Şimdi Ara

HEPSİBURADA.COM REZALETİ - HEPSİBURADA SATICI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
28.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumdaki bilmem kaçıncı Hepsiburada rezalet başlığı... Sonu da gelmiyor bir türlü maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB uzun vadede satışların azalmasından bir şeylerin ters gittiğini anlayıp düzeltir umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada da hiç sıkıntı yaşamadım.

Hatta şöyle bir anım var. Uzun zaman önce samsung gear 2 aldım ve camı çizilmesin diye korumalikla birlikte almıştım. Cam stokta kalmamış diye para iadesi yaptılar fakat gear 2 geldikten sonraki gün çizildi. İade talebi oluşturdum iade ettim ve bana yenisini gönderdiler.

İki kere bilgisayar topladım. Bir çok kez alışverişte yaptım hiç sıkıntı yaşamadım. Nasıl oluyor da sizlere denk geliyor bunlar hayret ediyorum..

Şans demek ki, geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 1 Mayıs 2020; 4:52:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni mama sandalyesi ve minderi aldım.

Eksiksiz ve 4 günde elime geçti. Buradaki yorumları okuyunca acaba dedim.

• Bir de 10 TL hediye çeki vermişler. Haydi bunu da geçtim şu şu alışverişlerde kullanamazsınız diye de not düşmüşler.

Tam bir rezalet. Alışveriş yapmayın buradan, yaptırmayın.
  • Amazon iyi ki ülkemize gelmiş oh be böyle hepsiburada gibi sert plastikten yapılma sitelerden kurtulduk

• Cocuga yazik.
  • -Hepsiburada’dan kesinlikle uzak durun.
    -Siz paranızı alıcaksınız merak etmeyin.THK’ya başvurun.

• Hepsiburada bir aracı, bu dükkanların hepsinden kira alıyor, fakat aracı olarak bir sorun çıktığında yapması gereken ilk şeyi, para iadesini gerçekleştirmiyor, önce satıcıdan para bekliyor. Bu durum ya yasadaki açıklardan ya da denetim yapmayan resmi kurumlardan kaynaklanıyor, fakat en önemlisi ticaret ahlağı olmayan uyanık pisliklerden kaynaklanıyor. Allah hepimizi uyanıktan üçkağıtçıdan korusun.
  • Çocuğunuzun bez numarasi ve istedigjniz markayı yazın yardimcj olmak istiyorum size.

• Hepsiburada yı PTT kargo kullandığından beri tercih etmiyorum. Hepsiburada üzerinden satış yapan diğer satıcılarıda iletişim kuramadığım ve hangi kargoyla göndereceklerini göremediğim için tercih etmiyorum.
    İptal ve para iadesi ile ilgili burada yazılanlar okuduktan sonra çok zor durumda kalmazsam kullanmam.
  • Hb den defalarca alışveriş yaptım. Rotring kalem aldım, sahte geldi bana bu kalemler dedim. Anında para iadesi yaptılar kalemlerin iadesini de istemediler. Matara almıştım 2 ay önce, kapağı kırıldı, yeni kapak istedim. Ellerinde kalmadığı için onun da ücretini iade ettiler. Geçen hafta aldığım bir ürün eksik çıktı, anında geri bildirim oluşturdular cevabını bekliyorum.
    Benim de başıma hiç böyle bir şey gelmedi. Geçmiş olsun...

• Ellerinde olmayan ürün için fatura mı kesilmiş? Direk maliyeye şikayet etmek lazım. Büyük yolsuzluk vergi kaçırmaya bile girer bu olay! Sahte fatura düzenlendiğini mesaj dökümanlarıyla birlikte gönder maliyeye.. 5 yıla kadar hapis cezası bile var bu suçun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 1 Mayıs 2020; 8:6:29 >
  • Amazon her zaman 1. tercihimdir. Her yerde reklamını yaparım. Monitör alıp 2 hafta kullanıp iade edebilirsiniz. Bir sıkıntı olursa müşteri hizmetleri gerekli firmaya göndermeden sorununuzu çözer, çözmese bile süreci hızlandırır. Ürünler yazılan tarihten daha önce kargolanır ve elinize ulaşır. 1 ay iade süreci olur. Para iadesi diğer siteler gibi 2 haftaya değil, ertesi ya da en geç 2 gün sonra yatar. Fiyatların çoğu zaman daha düşük olması ve indirimler de cabası. Özellikle rise atamayacağınız bir ürün almak istiyorsanız kesinlikle amazon'u tercih edin ki sıkıntı yaşama ihtimaliniz azalsın.

• Yıllardır genelde alışverişimi hepsiburadadan yaparım.
    Ürün tedariği gecikince jest olarak kupon tanımlarlar.
    İadelerde de bir sıkıntım olmadı
    Ama elektronik eşyalarımı sürekli amazondan alırım.çünkü 1 ay iade garantisi var

• Benzer bir durumu ben de yaşıyorum. Tam tamına 1 ay önce iade edilen ürünün ücreti hâlâ hesabıma yatmadı. Artık alışverişlerimde Hepsiburada önceliğim olmayacak.

• Sabırlar diliyorum hocam. HB'nin kepazeliği.

• yuh amk 2 paket çocuk bezini 1.5 ayda gönderemiyorsa dükkanı kapatsın hepsiburada

insan yan marketten bulur alır yine gönderir be

• Bu kadar rezalet var dh hala hepsiburada reklamı yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.