Şimdi Ara

HAZIRLIKTA YKS ÇALIŞACAKLARLARA ÖNERİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce böyle yapanlar veya bu sene yapacak olanlar varsa tecrübe, fikir ve düşüncelerini buraya aktarabilirler.

• "Üniversitede yeniden hazırlanacağım" düşüncesiyle tercih yapan -istisnasız- her arkadaşım pişman oldu. Hiç kolay bir iş değil, üstelik obp adaletsizliğinin iyice ayyuka çıktığı şu sistemde kırık obp ile sınava girmek çok büyük bir dezavantaj. Ya mezuna kalınmalı ya da istenilen, burada okuyabilirim denilen yerler tercih edilmeli. Üniversitede yeniden hazırlanma fikrinin pişmanlık yaşatması çok muhtemeldir. Bu şekilde hedefine ulaşan ekstrem örnekler belki olabilir ama onlar bile keşke sınava kırık obp ile girmeseydim diye muhakkak düşünmüştür.
  • "Üniversitede yeniden hazırlanacağım" düşüncesiyle tercih yapan -istisnasız- her arkadaşım pişman oldu. Hiç kolay bir iş değil, üstelik obp adaletsizliğinin iyice ayyuka çıktığı şu sistemde kırık obp ile sınava girmek çok büyük bir dezavantaj. Ya mezuna kalınmalı ya da istenilen, burada okuyabilirim denilen yerler tercih edilmeli. Üniversitede yeniden hazırlanma fikrinin pişmanlık yaşatması çok muhtemeldir. Bu şekilde hedefine ulaşan ekstrem örnekler belki olabilir ama onlar bile keşke sınava kırık obp ile girmeseydim diye muhakkak düşünmüştür.
  • rosKing R kullanıcısına yanıt
    İyi dedin
  • +++
  • Benim de çevremdeki bunu yapmaya çalışan herkes bunu yapamadı. Bir yıl daha evde kalıp çalışmak daha iyi bir seçenek.
  • çevredme böyle yapıcam diyenler hem yksye hazırlanamadı hem de hazırlıkta zorlandı kalıcaksan mezuna kal kalmicaksan yaz bir yer.
  • Hem hazırlıkta kalırsın hem de daha kötü sıralama yaparsın. Ben şimdiden söylüyorum sana istersen bana söv, istersen kulağını kapa ama durum bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.