Şimdi Ara

HP PAVILION G6-2277ET C5J76EA i5 HD7670M NOTEBOOK 1039TL+100TL WORLDPUAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kliksa.com/urun/hp-pavilion-g6-2277et-c5j76ea-notebook/901835548 Ben sipariş ettim yarın elime ulaşıcak inşallah pişman etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgs -- 14 Eylül 2013; 2:03:08 >

• bu fiyata hakkini veren bir bilgisayar world karti olanlar ivin cok iyi firsat avantajix i de unutmamak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

bu fiyata hakkini veren bir bilgisayar world karti olanlar ivin cok iyi firsat avantajix i de unutmamak gerek
    hp pavilion serilerinde ısınma sorunu var diye duyuyorum...

fiyat çok iyi ama kasa plastik gibi, ürünü kullanınca izlenimlerinizi paylaşırmısınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuloguz

fiyat çok iyi ama kasa plastik gibi, ürünü kullanınca izlenimlerinizi paylaşırmısınız...

Alıntıları Göster
    O değil de fiyat yanıyor arkadaşlar ihtiyacı olan bir an düşünmesin şu fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuloguz

Alıntıları Göster
    aynı modelini bendeki 500gbdı 2.el almıştım evet ısınıyor internette gezerken bile 60-80 arası gidip geliyor fan sürekli çalışıyor..hemen sattım bidaha hp düşünmüyorum
  • 1 hafta oncede 1 vardi gitti yine bekleriz acelesi yokk
  • Almayın yanarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Almayın yanarsınız
    tam stok kalmadı derken sepete bir tane ekleyebildim. bakalım gelecekmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren Küçük -- 14 Eylül 2013; 15:20:01 >
  • Alın alın kış geldi. Hem ısıtıcı hem bilgisayar bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

Alın alın kış geldi. Hem ısıtıcı hem bilgisayar bedava.
    Peşin 900 e verebilecek varsa pm atabilir.
  • Sadece fiyat değil kasada yanıyor alan arkadaşlar usb klavye ve kablosuz mouse kullanırlarsa ısı sorununu çözebilir bu sayede sıcağa maruz kalmazlar hadi kolay gelsin.
  • HP hala bilgisayar mi satiyor allahtan para mi geri alabilmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

HP hala bilgisayar mi satiyor allahtan para mi geri alabilmistim
    Bir an konu dışında sandım kendimi...

Cihaz wp+avantajix ile 924 liraya geliyor.Isınan da olsa i5 3210 ve 7670m ekran kartlı alternatif var mı bu fiyata?
  • Almayın diyen arkadaşlar 1000tlye kadar bilgisayar istiyorum diyen birisine ne önerirler acaba? Bir kuzenim için sipariş verdik. Başka bir kuzenimde daha bu laptoptan var. Tipini ekranını vs çok beğendiğimi söyleyemem, HP markasına çok sempatim olduğunu da diyemem. Varmı bunu iptal et 1000tlyi fazla geçmeyen şunu al diyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Bir an konu dışında sandım kendimi...

Cihaz wp+avantajix ile 924 liraya geliyor.Isınan da olsa i5 3210 ve 7670m ekran kartlı alternatif var mı bu fiyata?

Alıntıları Göster
    world kampanyası ile sıcak fiyata geliyor :/ i5 pc bulmak bu aralıkta zor :/ ihtiyacı olan alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

Almayın diyen arkadaşlar 1000tlye kadar bilgisayar istiyorum diyen birisine ne önerirler acaba? Bir kuzenim için sipariş verdik. Başka bir kuzenimde daha bu laptoptan var. Tipini ekranını vs çok beğendiğimi söyleyemem, HP markasına çok sempatim olduğunu da diyemem. Varmı bunu iptal et 1000tlyi fazla geçmeyen şunu al diyen?

Hiçbir laptop önermem hocam 1000 tlye doğru düzgün i5 olmaz olursada böyle olur, ya kampanya bekleyeceksin yada 1300 ü gözden çıkaracaksın yada i3 alıcaksın, keşke olsa millet faydalansa ama doların arttığı şu günlerde biraz zor. Biz burda keşke 300 tl daha verseydimde bu laptopu almasaydım diye diyoruz bunları yanlış anlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bulls

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ürün şu an stoklarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: msevik

Ürün şu an stoklarda var

malesef sepete ekle ye tıklayınca stoklarda kalmadı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msevik

Ürün şu an stoklarda var

malesef sepete ekle ye tıklayınca stoklarda kalmadı diyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.