Şimdi Ara

Hotmail yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar bi kaç gün önce msn 7.5 de bağlanırken sorun yasadım kod bilmem ne hatası veriyodu neyse araştırdım pc nin saat ve tarih ayarını kontrol et dediler olmadı bi dll dosyasını çalıştır dediler gene olmadı bende 7.5 silip yerine 7.0 kurdum sorun cözüldü. fakat şimdi de mailime giremiyorum hotmail sayfası acılıyo şifremi yazıyorum sonra enter lıyorum fakat bi türlü sayfa açılmıyo explorerdada denedim gene olmadı ben opera kullnıcısıyım onda da olmadı yardım edrmisiniz 2 tane haotmail adresim var ikisinede giremiyom........

• benim 6 tane hotmail adresim oldu, MSN de 12 tane mail geldiği yazıyor ama hiçbirini göremiyorum. sorun nerede anlamıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: R@J@

Slm arkadaslar bi kaç gün önce msn 7.5 de bağlanırken sorun yasadım kod bilmem ne hatası veriyodu neyse araştırdım pc nin saat ve tarih ayarını kontrol et dediler olmadı bi dll dosyasını çalıştır dediler gene olmadı bende 7.5 silip yerine 7.0 kurdum sorun cözüldü. fakat şimdi de mailime giremiyorum hotmail sayfası acılıyo şifremi yazıyorum sonra enter lıyorum fakat bi türlü sayfa açılmıyo explorerdada denedim gene olmadı ben opera kullnıcısıyım onda da olmadı yardım edrmisiniz 2 tane haotmail adresim var ikisinede giremiyom........

sen firefox yükle bi de öyle dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: barone

quote:

Slm arkadaslar bi kaç gün önce msn 7.5 de bağlanırken sorun yasadım kod bilmem ne hatası veriyodu neyse araştırdım pc nin saat ve tarih ayarını kontrol et dediler olmadı bi dll dosyasını çalıştır dediler gene olmadı bende 7.5 silip yerine 7.0 kurdum sorun cözüldü. fakat şimdi de mailime giremiyorum hotmail sayfası acılıyo şifremi yazıyorum sonra enter lıyorum fakat bi türlü sayfa açılmıyo explorerdada denedim gene olmadı ben opera kullnıcısıyım onda da olmadı yardım edrmisiniz 2 tane haotmail adresim var ikisinede giremiyom........

Saol tavsiyen için ama firefoxda kurdum olmadı acaba opera ve explorer kaldırmam ı gerekiyo....

• yok be daha neler bi hotmaile bakmak için opera kaldırılırmı hiç
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: barone

quote:

Saol tavsiyen için ama firefoxda kurdum olmadı acaba opera ve explorer kaldırmam ı gerekiyo....

yok onları kaldırmana gerek yok ama firefox dan girmesi lazımdı herhalde siteden kaynaklanan bişe dicem ama ben sorunsuz girebiliorum

• Biri yardım edebilirmi ben ankaradayım istanbuldaki arkadasa dedim benim maille girsene bi diye o girdi ben burdan giremiyorum acılmıyo...
  • ...sonra enter lıyorum fakat bi türlü sayfa açılmıyo...

bi hata mesajı mı veriyo yoksa boş sayfa mı çıkıyor, reflesh işe yaramıyo sürekli enter lasam bile güncelenemiyo, ya da şifre geçersiz gibi sorunlar dan hangisi acaba?
  • quote:

Biri yardım edebilirmi ben ankaradayım istanbuldaki arkadasa dedim benim maille girsene bi diye o girdi ben burdan giremiyorum acılmıyo...

Aynı bo* problem 3 gundur benimde başımdaydı, pc veya adsl modemde hiçbir sorun olmadığı halde Hotmail da dahil hiçbir SSL li siteye giremiyordum. Yapmadığım şey kalmadı, bu akşam kendi kendine düzeldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.