Böyle bir hayat yaşamak için çabalacağım olay bu yani

• Bunu gördüğüm çok iyi oldu saolun hocam
  • öyle çok mal mülkte gözüm yok.Rahat yaşayacağım kadar mal sonra vazgeçemeyeğim bir eş.sonsuza kadar birlikte...
  • ulaşmamın fazla zor olmayacağını varsayaraktan.

yurt dışında gemi mühendisliği yapmak istiyorum. 15-20 mt uzunluğunda ahşap bi tekne. birde aşık olduğum kadın. ne ev ne araba belki 10-15 bin TL lik bi motosiklet. o kadar. bu hayallerin toplamı bana 200 bin liraya patlar sanırım. ne asırı zor nede imkansız bi para. isteklerim bundan ibaret
  • para
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.