Şimdi Ara

HP Pavilion DV5-1002ET FM385EA Kullanıcı Başlığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
22.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar laptopa bugün itibarı ile xp yükledim. driverları notebook gen tr den indirdim her şey güzey. yanlız bir kaç sorun var öncelikle kumandayı çalıştıramadım. paneldeki mute ışığı sürekli kırmızı yanıyor ama ses var. sesi panelden yükseltiyorum ama ekrana sesin alçalıp yükseldiğini gösteren görüntü gelmiyor.
    bu sorunlar ile karşılaşan varmı varsa nasıl çözdünüz teşekkürler.

buarada notebook biraz fazla ısınıyor diyenlere bende katılıyorum.onun haricinde donanımsal sorunla karşılaşmadım.
  • Arkadaşlar tam alıyodum bu ürünü teknosadan son bi sorim dedim size memnunmusunuz genel olarak işlemcisi kafama takılıyo biraz (: 1.540 ytl şuanki fiyatı alınırmı cok mu pahalı!!!! Oyun oynarım genel olarak!! lütfen yardım sıyırcam artık :/
  • MERHABA ARKADSLAR HP DV5-1002 ET SERİSİNİ SAKIN ALMIYIN ÇÜNKÜ BÜTÜN SERİLERİNDE SORUN VAR BEN 3 KERE ARKADASIM 2 KERE DEĞİŞTİRDİK SORUN HALA DEVAM EDİYOR BATARYA BELLİ BİR SÜREDEN SONRA ŞARJ ALMIOYR BAZEN BİR BAKIYON ALIYOR BAZEN ALMIYOR MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARDIM DEĞİŞEN BİR SEY YOK O SERİ KESİNLİKLE HATALI HABERİNİZ OLSUN
  • merhaba arkadaslar ben bu ürünü önermiyorum ben ve arkadsım 3 kere değiştirdik ama sorun aynı değişen birsey yok batarya bazen şarj alıyor bazen almıyor bütün serilerde bu sorun oldugunu düşünüyorum
  • su an itibariyle 4. Defa degistirdim. Arkadasin bahsetmis oldugu gibi sarj olma durumu genel bir problem olmus durumda. Yarin teknosaya gidip baska bir model bakacam. Gerci pek secenek yok ama bakacaz. Evet cihaz cok guzel ama alacak olan arkadaslar bu riskleri goz onunde bulundururlarsa daha iyi olur. 34 gundur dogru durust leptop kullanamadim. Kaybolan zamanimi ve yasasigim is kaybini dusunuyorumda; keske ilk degisimde degisik bir model alsaymisim. Neyse saglik olsun. Yarin baska bir model alirsam yazarim. Yine de sorun yasamayan arkadaslara hayirli olsun.
  • arkadaşlar hp 1002et modeli notebook var..internette b,raz zorlanınca hemen bağlantı sınırlı diyor ve açılmıyor net..
    kabloyu başka pc ye takınca sorun yok ama...
    sanırımı ağ bağlantı özellikleriyle oynamam gerekiyor..10/100 mps ayarları ile ana biraz karışık açıkçası o kısımlar herthangi bir ayarı ver mı ?

sizce neden bu sorun?
  • bahsettin sorunu pek anlayamadim arkadasim. Ilk aldigim 1002 kablosuz baglanmada sorun yapiyordu. Lakin kablolu baglanti gayet muntazam calisiyordu.
    Yasadigin sorunun cozumu icin bazi seyler yapabilirsin;
    - oncelikle modemi resetle. Sonra baglantini yeniden yap. Kullanici sifreni ve ID ni yeniden gir.
    - eger sorun devam ederse kalolu baglantini leptobundan onar secenegini kullanarak yeniden yapilandir.
    - baglantini usb ile yapiyorsan modemin hizmet programini kaldir ve yeniden kur.
    - eternet ile baglaniyorsan eternet kartinin driverini guncelle.
    - hic biri olmaz ise recovery yap.

Benim aklima gelenler bunlar. Belki daha bilgili arkadaslar yardim eder.
    butun bunlara ragmen sorunun devam ediyorsa servise gonderirsin. Sorun oldugu zamanlarda ekran goruntusu alirsin. Servise verirkende bu goruntulerin bilgisayarda kayitli oldugunu belirtirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afterburner27 -- 3 Eylül 2008; 23:51:31 >
  • AFTERBURNER senyeni pc ni aldın mı ayrıca sana baska bir sey soracaktım senin değiştirdiğin diğer hp lerin hepsi dv5-1002 et miydi yoksa diğer dv5 serilerinden birimiydi şimdi ben gidip tekrar değiştirmeyi düşünüyorum pc mi dv5 serisinden ne öneriyorsun yada hp olmak
    zere önereceğin bir model varmı yardımcı olursan sevinirim...
  • Kuzenime 2 gün önce bu ürünü aldık, ısınma sorunu dısında hiçbir problemle karsılasmadık.

