Şimdi Ara

Heavenly Sword yeni oyun içi (+1) video daha [30 Haziran] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ef®uZ

Arkadaşlar youtube videosunu bulabilen olur da konuya eklerse sevinirim.

Çünkü siyah ekran karşısında sürekli '' video en attende '' yazısıyla gerçekten anten ediyor beni bu jeuxvideo.

Seni "burdan" alalım o zaman efruz. Tabi videoyu indirmek istersen?

mov formatlı, 68.7mb

• quote:

Orjinalden alıntı: korayg

Eski video bu...
    Parlamanında mokunumu çıkarmışlar nedir, o kadar parlıyorki bi sürü detay görülmüyor çogu zaman...Dogal durmuyor o nedenle

Video yenide mekan aynı mekan. Kalite farkını görmek adınada önemli ama bu video. Yalnız elamanda hiç oynıyamamış, eli sırf tek tuşa çalışmış belliki. Narikonun o kadar hareketi, kombosu arasında fiks hareket yapmış durmuş, sonlara doğru açılıyor gerçi biraz.

Parlamaylada işaret yolluyorlar bazılarına Gün ışığı olayı güzel güzel, bence herşey çok tatlı ilerliyor. En iyi en güzel şekilde ayarlamasını yaparlar

• Bu arada bundada düşmanlar bi salak geldi..Bakıyolar malak gibi...
    Lakin bi Overlord yada özellikle Call of Juarez e bakınca etkileyici gelmedi bana video..Call of Juarez deki doku ve dynamic lightning süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 29 Haziran 2007; 15:17:12 >
  • korayg heavenly sword dan bahsediyoruz istersen frenle biraz kendini bu sefer fazla şaşırmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_of_sLy -- 29 Haziran 2007; 16:47:37 >
  • Koray yapma etme.Lost Planet bile (ki grafik ve renk paletine hayranım) HS'nin yanında biraz sönük kalıyor bence
  • ya boşverin korayg yi siz oyun hakkında konuşun bence, siz ona kamerayla çekilmiş videoyu bak bu PS3 oyunu deseniz onun bile grafiklerine kusur bulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: power512

ya boşverin korayg yi siz oyun hakkında konuşun bence, siz ona kamerayla çekilmiş videoyu bak bu PS3 oyunu deseniz onun bile grafiklerine kusur bulur

Valla bunun ilk videoları gösterildiginde en iyi ps3 oyunu bu duruyor diyede demiştim.Şu haliyle ve oynanışla bu görüşüm degişti.Açık açık dürüstçe yazıyorum gördüklerimi.
    Dedigim gibi , sizlerin 2005 den beri anlatılanlara göre, PS3 çıkmadan önce ve sonrasında baya bir dönüşünüz mevcut.O zamanlarki videolar ve şovlarla beklentileriniz ,laflarınız neydi, şimdi gördüklerinizle yaptığınız yorumlar ne...Benim anlatılan CELL ve PS3 den beklentim bunlar degil.O nedenlede açık açık yazıyorum.1.5 sene once aldıgım cihazdan fazlasını verecek.O zaman överiz.Şimdilik hakettiği bir yanı yok

• quote:

Orjinalden alıntı: kelto3

korayg geçenlerde sordugum soruya cevap vermedin hala tekrar soruyorum.
    amerikalıların bir atasözü vardır bildinmi?

hatırlamazmı en büyük anısı oldu,içine oturmuş
  • PlayStation serisinin milyonlar hatta 100 milyonlar satmasını böyle oyunlar sağladı siz kalkmış yok AA eksik yok BB si az kaçmış felan diyorsunuz, ben oyun oynarken sadece oyuna odaklanırım gidip monitörün dibine girip ne piksel ne poligon nede kenarındaki tırtıkları sayarım, ben böyle bi oyunda en fazla kaç kombo yapabilirim ona bakarım eğlenceme bakarım, bu oyun işte o duyguları fazlasıyla verecek o yüzden milyonlarca insan sabırsızlıkla bu oyunu bekliyor
  • 8 Hazira 2007

quote:

