Şimdi Ara

HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6' 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
14.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB - Viewsonic VA2465SMH Mağdurları konusu adayları toplanmış bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Malesef nabza göre şerbet veriyor :) bırak 24" i aoc nin 22" boyutundaki monitörü vermedi :) forumdan bazı kişilere kendisi teklif etmiş, ben üstüne para vereyim dedim olmaz dedi. Kendisine buradaki mesajları söyledim, isim verin bakayım ben kimseye önermedim dedi :) biz herşeyi aynı monitörü viewsonic den 30 tl daha pahalı diye alamadık, sen hem 24 hem daha pahalı almışsın. Hani biz de telefonda adama küfür etmedik :)

• Hiç yoktan çek alırdık. Onu da kaçırdık.
  • Hala siparişiniz hazırlanıyor yazıyor. İptal olur mu bilmiyorum olursa da canları sağolsun kredi kartına tam iade yapılsın yeter. Çek falan verirlerse de kendileri bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Orijinalden alıntı: ArchituX

Aşağıda gönderim süresi değişikliği fotoğraflardan açıkça görünüyor.
    "Tedarik edilemediğinden iptal" aşamasına doğru ilerlenecek anlaşılan.
    HB bize taktik uyguluyor sanırım :)

HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6" 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda***
    HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6" 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda***

su anki urun sayfasinda da kargo zamani olarak bu tarih gorunmekte. ozel bir taktik oldugunu zannetmiyorum, HB cat diye iptal ediyor, acimiyor hic.

Satın aldığım sırada "Hızlı Gönderi" yazıyordu. Ama ürün fiyatı yükseltilince, tarih 13 Şubat olarak değiştirildi.
    Ekran görüntüsü almayı unuttum maalesef.

• Hocam ben bu şartlarda vermesem havaleyi kendim yapacağım. Zaten iki hesapla almıştım. Birinin ödemesini yaptım

• Dünde 4GB asus ddr5 gt740 ekran kartına 650 tl yazmıslardı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

https://forum.donanimhaber.com/hb-magdurlari-viewsonic-vx2252mh-21-5-monitor-195tl--118195588

Amazon olsa gelirdi ama HB :(

Amazon oluncada gelmedi...
    Adata m2 sata ve gamer koltuk aldık uygun fiyatlı 1 ay sonra yanlış listeleme olarak iptal oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

https://forum.donanimhaber.com/hb-magdurlari-viewsonic-vx2252mh-21-5-monitor-195tl--118195588

Amazon olsa gelirdi ama HB :(

Amazon oluncada gelmedi...
    Adata m2 sata ve gamer koltuk aldık uygun fiyatlı 1 ay sonra yanlış listeleme olarak iptal oldu...

ilginç e ticaret bitmiş hacıı

• 1.5 hafta önce temmuzdaki monitörü thh ile geri alabildim. Görsem bunu da alırdım sonunda birini tv diğerine pc monitörü olarak kullanırdım. Kötü kaçtı.

Alan arkadaşlar bir dilekçe hazırlayıp ekran görüntülerini eklesinler. THH'ye başvursunlar. Alırsınız ürününüzü. HB bunu sürekli yapıyor bilerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 3 Şubat 2017; 17:13:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooProSeedoo

Dünde 4GB asus ddr5 gt740 ekran kartına 650 tl yazmıslardı :)

Paylaşmayı sevmiyor musun

• Bunlar da kasiniyor ikinci monitor vakasi marka da ayni neyse bizim tuketici hakem heyetinden karar gelsin de oncekini alalim

• Hepsiburada bunu sürekli yapıyor diyorsunuz ve hala o yemi yiyip gidip alıyorsunuz

THH ve zibilyan tane süreçle uğraşıp 6-8 ay içinde zorla da olsa gönderecekler diyen gözünü kapatır hiç düşünmeden alır o adamlara lafım yok ama gelmeyeceğini ve kendisinin de uğraşmayacağını bile bile bir umut diyerek alanlara cidden acıyorum

HB en iyisini yapıyor topluyor binlerce kişinin parasını 3-5 gün işletiyor belki bir ihtimal 10-20 tl de çek dağıtıyordur o da eski ve sürekli alışveriş yapan müşterilerine gerisi avcunu yalıyor. Ama herkes THH'ne başvursa örnek veriyorum 1000 kişiden 700-800 kişi gibi 1 yıl bile geçse aradan monitörleri gönderecekleri içi hepsiburada gibi büyük çaplı bir firmaya bile böyle bir meblağ ciddi yara açar ama işte insanımız uğraşmıyor anca alayım göndersinler

• Halen bazı arkadaşlar alınırmı diye yazmış pes doğrusu.
    172 liraya 23,6 ekran full hd hdmsi olan sıfır monitörden bahsediyoruz.
    İlanı kaldırmışlar ama görsem havada kapardım.
    BEDAVA.
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Her türlü uğraşırım. Taş atıp kolumuz mu yoruluyor

• Yollayacaklarına gönülden inananları görelim
  • Devren hesap alınır :)

• Hadi be ! Tamda monitör almak istiyordum.

• Bu basliklari acanlari sorgulayacan kesin hb yoneticilerindendir hahaaha yine para isletme donemi cikti

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: ooProSeedoo

Dünde 4GB asus ddr5 gt740 ekran kartına 650 tl yazmıslardı :)

Paylaşmayı sevmiyor musun

Aşığım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.