Isınma gercekten sorun olacak gibi...

Kasayı görmeden almayın derim daha sade seylerden hoşlananların hosuna gitmeyebilir.

Arkadaslar kasılma problemleri olanlar birkaç programı silerek biraz olsun rahatlatabilirsiniz, gördügüm kadarıyla birkaç tane dvd oynatıcı program mevcut. ie icin 2 tane arac cubugu yüklü ihtiyacınız yoksa silebilirsiniz.

En önemlisi nortonu sildiginiz an gözle görülür bir değişim kesinlikle olacaktır. Nortonu silip Kav yükledik.
  • MERHABA VİSUALİZE size bir önerim var aldığınız dv5-1002 et modelini önce ful şarj olacak şekilde doldurun ardındanda bataraya seviyesi yüzde 10 nun altına düşene kadar kullanın daha sonra şarj fişini takın 10-15 dk bekledikten sonra şarj olup olmadığına bakın biz aynı bu modelde yaklaşık 9 pc de şarj almama sorunu yasadık lütfen sizde deneyip bizi bilgi,lendirin çünkü bu serini hepsinde böyle bir sorun olduğunu düşünüyorum şimdiden teşlekürler
  • Merhaba

Kuzenim biraz önce yola çıktı, bu olaydan kendisine bahsedecegim sonucu buraya aktarmaya calısırım.
  • şimdiden teşekkür ediyorum bu sorunu ben va farklı illerden bir çok arkadas yasamış durumda ...
  • Şimdi çekinmeye başladım

Kendime DV5-1005ET almayı düsünüyordum acaba bu üründe problemlimidir ?
  • VALLA bende pc mi değiştirecem şimdi yanımda dv5-1002 et var dedimya sorunlu diye bende 1005 - 1010 -yada 1040 seri almayı ama bakmıştım 1005 güzel pc sorun olurmu bilmiyorum
  • evet 1005 güzelmiş şimdi baktım peki fiyatından haberin varmı hiç sordunmu
  • 1005 için fiyat sormadım ama dün Sabah Gazetesinde Vatan bilgisayar'ın tam sayfa ilanı vardı.

5 taksit 1594 ( sanırım kartın world veya axess olmalı )
    12 taksit 1733 ( her karta )
  • ben acele etmemeni öneriyorum dv5 serilerinde sorun olabilir ama emin değilim yinede
  • quote:

Orjinalden alıntı: nupel23

AFTERBURNER senyeni pc ni aldın mı ayrıca sana baska bir sey soracaktım senin değiştirdiğin diğer hp lerin hepsi dv5-1002 et miydi yoksa diğer dv5 serilerinden birimiydi şimdi ben gidip tekrar değiştirmeyi düşünüyorum pc mi dv5 serisinden ne öneriyorsun yada hp olmak
    zere önereceğin bir model varmı yardımcı olursan sevinirim...

evet arkadaşım hepsi dv5 1002 et serisi aynı modeldiler. ama bu gün başka bir marka aldım. bana çok zararı oldu ama ne yapalım bu defalım kısmetimize bu çıktı dedik. forum da dv5 1040 modeli için yorumlar var. onlara bakabilirsin. sana fikir vermiş olur. kardeş iyi paran varsa dv7 1040 modeli var. ama 17 inç. sana tavsiyem dv5 serilerini biraz daha takip etmen. mesela bana sorsan ben uzun bir süre hp almam. nedeni küskünlük değil. en iyi konfigrasyon ve en uygun modeller dv5 serisinde ama dv5 serisinde hatalar fazla. diğerlerine bakıyorsun performans olarak 1040 modeline yaklaşamaz ama fiyat olarak ondan daha pahalı ama hataları az. yani karar sana kalmış. ille de hp olsun diyorsan 6950 modeline bak derim. selamlar.

• arkadaşlar,,, tavsiye edemiyorum,,,
  • sony vaio bir ürününü piyasadan toplatıyor,,sebebi ise az ısınıyor olması,, 2+2=4 sony den şaşmamak lazım,, 2, kez HP aldığıma pişman oldum,, kutusundan usb kablosu çıkmayan digital f.makinesi almıştım,,
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.