Şimdi Ara

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
5
Favori
65.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar ıgo8 ın guncel avrupa haritalarını bulabılen var mı varsa burdan paylaşa bılır mı?
    ınternettekılerden ındıklerım hep bouk cıkıyor.
    cok acıl ılgınız ıcın tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

DHD için şöyle güzel bir müzik player varmı?
    Gelişmiş, yetenekli daha ne denir ki : ) Önerilerinizi alabiliriz cümlecek :)

doubletwist'i çok övüyorlar, ben onun dışında winamp'i de yükledim ama açıkçası pek bir şey değişmiyor benim için. o programların özellikleri ise; doubletwist'in wifi ile bilgisayarınızdaki listeyi senkronize edebilmesi, winamp'in de pcnizdeki winamp ile senkronize edilebilmesiymiş. ikisini de kullanmıyorum ama ben, kendi müzik çaları gayet iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netron80

dostlar ıgo8 ın guncel avrupa haritalarını bulabılen var mı varsa burdan paylaşa bılır mı?
    ınternettekılerden ındıklerım hep bouk cıkıyor.
    cok acıl ılgınız ıcın tesekkurler.

hangi ülkeler lazım

???
  • "mtrip berlin" adli programa ihityacim var...

her yerde 1.0.8 surumu var, ancak bu surumu indirdiginiz zaman gerekli data'lari yuklemior...sebebi de galiba 1.0.9 surumunun cikmis olmasi

bizle 1.0.9 surumunu veya daha once 1.0.8 surumunu inidrmis olupta "sdcard/mtrip/berlin" klasoru altindaki dosyalari paylasacak olanlara simdiden tesekkurler.
  • ONCELIKLI OLARAK FRANSA VE ALMANYA HARITALARINA IHTIYACIM VAR
  • arkadaslar bırde ındırılen applıcatıonar telefondan nasıl kaldırılıyor? bır program lazım mı yoksa telefondan halledılebılıyor mu,?
  • ayarlara gir ordan uygulamalar ordan da uygulamaları yönet'e gir ordan kaldırmak istediğin uygulamaya basılı tut eğer uygulama çalışıyorsa önce durdur a bas sonra da kaldır. Ekstra bi prgrama gerek yok
  • tesekkurler hallettım
  • arkadaşlar telefondan video çektim.bi sorun yoktu izledim.pc ye bagladım sonra çıkardım telefonu videoları göremez oldum.tekrar bagladım pcye bu sefer videoları jpg olarak kaydetmış.neden böyle oldu bileniniz varsa söylesın.gitti maç videoları
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyavuz

arkadaşlar telefondan video çektim.bi sorun yoktu izledim.pc ye bagladım sonra çıkardım telefonu videoları göremez oldum.tekrar bagladım pcye bu sefer videoları jpg olarak kaydetmış.neden böyle oldu bileniniz varsa söylesın.gitti maç videoları

telefonu pcye bagladıgınızda dcim yazan klasor adını DCIM olarak degistiriniz
  • Süper bir konu olmuş, emeğinize sağlık tüm faydası dokunan arkadaşlara teşekkürler...

Ben de öncelikle bendeki uygulamaları yazayım, sonra birkaç da sorum olacak:

Uygulamalar:
    -3g watchdog: internet limitinizi kotanızı kontrol edebileceğiniz müthiş program, yukarda kota durumunu gösteriyor
    -advanced task killer: programları kapatıyor.. gerçi kapatıyor mu kapatmıyor mu bilmiyorum işte, bazen işe yaradığı oluyor
    -eFile: güzel bir dosya yönetici
    -fxCamera: çekerken efektler veriyorsunuz, simetrik fotolar çekiyorsunuz falan, eğlenceli kamera programı
    -maçkolik: tek kelimeyle harika, canlı sonuçlar, tüm ülkelerin tüm liglerin ayrıntlı puan tabloları, maçlar kadrolar, yorumlar, oranlar, canlı sonuçlar widget'ı da var, gol olduğunda gooll diye ses çıkarıyor falan, ilgilenenlere şiddetle tavsiye ederim.
    -my phone explorer: ovi suite'in üstüne yok derken , bu çıktı karşıma, müthiş özellikler var, pc'den telefonun içindeli mesajları, dosyaları herşeyi kontrol ediyorsunuz yedekleme yükleme gibi birçok özellik mevcut
    -ndrive: İgo'dan daha güzel sanki , navigasyon programı
    -opera mobile: internet tarayıcıı,
    -sms backup:: smsleri gmail hesabınıza yedekliyor, istediğiniz zaman da geri yüklüyorsunuz.
    -spb tv: televizyon uygulaması. fakat show atv kanald falan yok
    -summer player: güzel bir video çalar
    ekleme
    -phoneusage3 aylık data, arama süresi ve mesaj sayılarınızı gelen giden şeklinde ayrıntılı grafiklerle sayaç gibi çalışan güzel bir program, kotası olanlara kullanışlı.

