Şimdi Ara

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
5
Favori
65.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende markette yok bulamadım
  • arkadaşlar 2gündür DHD sahibiyim.aceba root felan olmadan angry birds rio yükleyemezmiyim?lütfen yardım edin
  • Slm arkadaşlar,
    "Angry Birds Rio" Desire HD ye kurmak için telefonun root yapılmış olmasımı gekiyor...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atila -- 30 Mart 2011; 15:25:05 >
  • faydalı bi başlık htc almayı düşünüyorum ben de önerir misiniz?
  • Arkadaşlar sonunda doğru düzgün bir ASPHALT 6 apk. si bulabildim. Hemen paylaşıyorum sizlerle. Tamamen sorunsuz indirdim, kurdum. 10 numara oyun olmuş bu arada. Oyunu nete bağlıyken oynayabiliyorsunuz.

http://www.filesonic.com/file/385279244/Asphalt_6_HD.7z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 29 Mart 2011; 1:41:40 >
  • sayın ercanekon

skype kuramıyorum turkcell desteklemiyor diye bi durum varmı

teşekkürler ilginize şimdidem
  • Angry birds indirmek isterseniz buradan deneyin ben indirdim..Ama daha 1. oyunu hala oynuyorum .

http://download.pandaapp.com/android-app/angry-birds-rio-1.0.0-id3025.html

bir de Stupid Zombies diye bir oyun var bilardo oynayanlar zevkle oynayaktır eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

sayın ercanekon

ben de turkcell kullanıyorum. turkcell le ilgisi olduğunu sanmıyorum abicim, internetten konuşuyosun sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan35

igo myway ii nasıl indiricez ark lar
    bende markette yok bulamadım

birkaç sayfa önce linki ve kurulumu mevcut. birazcık araştırma lütfen.konu zaten 4 sayfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdevil_84

Angry birds indirmek isterseniz buradan deneyin ben indirdim..Ama daha 1. oyunu hala oynuyorum .

bir de Stupid Zombies diye bir oyun var bilardo oynayanlar zevkle oynayaktır eminim.

Link için çok teşekkürler... Oyunu yüklemek için ne yapmamız gerekiyor acaba, ben orjinal rom kullanıyorum. Herhangi bir root işlemi yapmadım telefona...

• Arkadaşlar uygulamaları seçip paylaşma işini biraz geliştirdim, buyrun

Galeri 3D 2.0: Sony Ericsson'un galeri uygulaması
     !!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!!

GO Launcher EX 2.16: Gelişmiş bir ana ekran ve menü uygulaması (Türkçe dil desteği mevcut)

LauncherPro Plus 0.8.4: Gelişmiş bir diğer ana ekran ve menü uygulaması.

Xperia Arc Uygulamaları Xperia Arc ana ekran ve menü uygulaması ve fazlası...

MortPlayer Music 0.9.6b: Birçok fonksiyonu olan bir müzik çalar.

Droid Stats: Aylık limitli konuşma, mesaj hakkı veya internet paketi veren bir tarife kullanıyorsanız kalan limitlerinizi gösteriyor. Widgeti de var.

Lockbot pro: Kilit ekranını değiştirmeye yarıyor. Konuşma esnasında ekrana kilit koyma ayarı da mevcut.

SwitchPro Widget 1.9.10: Ana ekran için gelişmiş güç yönetimi uygulaması.

Weather&Clock Widget: Ana ekran için hava durumu ve saat aracı.

Weather & Toggle Widgets 7.5: Ana ekran için bir diğer hava durumu ve saat aracı. Animasyonlu hava durumu eklentisi de paket içeriğinde

CoPilot Live 8.2 Türkçe: Gelişmiş bir navigasyon uygulaması. Türkiye haritası pakette mevcuttur.

Handcent SMS 3.8.2: Türkçe dil desteği olan gelişmiş mesaj uygulaması. Popup, hızlı cevap tema, koruma kilidi koyma, mesaj kilitleme desteği var, ayrıca mesajlarda zil sesini, led rengini ve daha birçok özelliği kişiye göre ayarlayabiliyorsunuz.

HTC ime: HTC klavyesi.

DialerOne 1.2.7.5: Akıllı arama destekleyen çağrı uygulaması.

RocketDial Pro 2.6.1: Akıllı arama destekli başka bir çağrı uygulaması.

Applanet 2.8.0.3: Ücretli veya ücretsiz tüm uygulamaları ücret ödemeden indirebileceğiniz market uygulaması.

PowerAmp Full: MP3 çalar (ekolayzır destekli) ( Paket içinde kırılmış sürümü var güncellediğinizde deneme sürümüne dönüşebilir o yüzden güncellemeyiniz)

Astro File Manager Türkçe: En iyi dosya yöneticilerinden birinin Türkçe'ye çevrilmiş versiyonu.

aCCleaner 1.0: Önbellek temizleyici.

Barkod Tarayıcısı 3.53: Sitelerde gördüğünüz barkotları taratıp uygulamalara kolayca ulaşmayı sağlayan uygulama.

Battery Indicator Pro 4.0.2: Pil seviyesini ve pili kullanan uygulamaların listesini gösteren bir uygulama.

Bluetooth File Transfer 4.30: Bluetoothla dosya transferini kolaylaştıran gelişmiş bir bluetooth uygulaması.

Home Switcher 1.4 Ana ekran uygulamaları arasında geçiş ve varsayılan olarak ayarlama işlevini görüyor.