Orjinalden alıntı: korayg

http://www.gamespot.com/xbox360/action/tenchu360/index.html

Region Free...360 a oyunlar yagmaya başladı yine.Haydi hayırlısı

Play Magazine den not var şimdilik..Oda 85 puan.Demosunu oynamıştım, başarılı bir ninja oyunu.Zaten bilen bilir Tenchu ları...
    Haydi hayırlı oyunlar

Geçin bunları bak illa eleştiriceksen açtığın konu tarafsız eleştiri yapamayıp gelip burada atıp tutmayalım kuru kuruya bir kötülemedir gidiyor artık bilgide yok ortada hızını alamamış verip veriştiriyorsun , yazıyorsun bişeyler sende bilmiyorsun ne yazdığını , düşmanlar malak parlamanın moku çıkmış amiyane tabirler sıkı

• Oyunun mükemmel görünen tüm detaylarını geçtim, sadece o kamera bile bana oyunu aldırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragdol -- 30 Haziran 2007; 12:47:42 >
  • Arkadaşlar bu videoya bakarak kesinlikle yorum yapmamalı. Videonun kalitesi çok düşük aynı görüntüler HD formatında daha önce gametrailer sitesinde vardı. Onları bulup seyredin bu oyun çok iyi olacak ayrıntılar ve fizikler süper. Yüz animasyonlarına HD videolarda bakın gerçekten harika. Birde benim dikkatimi düşmanların elinden düşen kılıçların hareketleri çekti o kadar gerçekçi yapılmışki.
  • Ya o güzel yüz detayına o saçlar hiç yakışmıyor. Ne o saç öyle sanki üzerine yapışkan bir madde (anladınız onu siz) dökmüşler keçe keçe olmuş ya insan tel tel yapar şu saçları ya.

Oyun çok güzel olacak belli zaten havasından, ama işte o saçlar deli ediyor beni gördükçe sinirleniyorum.

PS2 deki Prince of Persia da Prince in saçları takıyor buna ya ayıp hakikaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 29 Haziran 2007; 18:51:17 >
  • @rethekere , bizde ondan bahsediyoruz dostum tam olarak, bazı kendini bilmez xbox fanboyu arkadaşlar (oda koskoca forumda 1 tane var) daha oyun çıkmadan (ki videolar şahane hayatat xbox360 a böyle bir oyun çıkmaz) şuursuzca eleştiriyolar...

Bu oyun müthiş olcak ya
  • Tencu'ya laf söyletmem. Çok güzel bir oyundur. Playstation1 ve 2de en sevdiğim oyunlardan biriydi. Playstation3'ü sattı ama neyse yinede güzel oyun. Herşey grafik değildir.
  • Tenchuyu bizde seviyoruz ama burda xbox360 fanboyu bi arkadaş güzelim h.sword konusunu katlenmiş, üstelik grafikler mükemmel olmasına rağmen, bizde xbox360 daki dandik grafikli tenchuyu gösterdik, onada gelcek AA falan eleştirilerini bekliyoruz, o arkadaşa göre xbox360 daki bütün oyunların gafikleri harika hepsinde AA falan var, bide son çıkan vampirli oyuna baksın, inanın super nintendoda yok öyle iğrenç grafikli oyun ama xbox360 a çıkmış işte.
  • ya video daki kızın saçları iğrenç olmuş sizce ve bu video HD mi
  • Bu video HD değil Heavenly Sword un aynı sahnelerini HD olarak gametrailers sitesinden download edebilirsin
  • Ps3 Store'dan 720p oyun için videosunu çekmiştim. Böyle parlama yoktu. Bu videonun kalitesizliğinden kaynaklanıyor. Kamerayla çekilmiş. Çok hoş oyun ve grafikleri bence bu zamana kadar çıkmış en güzel oyun olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

Çok hoş oyun ve grafikleri bence bu zamana kadar çıkmış en güzel oyun olacak.

bugüne dek çıkmış tüm oyunları sollayacakmı yani
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.