Şimdi Ara

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
5
Favori
65.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, android uygulamalari icin ayri bir baslik var mi bilmiyorum, o yuzden buraya ekliyorum. Google yeni ve ilginc bir uygulama cikarmis, hayvanlarin seslerini farkli bir ses cozumleme sistemiyle anlayabilecegimiz sekilde ceviriyormus, bir deneyin merak ettim. Markette "translate for animals" seklinde aratinca cikiyormus. Bu da tanitim linki ve video:http://www.google.co.uk/intl/en/landing/translateforanimals/
  •  !!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

onceki sayfada ki link te desteklenmiyor diyor indirme yoneticisi

sadece bunun apk olarak linkini verebilirmisiniz

yardimci olursaniz cok tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 2 Nisan 2011; 0:24:24 >
  •  !!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

galaxy s te calisirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Peki acaba pc ile indirip kurmak istesem yolu var mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

sayın ercanekon

skype kuramıyorum turkcell desteklemiyor diye bi durum varmı

teşekkürler ilginize şimdidem

ben de turkcell kullanıyorum. turkcell le ilgisi olduğunu sanmıyorum abicim, internetten konuşuyosun sonuçta.

apk uzantılı dosyasını bulursan tabiki kurabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: windwalker

ya bu PES2011 i açabilen var mı? Önceden çalışıyordu şimdi verify hatası veriyor.

ben yeni yükledim pes2011 i. 50 mb kadar da paket indirdi. sorunsuz çalışıyor bende.

BENDE İSTİYORUM PES11'İ :))) LİNK YOKMU ARKADASLAR NEREDEN BULABİLİRİM?

applanet ta var pes 2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

galaxy s te calisirmi

%90 çalışır
  • Arkadaşlar hep araba yarışı olarak sürekli asphalt ön planda gibi görünüyo ama bir de şu NFS SHİFT'İ deneyin derim güzel oyun ama arabanın içinden görüntü ile oynuyorum sadece dış görünüş ayarını henüz keşfedemedim...indirmek isterseniz link:
    http://download.pandaapp.com/?app=soft&controller=android&action=show&f_id=1943
  • ekranda bir kamera işareti gibi brşey vardı onu tıklayınca görüntü değişiyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: derdevil_84

Arkadaşlar hep araba yarışı olarak sürekli asphalt ön planda gibi görünüyo ama bir de şu NFS SHİFT'İ deneyin derim güzel oyun ama arabanın içinden görüntü ile oynuyorum sadece dış görünüş ayarını henüz keşfedemedim...indirmek isterseniz link:

• Beyler selamlar. Bilmiyorum Quake 3 arenayı denediniz mi? Ben bayıldım, Kontroller zor olsa da çok zevkli. Yalnız bir türlü sesi çıkartamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

ekranda bir kamera işareti gibi brşey vardı onu tıklayınca görüntü değişiyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: derdevil_84

Arkadaşlar hep araba yarışı olarak sürekli asphalt ön planda gibi görünüyo ama bir de şu NFS SHİFT'İ deneyin derim güzel oyun ama arabanın içinden görüntü ile oynuyorum sadece dış görünüş ayarını henüz keşfedemedim...indirmek isterseniz link:

Evet şimdi daha iyi oldu sağolasın

• Arkadaşlar lineup isimli oyunu deneyin mutlaka çok başarılı çok zevkli bir oyun. biraz alıştıktan ve olayı kavradıktan sonra esas zevki çıkıyor ve bağımlılık yapıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @2101

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

galaxy s te calisirmi

%90 çalışır

sony ericsson xperia o ana ekrandaki galeri foto widget mi yoksa kısayol mu onu ariyorum bi turlu bulamadim bir üstteki sayfada paylasan arkadas desteklenmeyen dosya bicimi uyarisi aliyorum

bu uygulamanin apk linkini verebilirmisiniz

• Slm arkadaşlar
    "Spider: The Secret of Bryce Manor" isimli oyun Android için çıktımı acaba?

Birde root işlemi yapılmamış telefonda oyun ve tarayıcıda çıkan reklamları kapatmaya yarayan bir program varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atila -- 3 Nisan 2011; 2:36:39 >
  • applnet bende açılmıyor arkadaşlar. acaba pes 11 linkini verebilicek yada applneti nasıl çalıştırabileceğmi söyleyebilir misiniz
  • Slm arkadaslar performansı iyi bildiğiniz fotoğraf ve video programı varmı? Varsa bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • Birde Android Revolution HD 4 romu nereden edinebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule gecer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

Birde Android Revolution HD 4 romu nereden edinebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule gecer...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=984045

ben bunu kullanıyorum çok iyi.
  • Anladım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreampark -- 4 Nisan 2011; 16:30:47 >
  • google translate(=
  • Muhakkak iyidir ama bu linki cem beydende aldım bana tr dille anlatılan tr web sitesi lazım :) Yokmudur acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.