Şimdi Ara

Herlitz (Pelikan) kırtasiye ürünlerinde iyi fiyatlar (D&R)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herlitz (Pelikan) kırtasiye ürünlerinde (D&R) fiyatlar piyasaya göre iyi duruyor, ihtiyacı olana...

https://www.dr.com.tr/marka/pelikan/m=1503

• Pelikancıların değil mi bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların silgileri vardı bir ara rezaletti. Bir silgiden ne beklersiniz? Yazdığınız yazıyı silmesini değil mi? Heh bu silgiler hem silmez hem de yazıyı daha çok dağıtıp mahvederdi kağıdı

• Geçen sene de indirimleri vardı. Sanırım sadece D&R satıyor. Yapıştırıcıları falan güzel değil. Made in Germany olması yanıltmasın, çok beklentiniz olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Bunların silgileri vardı bir ara rezaletti. Bir silgiden ne beklersiniz? Yazdığınız yazıyı silmesini değil mi? Heh bu silgiler hem silmez hem de yazıyı daha çok dağıtıp mahvederdi kağıdı

silginin üstadı budur. (tombow mono) ama bırak alabilmeyi, bütün eğitim hayatım boyunca 2 ya da 3,kere gördüm bunu

kendimse, bütün liseyi şu tek silgiyle bitirdim, hatta artti da. (avuç içi kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 1 Kasım 2020; 19:18:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

silginin üstadı budur. (tombow mono) ama bırak alabilmeyi, bütün eğitim hayatım boyunca 2 ya da 3,kere gördüm bunu

kendimse, bütün liseyi şu tek silgiyle bitirdim, hatta artti da. (avuç içi kadar)

Alıntıları Göster

Bu mikro markası yerli sanırım, çok gösterişli değil ama ürünlerinin kalitesi fena değil, özellikle uçları güzeldi diye hatırlıyorum. faber in 30 tl ye sattığı 2mm lik uçları mikro dan 3 tl ye bulabiliyorsunuz mesela..

• Siparişi gönderseler iyi de gönderme gibi bir olayları yok. Son 2 siparişimi de iptal ettiler sebepsiz yere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.