Şimdi Ara

herşey doğru ve düzgün. fakat bağlanmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni sistem kurdum. Asus x99 Deluxe II anakartı kullanıyorum.

Windows 10 kurup modeme bağlanayım dedim. Fakat herşey doğru halde yapılmasına rağmen wi-fi den modemime bağlanamıyorum.

(ethernet kablosuyla bağlanabiliyorum.)

Problem nedir sizce?  herşey doğru ve düzgün. fakat bağlanmıyor?

• merhabalar size tavsiye olarak şunları önerebilirim.

1- modem ve bilgisayarı kapatıp biraz bekledikten sonra ilk önce modemi açın modm internette bağlandıktan sonra da bilgisayarı açın.

2- Kabloyla modeme bağlandıktan sonra modem arayüzüne girerek mac filtreleme kısmının aktif olup olmadığını kontrol edin. Bu kısım kapalı olması gerekir yada mac adresiniz burda izinler kısmında tanımlı olması gerekir.

3- Görev çubuğunda bulunan wi-fi simgesine tıklayın ve Ağ ayarlarına girin Açılan pencerede Wİ-Fİ başlığı altında olan 'wi-fi ayarlarını yönet'e tıklayın.Açılan sayfanın aşağısındaki 'Bilinen ağları yönet' başlığını bulun ve modem isminizi bularak tıklayıp unut butonuna basın. Şifre hatalı girmiş olabilirsiniz.Modem arayüzünden (kablo ile bağlıyken) wifi şifresini teyit edip tekrar deneyiniz.

4- Yanlış hatalı bir driver dan kaynaklı olabilir.Wi-fi sürücüsünün windows10 a uyumlu driverını bularak tekrar kurun.

• red_code R kullanıcısına yanıt
    Başka bir ağ üzerinden denediniz mi?
    Modeminizin maksimum cihaz kapasitesi dolu olabilir arayüze girip kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.