Şimdi Ara

HEPSİBURADA.COM REZALETİ - HEPSİBURADA SATICI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
28.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Hepsiburada’dan zamanında hediye olarak Nokia 6 aldım. Prosedürlerini bildiğim için cihaza ne hat taktım, ne de Wi-Fi’ya bağladım. Hediye vereceğim kişinin yanında tam açtım, bi de ne göreyim ekranın yarısı siyah. Elektronik cihaz olur dedik. Aradım cihaz sorunlu değişim yapmak istiyorum. Demez mi servise gidecek, oradan onay geldiği takdirde değişim olur. Arkadaşım bak cihaza hiçbir işlem yapmadım diyorum hala aynı şeyi söylüyor. Tepem attı iade ediyorum sebebi de keyfi dedim. Üstüne sikayetvar a yazdım. İade oldu gittim gittigidiyor dan aldım.
    Bu durumlarda iade için yapılacak en mantıklı şey cayma hakkını kullandım açıklamasıyla geri göndermek. Siz paranızı aldıktan sonra servise göndersin gezdirsin tozdursun onların sorunu olsun. Mesafeli sözleşmelerde tüketicileri koruma kanunun verdiği en etkin hak cayma hakkı ve sizin de dediğüniz gibi keyfi kullanılmasının önünde engel yok. Yoksa cihaz kutudan şu sorunla çıktı dediğinizde bi servisi gezsin bekleyin cevabı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adam94 kullanıcısına yanıt
    Yine aynı telefondan alacağım için yenisini gönderirler, uğraşmamış olurum başka yerle demiştim ama işgüzarlığın dibine vurdular. En güzeli iade ediyorum deyip sebep falan sunmayacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay da bize hoş olmayan tavır sergiledi, hepsiburadadan aldığım ama başka bir satıcıdan aldığım ürün için yardım isteyince " AMA BİZDEN ALMAMIŞINIZ Kİ" DEDİKLERİ ANDAN İTİBAREN BEN DE O SİTEDEN ALMAMAYA SÖZ VERDİM.

Daha biraz önce bir duvar saati alacaktık baktık ki annem google'dan aratmış ve çıkan ilk siteden saat seçmiş, eşim hemen dedi " anne, rewk o siteden asla almaz artık başka siteden bak diye.

durum bu üste 10 lira veririm diğerlerinden alırım.
  • Hocam merhabalar, geçmiş olsun. Ben de 1 aydır uğraşıyorum. Urunu göndermediler 15gün sonra baktım kargo takibinde teslim almış görünüyorum.onlarca kez müşteri hz. ile görüştüm sonuç yok, paramı verin yok. Şimdi senin mesajını gördüm ben de mesaj attım bakalım ne olacak. İnsanı rezil ediyorlar.
  • Telefonumda Hepsiburada uygulaması vardı, yukardaki mesajları okuyunca sildim.
    HEPSİBURADA.COM REZALETİ - HEPSİBURADA SATICI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi iflasını açıklarlar işte
  • https://forum.donanimhaber.com/rules.asp

16) Sitemizde firmalar ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler hiç bir nedenle forum sayfalarında dile getirilemez. Sitemiz bu tür şikayetlerin bulunacağı, hakkın aranacağı bir kurum değildir. Lütfen ilgili kurumlara başvurunuz. Bu tür mesajlar silinebilir, kitlenebilir uyarıyı göz ardı eden üye uzaklaştırılabilir.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.