Şimdi Ara

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
5
Favori
65.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Angry birds rio kurudm sorunsuz çalışıyor. yalnız normal angry birds'de oldugu gibi bundan da hiçbir zevk almadım. anlamıyprum milyonlar niye indirmiş bunu. telefonu almadan önce bu oyunu inanılmaz güzel sanırdım ama görüntü ve müzikler çok hoş onun dışında oynama zevki felan yok. oyun seven biriyim ona rağmen beğenemedim. sürekli deneme yanılma ile kuşları fırlatıp duruyoruz bir action, bir refleks, bir oyun zevki yok. hep deneme yanılma... bilmediğim birşey varsa bu oyunla ilgili söyleyin valla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Angry birds rio kurudm sorunsuz çalışıyor. yalnız normal angry birds'de oldugu gibi bundan da hiçbir zevk almadım. anlamıyprum milyonlar niye indirmiş bunu. telefonu almadan önce bu oyunu inanılmaz güzel sanırdım ama görüntü ve müzikler çok hoş onun dışında oynama zevki felan yok. oyun seven biriyim ona rağmen beğenemedim. sürekli deneme yanılma ile kuşları fırlatıp duruyoruz bir action, bir refleks, bir oyun zevki yok. hep deneme yanılma... bilmediğim birşey varsa bu oyunla ilgili söyleyin valla?

+1
  • Asphalt 6 aynı dertten bende de war yukeyemedım mordern combatı yukledım aman Asphalt 6 yukleyemedım saglam lınk ve anlatımlı yer warsa lınk werebılecek arkadaşlara tskler
  • Angry birds rio nerden nasıl buldunuzda kurdunuz.
    uygulama yüklenemedi diyor. ben bir türlü yükleyemedim

[INSTALL_FAILED_CONTAINER_ERROR] hatası alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail özata -- 24 Mart 2011; 18:32:46 >
  • buyur hocam sd kartta at dosya yonetıcısı ıle kur

http://depositfiles.com/en/files/tx0asz1wq
  • quote:

Orijinalden alıntı: akngksu

buyur hocam sd kartta at dosya yonetıcısı ıle kur

http://depositfiles.com/en/files/tx0asz1wq

yüklenemedi diyor?
  • garip walla marketten dene
  • "angrybirds rio"
    arkadaşlar harika yapmışlar oyunu. grafikler görüntü falan çok güzel. tüm sezonları oynadım. ama bu seferki gerçekten bomba olmuş...

valla beğenmek beğenmemek göreceli şeyler arkadaşlar :)
    bence güzel. isteyen olursa paylaşırım apk'yı
  • @sene1983 ben ilk 2 bolumu bıtırdım yalnız 3'e gecmedı. sen gectıysen kac puan olucak veya ne yapmak gereklı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

@sene1983 ben ilk 2 bolumu bıtırdım yalnız 3'e gecmedı. sen gectıysen kac puan olucak veya ne yapmak gereklı???

hocam bende senın gibi takıldım kaldım 3. bölüme gecemıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

quote:

@sene1983 ben ilk 2 bolumu bıtırdım yalnız 3'e gecmedı. sen gectıysen kac puan olucak veya ne yapmak gereklı???

diğer bölümler üzerinde yazan aylarda açılacak.
  • Star wars hayranları "Jedi light Saber" uygulamasını indirebilir. İstediğiniz karakterin ışın kılıcını seçip star wars müzikleri eşliğinde telefonunuzu elinizde kılıç var gibi hareket ettirin ve çıkan kılıç seslerini dinleyin.

Diyabet ile ilgili güzel bir uygulama var: On Track; kan şekeri değerlerinizi grafikler ile takip edebileceğiniz güzel bir uygulama.
  • Forumdaki tüm paylaşımlar çok iyi bende htc desire alalı 2 hafta falan oldu ve uygulamalar konusunda acemiliğim çok fazla Benim de bir sorum olucak
    Microsoft tagreader yükledim ama barkodu okuması için ekrana doğru tuttuğumda hiçbirşey olmuyor.Altaa ''scanning tag.Hold hand steady'' yazıyo ama bi icraat yok.Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdevil_84

Forumdaki tüm paylaşımlar çok iyi bende htc desire alalı 2 hafta falan oldu ve uygulamalar konusunda acemiliğim çok fazla Benim de bir sorum olucak
    Microsoft tagreader yükledim ama barkodu okuması için ekrana doğru tuttuğumda hiçbirşey olmuyor.Altaa ''scanning tag.Hold hand steady'' yazıyo ama bi icraat yok.Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

barcode scanner diye markette arattır. en kullanışlısı bu programdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwalker

quote:

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

quote:

diğer bölümler üzerinde yazan aylarda açılacak.

ben de o beyaz papağanı öldürdüm.
    fakat üçüncü bölüme geçmedi.

üçüncü bölüm üzerinde "may" diğerlerinde "june" falan yazıyor. yani vakti geldiğinde açılacak demeki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Forumdaki tüm paylaşımlar çok iyi bende htc desire alalı 2 hafta falan oldu ve uygulamalar konusunda acemiliğim çok fazla Benim de bir sorum olucak

sağol ercanekon dostum problemim çözüldü bahsettiğin program işimi görüyor :) bir de şu spb tv olayı aklımı karıştırıyor.Türk kanallarının olduğu söyleniyor ilgimi çekti . Nette birkaç sürümü mevcut birini yükledim ama dosyayı sistemle açamıyorum neden acaba? (dosya yöneticisi programım x-plore)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

sağol ercanekon dostum problemim çözüldü bahsettiğin program işimi görüyor :) bir de şu spb tv olayı aklımı karıştırıyor.Türk kanallarının olduğu söyleniyor ilgimi çekti . Nette birkaç sürümü mevcut birini yükledim ama dosyayı sistemle açamıyorum neden acaba? (dosya yöneticisi programım x-plore)

markette var sbp tv niye netten felan uğraşıyon.

• herkese ii akşamlar asphalt 6 yı yukleyebılen war mı acaba bır turlu olmuyor yardım eden olursa sewınırım
  • Evet arkadaslar asphalt 6 da sikinti var suanda download yapmiyor belki bir kac gune yapar.bu arada apk degilde sd ye yuklenicek dosyalari biri upload ederse oyun yuklenir.bakalim ben bulabilirsem yuklerim buraya.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.