Şimdi Ara

Hepsiburada.com Telefonu İade Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.8.2017 tarihinde Hepsiburada dan Xiaomi mi 5s gold 32gb telefon aldım. Telefonu aldığımda kamerası odaklama yapmıyordu kronik hatasıymış. Evo servise gönderdik telefon sağlam kamera ayarları yapıldı diyerek yolladılar ve telefon geldiğinde aynı problem tekrar ediyordu. Hepsiburada çağrı merkezini aradım bu çağrı merkezi hiçbir işi halletmiyor bu arada sadece talep oluşturuyor ve taleplerinize sürekli aynı mesajlar kopyala yapıştır yapılıp yollanıyor çözüm bulmanız imkansız.
    Bu süreç bir ay sürdü ve bir ayın sonunda telefonum birkez daha servise gitti ve EVO bu sefer telefonun kamerasını değiştirdi. tamir istemediğimi bildirmeme rağmen telefonun kamerasını değiştirmişler. Değiştirirken telefonun sol kısmında ve üst kısmında bir cm genişliğinde ezilmeler ve arka kamera çevresinde çizikler mevcut hiç kullanılmamış telefonun kasasını berbat etmişler ve okadar kötü görünüyor ki acayip can sıkıcı zımpara gibi olmuş ezik yerler.
    Fakat asıl can alıcı nokta burası değil asıl nokta servis formu servis formuna kamera değiştirlidi bilgisi yerine "genel bakımları yapıldı" diye yazıp göndermişler. Bunu yazmalarının sebebi büyük ihtimal telefonun ayıplı mal statüsünden iadesini istemem sanırım yasal olarak bu yazıyla iptal ettiremem. Telefonun tamir gördüğünü zaten çocuğa sorsanız anlar. O telefonu hangi tamirci hangi akılla o şekilde gönderdi anlamış değilim resmen çöp etmişler kasa maf olmuş durumda inanılır gibi değil. Siz siz olun EVO dan uzak durun derim.
    Hepsiburada yı arıyorum siz ilgilenin diyorum birkez açıp kutuyu bakın diyorum fakat ne desem boş hiçbir ilgi alaka yok müşterinin arkasında kesinlikle durmuyor.
    Koşulsuz iade hakkımı bile kutu açılmış servis kabul etmiyor diye kullandırtmadılar.
    Ben telefonu evodan mı aldım Hepsiburada dan mı anlamış değilim, fatura hepsiburada ama muhattap Evo tam bir rezalet.
    İki buçuk ay oldu telefonu kullanamadım üstelik telefon resmen pert.
    Hepsiburada eskisi gibi değil dolandırıcılarla çalışıyor resmen.

• Geçmiş olsun hocam. Okurken sinir katsayım tavan yaptı. THH ne gidip bir görüşün.
  • İhtarname yolladım bakalım gelecek cevaba göre başvuru yapılacak. İhtarname olmadan olmuyor. Fakat servis formu düzelmezse zor gibi. Hepsiburada düzeltirse ancak olur fakat kesinlikle ilgilenilmiyor.
  • ithalatcı garantı olarak satılan mı bu
  • Servis formu önemli değil bende telefon para iadesi yaptım her formda farklı işlem yazmışlardı hâlbuki 3 kere aynı sorundan göndermeme rağmen thh ye durumu anlattım. Zaten bilirkişi inceliyor telefonu. Bir dahakine aklınızda olsun. Sorunu dilekçe olarak yazın ve bir örneğinin de kendinizde olduğunu belirterek daha garanti oluyormuş. Bu arada iki firmaylada sadece yazılı olarak iletişim kurun. Elinizde bulunsun herşey... Kolay gelsin hakkınızı sonuna kadar arayın...
  • inanccakil11 İ kullanıcısına yanıt
    Evet ithalatçı garanti. Garanti servisi evo bt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

Servis formu önemli değil bende telefon para iadesi yaptım her formda farklı işlem yazmışlardı hâlbuki 3 kere aynı sorundan göndermeme rağmen thh ye durumu anlattım. Zaten bilirkişi inceliyor telefonu. Bir dahakine aklınızda olsun. Sorunu dilekçe olarak yazın ve bir örneğinin de kendinizde olduğunu belirterek daha garanti oluyormuş. Bu arada iki firmaylada sadece yazılı olarak iletişim kurun. Elinizde bulunsun herşey... Kolay gelsin hakkınızı sonuna kadar arayın...

Evo bt geçen gün aradı konuşmanızı dinledik arkadaş yanlışlıkla size kamerası değiştirildiğini söylemiş diyor. 3 farklı aramamda neden aynı hata yapıldı o zaman kamera değiştirlidi diye bilgi verildi diyorum o konuşmaları dinlememişler bile tekrar dinleyeceklermiş bakalım. Nasıl bir hataysa web takip sisteminde parça bekleniyor diyor, her aramamda kamera değiştirildi diyor forma bakım yapıldı yazıyor. Dalga dümen bunların işi.

Hepsiburada ya İhtarname yolladım hiçbir cevap yok ilgilenilmiyor Hakem heyetine haftaya yazacam bakalım ne olacak.

• Up benimde basima geldi hb ile ilgili bir sorun ayipli mal yolladilar iade ettim tht umarim olumlu donus yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 12 Kasım 2017; 6:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Up benimde basima geldi hb ile ilgili bir sorun ayipli mal yolladilar iade ettim tht umarim olumlu donus yapar

14 gün içinde iade ettiğinizde sorun çıkmaması lazım. ama 14 günü geçerse ozaman çok uğraştırırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: absorb3

quote:

Up benimde basima geldi hb ile ilgili bir sorun ayipli mal yolladilar iade ettim tht umarim olumlu donus yapar

14 gün içinde iade ettiğinizde sorun çıkmaması lazım. ama 14 günü geçerse ozaman çok uğraştırırlar.