3G Watchdog 0.23.3: Aylık ne kadar internet kullanımı yaptığınızı gösteriyor.

Smart App Protector Pro 2.6: İstediğiniz uygulamalara desen veya şifre kilidi koymaya yarayan bir uygulama.

Alarm Clock Xtreme 2.2.3: Gelişmiş bir çalar saat uygulaması.

Dolphin Browser: Gelişmiş bir internet tarayıcı

Skyfire Tarayıcı 3.2.2: Android sürümünüz flash player desteklemiyor olsa da birçok videoyu açabilen bir internet tarayıcı.

iQuran Pro 1.1.1: Ses destekli Kur'an-ı Kerim ve meali.

Scan2PDF Mobile 1.2.9: Fotoğrafını çektiğiniz dökümanı PDF formatına dönüştürmenize ve e-posta olarak göndermenize olanak sağlayan bir nevi mobil tarayıcı

Quickoffice Full 3.3.102: Word, Excel, PowerPoint ve PDF dosyalarını görüntilemeye ve düzenlemeye yarayan kaliteli bir uygulama.

Photoshop Express 1.3.1: Resimleri düzenlemeye yarayan Photoshop'un mobil versiyonu.

Go!Chat Facebook Pro: Facebook'tan chat yapabilmenizi sağlayan uygulama.

MSN Talk Pro: Başarılı bir MSN uygulaması.

Google-Earth: Bildiğimiz Google Earth.

Rock Player: Birçok formatı destekleyen video oynatatıcı.

Quadrant Advanced 1.1.6: Telefonunuzun performansını test edebileceğiniz bir uygulama.

AVG Antivirus Pro 2.5: Telefonunuz için kaliteli bir antivirüs uygulaması.

Adfree 0.6.4: Özellikle ücretsiz veya demo uygulamalarda çıkan reklamları engellemeye yarayan bir uygulama (root gerektirir)

SystemApp Remover 4.14: Telefonunuzda yüklü bütün uygulamaları(sistem uygulamaları dahil) silmenize yarıyor (telefonunuzun rootlu olması gerekli)

Root Explorer 2.14.2: Telefonunuzun sistem dosyalarına da ulaşmayı sağlayan bir dosya yöneticisi (Root gerektirir)

SPB TV 2.0: Telefonunuzda internet üzerinden TV izlemeye yarayan kaliteli bir uygulama.

Unrar Pro: rar veya zip uzantılı sıkıştırılmış dosyaları genişletmenize yarayan uygulama.

MusicBox Türkçe: İnternetten müzik indirmeye yarayan uygulamanın Türkçeleştirilmiş versiyonu.

Bütün bu uygulamaları şu linkten indirebilirsiniz:

>>>http://www.duckload.com/download/4131180/50+Android-Uygulama-Arsivi-NS_85.zip

Ayrıca buradan da telefonunuz için oyun indirebilirsiniz:

>>>http://www.se-house.net/tag/android

• Peki acaba pc ile indirip kurmak istesem yolu var mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

sayın ercanekon

ben de turkcell kullanıyorum. turkcell le ilgisi olduğunu sanmıyorum abicim, internetten konuşuyosun sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Arkadaşlar uygulamaları seçip paylaşma işini biraz geliştirdim, buyrun

Ellerine Sağlık
  • eline sağlık @NS_85
  • Iphone 'da fifa 11 ve x2 football var acaba android icin var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Arkadaşlar uygulamaları seçip paylaşma işini biraz geliştirdim, buyrun

Ellerine Sağlık

harika oaylaşım yakın zamanda bendi kendi kullandığım ve tavsiye ettiğim uygulamaları ve özelliklerini yazarak apk dosyaları ile birlikte sizlerle paylaşacağım.
  • quote:

Angry birds indirmek isterseniz buradan deneyin ben indirdim..Ama daha 1. oyunu hala oynuyorum .

angry birds mükemmel bir oyun. geçen gün indirdim, ilk gün sallamadım ama ertesi günden itibaren müptelası oldum. bundan güzel oyun yok. sabahları serviste uyurdum artık angry birds oynuyorum. cep telefonlarına 100 milyondan fazla indirilmiş. oskar verilmeli bu oyuna. daha rio ya başlayamadım 1. sini oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: windwalker

ya bu PES2011 i açabilen var mı? Önceden çalışıyordu şimdi verify hatası veriyor.

ben yeni yükledim pes2011 i. 50 mb kadar da paket indirdi. sorunsuz çalışıyor bende.

BENDE İSTİYORUM PES11'İ :))) LİNK YOKMU ARKADASLAR NEREDEN BULABİLİRİM?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugu

quote:

angry birds mükemmel bir oyun. geçen gün indirdim, ilk gün sallamadım ama ertesi günden itibaren müptelası oldum. bundan güzel oyun yok. sabahları serviste uyurdum artık angry birds oynuyorum. cep telefonlarına 100 milyondan fazla indirilmiş. oskar verilmeli bu oyuna. daha rio ya başlayamadım 1. sini oynuyorum.

angry birds rio şuan markette ücretsiz isterseniz indirebilirsiniz
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: firsttrue

Navigasyon uygulaması çalışmayan arkadaşlar, menüden harita ve dil indirince çok güzel çalışıyor. Bende çalışmıyor diye igo yüklemiştim, kendisinde bulunanı daha çok begendim ve igoyu kaldırdım.

Menüden derken nasıl ve nereden indiriyoruz bu secenekleri?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.