Şimdi Ara

Hiper bağlatma süresi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 19 mayıs 2016 tarihinde yani yarın d-smart + internet kampanyamdan kurtuluyorum 8 mbps internetten bıktım , yavaşlıgından kotasından ve mahallemde hiper oldduğunu öğrendim bunun üzerine aradığım taktirde d-smart müşteri hizmetleri hiper bağlatmanız 1 sene falan sürer gibi süreler dedi bana bende şaşırdım ve 1-2 hafta dediklerini söyledim emin olamadım bilen, adslden hipere geçiş yapan arkadaşlar varsa ne kadar süre olduğunu yazarlarsa sevinirim birde nereye başvurucam teşekkürler

• hocam fixnet veya vadofone süpernet alın turk telekom'a hiç bulaşmayın vdsl port varsa 30 dk bile sürmez
  • D Smart'ın Türk Telekomla fiber altyapı anlaşması yok o yüzden bağlayamazlar. Türknet, VodafoneNet, Türk Telekom gibi seçenekleriniz var.
  • ben telekom mudurlukten muracat yaptım 1 gün içinde kullanmaya basladım..
    telekom genelde bu ıslerde hızlı..
    şahsen ben mennunum....
    nereye baglatırsanız baglatın,once guzelce sorun port musaitmı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 19 Mayıs 2016; 11:35:04 >
  • evet türk telekomu aradım durumu anlattım salı günü gelip bağlıyacaklarını söylediler + modemle 77 tl gibi fatura çıktı inşallah verdiğim parayı hakederler bi sıkıntı olmaz
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Türknet'in Vdsl hizmeti yoktur.Süperonline , Vodafone Net , Türk Telekom altyapınızı ve hızınızı arayıp sorabilirsiniz.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    evet arayıp hallettim türk telekom vdsl bağlattığımda 83 mbps'ye kadar çekebilirsiniz dedi 35 mbps lik paketi yaptım ve salı günü bağlatıyorum teşekkürler
  • pisssko19 kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam o hızı alamayanlar var
    Superonline'ında VDSL anlaşması yok. O zaman bu VDSL altyapıyı 2 sağlayıcı kullanıyor. Vodafone'a zaten üvey evlat muamelesi yapıyor yani bir tek kendisi kullanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Süperonline Vdsl Hizmeti aktif anlaşması olmadığını nereden duydunuz ?

http://www.superonline.net/internet/vdsl/kampanyalar
    VDSL hizmetini kendi altyapısı üzerinden veriyor. Sonuçta binaya fiberde gelse hatta sinyal VDSL2 üzerinden veriliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.