Şimdi Ara

Hazırlık hakkında ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kayıt yaptırırken isteğe bağlı hazırlık okumak istemedim şuan ilk hafta ekle sil haftası ama pişmanım hazırlığa geri geçebiliyor muyum ? Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

• Uppp
  • Öğrenci işleriyle konuş. Biz nerden bilelim
  • Hocam neden pişmansın neden hazırlığa dönmek istiyorsun? Atlamak isteyip fikrini değiştiren neydi?
  • Mark Hoppus kullanıcısına yanıt
    Belki daha önceden aynı şeyi deneyimleyenler vardır diye sordum.
  • İronBow34 kullanıcısına yanıt
    Hocam ingilizcemin yetersizliğinden değil,sınıftaki herkes hazırlık okumuş(ingilizce bilgisi isteyen bi bölümdeyim) yani geçen seneden beri burdalar arkadaş ortamlarını kurmuşlar ben yalnız kaldım.Genel olarak hazırlığın en rahat en rahat arkadaşlık kurulabilecek bir dönem olduğu söyleniyor,bilmiyorum napmalıyım :(
  • xPeke. X kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de senin gibi hazırlığı atlamak istiyorum o yüzden sormuştum. İngilizcen idare ediyorsa 4 sene boyunca halledersin bence 4 sene çok uzun süre dert etme bence. Arkadaş ortamını da zamanla sınıfındakilerle kaynaşırsın ya nolcak hep ordasın zaten.

Hocam hangi okul hangi bölüm bir de? Kontenjanına göre durum azıcık seni zorlar ya da rahat alışırsın ondan sormak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronBow34 -- 24 Eylül 2019; 21:10:34 >
  • İronBow34 kullanıcısına yanıt
    Hocam okulu pm den yazdım.kontenjan 40 kişi ama sınıflar iki grup halinde.Ben çok kafama takıyorum hocam sizin böyle bi sıkıntınız yoksa ileride atlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xPeke. -- 24 Eylül 2019; 21:41:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.