Şimdi Ara

HDTV BTF4 tam ekran olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 40 inc samsung tv aldım film izlerim oyun oynarım diye btf 4 te oyun tam ekran olmuyor siyah ekran geliyor yanıp yanıp sönüyor ama pencere modunda oynuya biliyorum diğer oyunlarda böyle bişey başıma gelmedi btf3 ü oynuyordum sorunsuz bu arada oyun orjinal kutulu tekrar yükselemmi yine aynı olucak gibime geliyor yardımlarınızı bekliyorum,

• quote:

Orijinalden alıntı: ONG_bagTR

arkadaşlar 40 inc samsung tv aldım film izlerim oyun oynarım diye btf 4 te oyun tam ekran olmuyor siyah ekran geliyor yanıp yanıp sönüyor ama pencere modunda oynuya biliyorum diğer oyunlarda böyle bişey başıma gelmedi btf3 ü oynuyordum sorunsuz bu arada oyun orjinal kutulu tekrar yükselemmi yine aynı olucak gibime geliyor yardımlarınızı bekliyorum,

TV'ye takacağın zaman çözünürlüğü düşür. Genellikle televizyonlar bilgisayara takılınca yüksek çözünürlüğü desteklemez diye biliyorum. Bizim toshiba var, onu da pc'ye takmıştım, çözünürlüğü belli bir değerden sonra yükseltince siyah ekran oluyordu bende de, ordan biliyorum.
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    hocam anlamadığım tv 1080 destekliyor ve sadece btf de oluyor anlamdım gitti
  • Ben de ilk bf4 açtığımda tam ekran olmadığını görünce şaşırmıştım oyun sorunlu sandım Sonra ayarlara bakınca orda full screen ayarı olduğunu gördüm. Etkinleştirince düzeldi. Bir dene olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.