Şimdi Ara

Herkese bir Nutuk Kampanyası Başladı, ' RESİMLİ '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok değil, sadece 4.-(Dört) TL.- ile bir öğrencinin Kemal ATATÜRK'ün Nutuk'una sahip olmasını sağlıyacaksanız...

Herkese bir Nutuk Kampanyası Başladı, ' RESİMLİ '

İlgili bilgiler burada.

ve

Burada <---TIKLAYIN

Katılan ve Katılmayan herkesin desteğine teşekkür ederim arkadaşlar.

"Nutuk, hiç şüphesiz, Cumhuriyet tarihimizin en önemli belgesidir. Rahmetli Bedi Yazıcı titiz ve özverili bir çalışma sonucunda bu önemli yapıtı yeni kuşakların anlayacağı bir Türkçe'ye çevirmiş. Ortaya son derece başarılı ve kolay okunan bir metin çıkmış. Çalışmanın sol tarafındaki sayfalarda metinler günümüz Türkçesiyle yer alıyor. Cumhuriyet Türkiye'sinin kuruluşuna giden süreci anlayabilmek için Nutuk'un mutlaka okunması gerekir."

Prof. Dr. Şevket PAMUK
    Boğaziçi Üniversitesi
    www.nutuk.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infosist -- 31 Ağustos 2006; 20:20:24 >

• Nutuğun zaten satış fiyatı 4 ytl.Bence gerçek anlamda bir kampanya içinçok daha uygun bir fiyat olmalı.En önemlisi reklam alınarak ücretsiz bile yollanabilir.
  • bağış yapmayı düşünüyorum :)
    güzel bir kampanya olmuş
    zaten bu devirde yapsa yapsa ADD yapar
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!
    Nutuğun zaten satış fiyatı 4 ytl.Bence gerçek anlamda bir kampanya içinçok daha uygun bir fiyat olmalı.En önemlisi reklam alınarak ücretsiz bile yollanabilir.

O kadar akıl ADD'nde yokmu sanıyorsunuz..?

1 paket sigara kaç para..?

o kalınlıktaki bir kitap piyasada kaça satılıyor biliyormusunuz..?

Ne kadar zamandan beri kitap almadınız acaba..?

4 TL verip Laik ve Demokratik Türkiye Cumhuriyetinin ne fedakarlıklarla kurulduğunu bilmeyen milyonlara bir yardımınız olamazmı..?

Ayrıca reklam alınmalı diyorsunuz..? Neye göre reklam alacaksınız..? En çok reklam parası vereninmi reklamını alacaksınız..?

Kimin reklamını alacaksın Atatürk'ün NUTUK isimli kitabına..?

Ülker'in mi..?

Her an için " dehleyip " kaçacak olan islami sermayenin mi.?

Yoksa İhlas Holding'in mi..?

Atatürk'ün NUTUK kitabına reklam alıp, beyin bulandırmanın ne alemi var.. ?

Üstelik, 4 liraya " zaten " dükkandan alabileceğin bir kitabı, dükkana kadar gitmene gerek kalmadığı gibi, oturduğun yerden kampanyaya katılarak, tüm vatandaşların sahip olmasını sağlıyorsun.

Bundan daha güzel, daha dürüst ve pratik bir yöntem olablirmi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infosist -- 31 Ağustos 2006; 21:38:06 >

• Nutuğa değil, ilgili Web sitesine link alınmasını önermiştim.
  • Siteye girdim, Nutuk'u PDF olarak indir bölümü var, indir diyorum site bulunamadı diyor.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.