Şimdi Ara

Hepsiburada.com Telefonu İade Rezaleti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Samsung Türkiye garantili aldık. Kapalı bandrollü kutu geldi sorun yok bu sefer çok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortakal

Samsung Türkiye garantili aldık. Kapalı bandrollü kutu geldi sorun yok bu sefer çok şükür.

Hayırlı olsun.
    İyi günlerde kullanın.:)
  • coolfighter C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Hocam hortlattım ama ..

HB dan telefon alırken dikkat edin kutuyu acınca keyfen-begenmedim diyip iade etme hakkı kaldırldı

şaka değil

ben yaşadım sim kartı takmadım fakat iade redddedildi alırken sorun HB ye begenmeyip iade edebiliyormuyum diye

ben bilgilendiriyorum böyle

konu açarım yakında detaylı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: limit001

Hocam hortlattım ama ..

HB dan telefon alırken dikkat edin kutuyu acınca keyfen-begenmedim diyip iade etme hakkı kaldırldı

şaka değil

ben yaşadım sim kartı takmadım fakat iade redddedildi alırken sorun HB ye begenmeyip iade edebiliyormuyum diye

ben bilgilendiriyorum böyle

konu açarım yakında detaylı.
    Bu dediğiniz çok doğru konu telefon olunca direk servis formu istiyorlar. Siz açtım kullanmadım falan deseniz de buna servis karar verecek diyorlar.

Fakat asıl çıkmaz müşteri hizmetlerinde, adamlar bir sistem yapmış sadece talep oluşturabiliyorsun , kesinlikle ezber bir cevap geliyor. Nekadar derdini anlatsana sistemde belirli talepler var onlardan birisi giriliyor ve iş tamamen çıkmaza giriyor.

Site üzerinden talep oluşturmakla telefon etmenin bir farkı yok.

• Hepsi burada mhizmetleri rezil çalışıyor. Astla önermem. Kendim alışveriş yapmam başkasınada önermem.

• Türkiyede sonra diyorlar niye garantili mal almıyorum... Niye sıfır mal almıyorum İkinci el alırım açar denerim kafam rahat eder .Geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.