Oyunlar:
    -hungry shark 2
    -angry birds
    -assassins creed
    -teeter

1-arkadaşlar mesela ilk sayfadaki nfs shift oyunu orijinal rom yüklü root'suz desire' telefona yükleyebilir myiiz?
    2-tap tap tap'ı kullanmak istedim ama hiç kullanışlı değil sensöre vuruyoruz değil mi tap tap tap 3 defa? sensörün olduğu yere 3 defa dokunuyorum açıncaya kadar canım çıkıyo, ben de kaldırdım dedim paşalar gibi açma kapama'dan açarım kilidini var mı başka kilit açma programı?= ya da tap tap'ın bir inceliği var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 20 Nisan 2011; 16:00:56 >

• selam arkadaşlar
    applanetten indirdiğim BeejiveIM lisans sorunu cıkardı. elinde lisans veya programın kırılımış hali olan varsa paylaşırsa cok sevinirim...
  • Arkadaşlar whatsapp programı ile ilgili bir sorum olacak.

Netten arastirdigim kadarıyla ilk sene program ücretsiz indirilebiliyor, tabi kullanırken WiFi ya fa 3g gerekiyor ama en fazla 10 mb gidiyor 3g den.

Sorum ise desire hd telefonumun sadece WiFi izni varken başka şekilde hattan data cekmez değilmi yanlış anlamayın 3g izni yokken hattı kullanılamayacağını biliyorum fakat n72 model telefonu olan arkadaşım programı WiFi yokken de tamamıyla ücretsiz kullandigini söyledi. Her türlü ek bilgiye açığım sağolun :)
  • sen nedersen onu yapar icin rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

1-arkadaşlar mesela ilk sayfadaki nfs shift oyunu orijinal rom yüklü root'suz desire' telefona yükleyebilir myiiz?
    2-tap tap tap'ı kullanmak istedim ama hiç kullanışlı değil sensöre vuruyoruz değil mi tap tap tap 3 defa? sensörün olduğu yere 3 defa dokunuyorum açıncaya kadar canım çıkıyo, ben de kaldırdım dedim paşalar gibi açma kapama'dan açarım kilidini var mı başka kilit açma programı?= ya da tap tap'ın bir inceliği var mı?

1-oyun yüklemek için root gerekmiyor ama desire da çözünürlükten dolayı problem yaratabilir. hd oyun sonuçta, denemek lazım
    2-uygulamanın adı tap tap diye sensöre tap diye vurmak gerekmiyor. ayarlarında tap tap, tap tap tap, tap tap tap tap diye seçenekler var. yani elinizi kaç kez sensörün önünüzden geçtiğinde algılamasını istiyorsanız onu seçiyosunuz. en kullanışlısı tap tap seçeneği, elinizi veya parmağınızı 2 kez sensörün önünden geçiriyosunuz ekranı kapatıp açıyor. başka program duymadım.

• ana konuda bahsi geçmişti müzik playerın. poweramp gerçekten güzel kullanışlı bir uygulama. ekolayzer-bas-tiz ayarlarını yapınca inanılmaz güçlü bir player oluyor. applanette arattırın poweramp diye önce ücretsiz sonra pro olanını kurun ayarları yapın, müziğin ve yüksek sesin keyfini çıkarın.

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!  !!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!  !!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

•  !!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

ASPHALT 6 İSTEYENLER BURAYA
    oyun kurulmuş denenmiştir zevkle oynanmıştır APK Dosyasını Kurduktan sonra, ek dosyaları rar dan çıkarın ve bütün dosyaları sdcard/gameloft/games/asphalt6/ içerisine atın. Klasör yoksa oluşturun. (linkler alıntıdır)

Not : hafıza kartınızda en az 1 gb yer olsun.443 mb'lık rar, çıkardığınızda 891mb oluyor.

(linklerdeki *** ları kaldırın.)
    crack apk linki :http://hot***file.com/dl/114788288/d0848b2/Asphalt_6_HTC_Crack.apk.html
    ek dosyalar linki :http://www.mega***upload.com/?d=4FY0S918
    ek dosyalar alternatif link:http://www.bestandroiddownloads.com/downloads/cache/dhd/asphalt6.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanekon -- 27 Nisan 2011; 0:15:29 >

• ercanekon iyi bir video player tavsiye eder misin? Bir arkadaş summer player dedi, acaip ağar çalıştırıyor videoları. Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

ASPHALT 6 İSTEYENLER BURAYA
    oyun kurulmuş denenmiştir zevkle oynanmıştır APK Dosyasını Kurduktan sonra, ek dosyaları rar dan çıkarın ve bütün dosyaları sdcard/gameloft/games/asphalt6/ içerisine atın. Klasör yoksa oluşturun. (linkler alıntıdır)

Not : hafıza kartınızda en az 1 gb yer olsun.443 mb'lık rar, çıkardığınızda 891mb oluyor.

(linklerdeki *** ları kaldırın.)
    crack apk linki :http://hot***file.com/dl/114788288/d0848b2/Asphalt_6_HTC_Crack.apk.html
    ek dosyalar linki :http://www.mega***upload.com/?d=4FY0S918

teşekkürler...
    mesela bunu görüntüsü hd olsa da desire'a yükleyemez miyim?
    bu arada ek dosyalar linki ölü

• oyunu deniyecem bakalım

Şu power amp da benim kütühaneyi çalarken bazı şarkılarda ekran ışığı kısılıyor bazılarında açılıyor. Bunun sebebi nedir acaba. MEsela bengünün iki melek albümünden bir parça çalarken kapak resmi ile birlikte ekran ışığı artıyor parlak parlak, ama bengünün başka bir albümü çalarken ekran rengi kısılıyor %50 falan.

Şu igo yu bi ben beğnmedim herhalde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 22 Nisan 2011; 5:42:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.