Hocam thtlerle 4 5 ayda aliniyor deger mi kesinlikle evet hem dunyadan pahali aliyoruz hem garantiler onlara gore kötü bir de kazik yemenin alemi yok
  • quote:

quote:

quote:

Hocam thtlerle 4 5 ayda aliniyor deger mi kesinlikle evet hem dunyadan pahali aliyoruz hem garantiler onlara gore kötü bir de kazik yemenin alemi yok

hakkını arayacaksın zaten orası kesin. yoksa tavuk gibi yolar bunlar bizi. bende telefon bakıyorum. bu telefonun servisi nasıl ?ithalatçı garantili falan deniyor. bu adamlar iki gün sonra biz bakmıyoruz dese zor olur mu tavsiye edermisin sen

• quote:

quote:

quote:

quote:

hakkını arayacaksın zaten orası kesin. yoksa tavuk gibi yolar bunlar bizi. bende telefon bakıyorum. bu telefonun servisi nasıl ?ithalatçı garantili falan deniyor. bu adamlar iki gün sonra biz bakmıyoruz dese zor olur mu tavsiye edermisin sen

Hocam hic tecrubem olmadi ama genel olarak denen sey su ki ithalatci garanti = çöp

Ama su var suan adam akilli garanti veren Türkiyede zaten sadece apple ve huawei var yani ben cok takmiyorum garanti olayini

İthalatci garantilerine genelde delta servis bakiyor daha memnun olan tek bir kisi gormedim

• hepsiburadan ve evo bt den uzak durun 3 ay üstüne telefonu zor değiştirttik , hepsiburada hiç ilgilenmiyor kopyala yapıştır cevap ,sırf bu yüzden hepsiburadan dan birdaha bedava ürün verse almam 3 kuruş fazla veririm kafam rahat olur , eskisi gibi değil artık , karşınızda muhattap yok satıyor ve işi bitiyor ne yaparsan umrumda değil der gibiler
  • "Hepsiburada pişmanlıktır" diye yazdığımızda bize kızanlar okusun bu konuyu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam hic tecrubem olmadi ama genel olarak denen sey su ki ithalatci garanti = çöp

Ama su var suan adam akilli garanti veren Türkiyede zaten sadece apple ve huawei var yani ben cok takmiyorum garanti olayini

İthalatci garantilerine genelde delta servis bakiyor daha memnun olan tek bir kisi gormedim

allah allah. telefon arıyordum lenovo vipep1m alacaktım o konuya danıştım bu telefonu önerdiler ama servis çöpse uğraşmak istemem açıkçası. iphone 5 im var onu satıp geçiş yapacağım.

• aklında olsun bundan sonra servise göndereceğin ürünü kameraya çekerek paketliyorsun yenisi geldiğinde kameraya çekerek açıyorsun. ben hep öyle yaparım.şçimdiye kadar şükür bakıma bir iş gelmedi ama gelirse de elinde delil olur.iade istersin,değişim istersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absorb3 -- 14 Kasım 2017; 10:16:11 >
  • 5 gün önce bende hepsiburadan telefon bakmıştım, malum önceki hataları düşündüm ve ordan telefon almadım. Gittim n11 den delta garantili xiaomi redmi note4 global sürümü aldım, sapasağlam geldi, mağazada çok ilgiliydi sağolsunlar, şimdi 5 gündür kullanıyorum telefonu.

Geçmiş olsun kardeş.

Siz siz olun hepsi buradadan telefon almayın derim. alırken bile dikkatli olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 14 Kasım 2017; 11:33:56 >
  • Vallahi iyi olmus sana. Kim dedi sana ordan telefon al diye.

Cok guzel olmus.

Kac kere yazildi cizildi n11 ve hepsiburadadan birsey almayin diye.

Git simdi ugras tuketici mahkemesine. Sansin varsa 6ayda belli olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

allah allah. telefon arıyordum lenovo vipep1m alacaktım o konuya danıştım bu telefonu önerdiler ama servis çöpse uğraşmak istemem açıkçası. iphone 5 im var onu satıp geçiş yapacağım.

Hocam dedigim gibi tecrubem yok ama cok ilgilenirim telefonlarla ve apple ve huawei resmi garantisi haric memnun olan yok hele ithalatci garantililere millet sove sove bir hal oluyor.

Samsungtan kismen memnun olan var htc sıkıntılı sony ve lg zaten berbat...

Ben sahsen takmiyorum garantiyi cunku apple ve huawei cihaz dusunmuyorum ama sizin icin onemliyse p9 lite p9 lite 2017 gibi 1000 1150 civarinda cihazlar var arkadasim p9 2017 aldi gayet memnun ama bu fiyat bandinda kameradan falan pek bir sey beklememek lazim onu da belirteyim

Tabi biraz da dikkat gerekiyor bir arkadas yazmis kameraya kaydedin diye cok hakli ben kasa topladim kocaman kolideki her seyi tek tek videoyla actim alip iade ettigim cihazi da kargodan cikarmadan videoya alarak cektim ve bu kayitlarin elimde oldugunu da belirttim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

5 gün önce bende hepsiburadan telefon bakmıştım, malum önceki hataları düşündüm ve ordan telefon almadım. Gittim n11 den delta garantili xiaomi redmi note4 global sürümü aldım, sapasağlam geldi, mağazada çok ilgiliydi sağolsunlar, şimdi 5 gündür kullanıyorum telefonu.

Geçmiş olsun kardeş.

Siz siz olun hepsi buradadan telefon almayın derim. alırken bile dikkatli olun

Hangi satici hocam ben n11 hakkinda cok kotu seyler duydum ama madem iyi satici var bir bakayim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.