Şimdi Ara

Hediye Tavsiyesine İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,kız arkadaşımla yıldönümümüz yaklaştı,onunda şuan en çok istediği şey profesyonel bir fotoğraf makinesi.Bende ona hediye olarak güzel bir makine almak istiyorum ama bu işler hakkında en ufak bir bilgim yok bu yüzden bilenlere bir danışmak istedim..Fiyat limitim 2000 lira,2000 liraya kadar bana tavsiye edebiliceğiniz makineler nelerdir?kız arkadaşımda fotoğrafçılıktan çok anlamıyor,bir makine alıp başlamak istiyo bi yerlerden..Bu yüzden başlangıç için ideal,2000 liraya kadar bir makine tavsitesine ihtiyacım var..1500-2000 arası tavsiyelerinizi bekliyorum,ayrıca internette yada ankarada bir kampanya hakkında bilgiiz varsa onlardanda yararlanabilirim,yada nereden daha uygun fiyata alabilirim,bu konulardada önerilierinizi bekliyorum

• o paraya sıfır bir Nikon D90 alabilirsin
  • Ne kadar d90 fiyatları?Ankarada nereden daha uyguna alabilirim?birde niye bu makineyi tavsiye ettiğinizi söylerseniz çok sevinirim
  • Merhaba,
    Belirttiğiniz bütçeye göre canon 550d veya nikon d5000 modellerini düşünebilirsiniz.Yeni başlayan kullanıcılar için her iki model de oldukça pratik diyebilirim.Özellikle nikon d5000+18-105vr kit lens,arkadaşınız için iyi bir başlangıç olabilir.
    İyi günler,hoşçakalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.james -- 24 Ekim 2010; 16:46:57 >
  • anon 550d'ye bayak sıcak bakıyorum suan.hd video özelliği olmasıfa gayet iyi ..Gittigidiyordan baktım 1400-1500 lira aralığındada var ama yurtdışından yolluyoruz falan yazmış satıcılar..1850 liraya satan birisi 2 yıl üretici firma garantili,faturalı satıyor onu alabilirim diye düşündüm..Yanında 18-55 lens ile birlikte..Bu lens uygun mudur sizce?ve Ankarada nereden bakabilirim,elden alabilicekken internetten almak istemiyorum..

1850 fiyat uygun mu sizce 550d için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crawling

anon 550d'ye bayak sıcak bakıyorum suan.hd video özelliği olmasıfa gayet iyi ..Gittigidiyordan baktım 1400-1500 lira aralığındada var ama yurtdışından yolluyoruz falan yazmış satıcılar..1850 liraya satan birisi 2 yıl üretici firma garantili,faturalı satıyor onu alabilirim diye düşündüm..Yanında 18-55 lens ile birlikte..Bu lens uygun mudur sizce?ve Ankarada nereden bakabilirim,elden alabilicekken internetten almak istemiyorum..

1850 fiyat uygun mu sizce 550d için?

Merhaba,
    İstanbul'da ikamet ettiğim için Ankara'da spot olarak nerede satılıyor bilmiyorum ama resmi garantili olanını mediamarkt'a falan sorabilirsiniz.
    İstanbul'da 550d+18-55is kit lens,hayyam pasajı ve doğubank civarında ortalama 1500 liraya spot olarak dükkan garantili satılıyor.Bu arada,1850 liraya bulduğunuz makine gerçekten de üretici firma garantiliyse tabiki düşünebilirsiniz.Sonuçda resmi garantili almış olursunuz.
    Son olarak,18-55is kit lens başlangıçda idare eder ama daha sonra ihtiyaca göre farklı lenslere de gereksinim duyulabilir.
    İyi geceler,hoşçakalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.james -- 25 Ekim 2010; 3:57:49 >

• Nikon al arkadasım profesyonel çekimler için arıyorsan mükemmel bir secim olur
  • Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için,o zaman 550d ve 18-55 lens alıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.