Şimdi Ara

HDMI Görüntü Alamıyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ekran kartımı degistirdim gtx560 aldım arkasında 2 tane dvı ve bir tane hdmı cıkısı var ama bir türlü hdmı görüntü alamıyorum nasıl yapıcaz yardımcı olursanız cok sevinirim

• Hangi kablo ile bagladın da görüntü alamadın?
  • HDMI kabloyu ekran kartına ve monitöre bağladığında eğer kabloda bir sıkıntı yoksa çalışmaması için bir neden yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: micchech

arkadaslar ekran kartımı degistirdim gtx560 aldım arkasında 2 tane dvı ve bir tane hdmı cıkısı var ama bir türlü hdmı görüntü alamıyorum nasıl yapıcaz yardımcı olursanız cok sevinirim

hocam ben bu işin piri değilim sadece yaşadığım bi problem ve duyduklarım olarak cevap verebilirim.(arkadaşlar da cevap verirken bu olasılığı da gözardı etmesinler diye)

2 olasılık aklıma geliyor.

1. bazı monitörler hdmi şeklinde sinyal yollamadıklarından dolayı cihaz görünmüyor olabilir

2. olarakta anakartınızın modeli directx 10 destekliyse; ekran kartı directx 11 desteklediğinden bazı özelliklerini görmüyor ya da kullandırmıyor olabilir(anakartın bozuk olması da olası. ben taktığımda mavi ekranla bilgisayar tekrardan başlıyordu...)

şimdiden kolay gelsin

• dostum sorunu çözdüm ayıptır söylemesi hdmı kablosunu tam sokamamısım ekran kartına
  • quote:

dostum sorunu çözdüm ayıptır söylemesi hdmı kablosunu tam sokamamısım ekran kartına

• quote:

dostum sorunu çözdüm ayıptır söylemesi hdmı kablosunu tam sokamamısım ekran kartına

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.