Şimdi Ara

Hepsiburada İstanbul Bilişim Gibi Olmuş(150/50 Kampanyası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 150/50 kampanyasında farklı hesaplardan bir çok ürün sipariş geçtim.Şimdi size kargo takip numaralarıyla paylaşacağım.Sizde kontrol edebilirsiniz.Ürünlerden biri merkeze geliyor 2 kere dağıtıma çıkıyor sözde sonra firmaya iade ediliyor.Saatlere de bakarsanız zaten anlarsınız.1 saat önce dağıtıma çıkan kargo iadeye düşüyor.Bu kargo güya sözde gelmiş 2 kere yokmuşum.Hepsiburada müşteri hizmetleri de bunu diyor.Bunu bildiğim için zaten iş adresi verdim.Sürekli açık olan bir firma sokağa çıkma yasağında bile açık olan bir yer:) 3 5 gün parayı işletmiş para iadesi yapmışlar.Aynı ürünü istiyorum para iadesi istemiyorum diyorum(50 tl indirimli aldım )Yeniden kampanyasız sipariş geçebilirsiniz diyorlar.Kuponumu tekrar tanımlayın hesaba diyorum olmaz diyorlar.Trendyol kuponu direk hesaba tanımlar.Amazon yeni ürününüz kargoda şu an der:) İstanbul bilişim olmayı tercih etmişler. Bu ağır bir itham biliyorum.Çünkü şu an başka 2 kere iadeye düşmüş olan başka kargolarımda var.Sözde kampanyalar yapıp para işletip para iadesi yapacaklar onları da muhtemelen.Bu arada normalde kargo iade olurken ürün ulaşır incelenir öyle iade olur.Kargo yoldayken iade olmuş:)

UP YAPARAK BENİM GİBİ MAĞDUR OLANLAR İÇİN FARKINDALIK OLUŞTURABİLİRSİNİZ.UP LAYALIM

Görseller paylaşıyorum. Sürat kargo takip no sizde kontrol edebilirsiniz.Hepsiburada sisteminde iade durumunda yazanlar sürat sitesinde yazmayabiliyor.Sorun olabilecekleri de yazıyorum. 22121795227183 94254194125871 22519119715775 20815814198752 13918321691938

EVET ARKADAŞLAR 24.06 TARİHLİ BİR DAHA GÜNCELLEME YAPIYORUM.BİR ÜRÜNÜM DAHA PARAM İŞLETİLİP ÜRÜN GELMEDEN VE KARŞI TARAFA GİTMEDEN İADEYE DÜŞTÜ

BAKALIM 2. ÜRÜNÜM PARAM İŞLETİLİP İADEYE DÜŞTÜ BEKLİYORUM DİĞERLERİNİ DE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gvdfl -- 24 Haziran 2020; 18:6:49 >

• o zaman trendyol veya amazondan al hocam.
  • Sürat Kargoyu gördüğüm an alışverişi sonlandırıyorum genelde. Bugüne kadar sorun yaşamadığım tek bir teslimatını hatırlamıyorum(farklı şehir ve ilçelerde).

Son hb kampanyasında ihtiyacımız var diye deterjan almıştım eve. Esenyurt'ta oturuyorum, kargom şu an Maltepe'de! Haziran bitmeden gelecek mi merakla bekliyorum

• çikko kullanıcısına yanıt

Bu ders oldu artık hb bitmiştir

• Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt

öne çıkardım konunuzu

• gvdfl G kullanıcısına yanıt

Mesaj atıp yukarı taşıyalım hocam

• Geçmiş olsun.
  • eski_nesil kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • Bir ürünüm daha tarafıma ulaştırılmadan iadeye düştü.Param işletildi geri iade edildi:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.