Şimdi Ara

Honda Civic 2011 Dream hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 2011 model Honda Civic Dream hakkında kafama takılan sorular var. Maalesef bu araca ait donanım ve teknik özellikleri gösteren bir broşüre ulaşamadım. Bu araçta Esp ( galiba Honda daki adı VSA'ymış) var mı?. Bir de bu arabadaki otomatik şanzıman ile elegance paketteki otomatik şanzımanın farklı olduğunu iddia edenler var, acaba birisi tork konvertörlü diğeri yarı otomatik filan mı?. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• 1.4 hb civic'lerin hepsi yarı otomatik şanzıman. 1.8 hb'lerde tam otomatik kullanılıyordu diye biliyorum. sedan'da 1.4 varsa muhtemelen yarı otomatiktir ama bilene sormak lazım
  • Kastettiğim araba 1.6 motorlu sedan kasa.
  • Bildiğim kadarı ile 1.6 motorlu sedanların hepsinde otomatik şanzıman hep aynı. 2.5 yıl keyifle kullandım. Yanılmıyorsam VSA makyaj öncesinde sadece Eleangece donanımda vardı ancak makyaj (yani 2010) sonrası tüm donanım paketlerinde standart oldu.
  • Şanzıman farkı yok. her donanımda aynı tork konvertörlü şanzıman var. vsa ise makyajdan sonra tüm donanımlarda standart hale geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.