Şimdi Ara

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
5
Favori
65.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayar üzerinden android uygulamalarını araştırıp indirebileceğimiz bir site var mı ? apptrackr.org gibi ?
  • Arkadaşlar NİNJUMP oyunu gayet zevkli güzel tavsiye ederim. Bir de NİNJA RUSH indirdim daha çok oynamadım ama o da güzel gibi tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bir program konusunda yardımlarınızı bekliyorum.Bence birçok kişinin işine yarayacaktır.tabiki program varsa.

ben istediğim programın 3g üzerinden bağlantı kurmasını,istediğim programın wi-fi üzerinden bağlantı kurmasını istiyorum.Amacım cepten internette kotayı aşmamak.Şimdi mesela ntv programı var hava durumu programı var güncelleştirmeler var ben bunları 3g ile kullanırsam kotayı aşarım.ama bunları evime geldiğimde wi-fi ile kullanmak istiyorum.Ama mailleriminde 3g üzerinden devamlı gelmesini istiyorum.evde olduğumda da wi-fi üzerinden almasını istiyorum.swich programları bunu tam anlamıyla yapamaz.sonuçta 3g yi açtığımda tüm güncellemeri alıyor.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • O şekilde bir program oldugunu sanmıyorum. otomatik güncellemeleri kapatacaksın, şimdi hatırlamıyorum nerden kapandığını ama kapanıyor. neyse bağlanmak istiyorsan orayı açacaksın sonra programı çalıştırıp bağlanacaksın ben de böyle yapıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: sekkin

arkadaşlar bir program konusunda yardımlarınızı bekliyorum.Bence birçok kişinin işine yarayacaktır.tabiki program varsa.

ben istediğim programın 3g üzerinden bağlantı kurmasını,istediğim programın wi-fi üzerinden bağlantı kurmasını istiyorum.Amacım cepten internette kotayı aşmamak.Şimdi mesela ntv programı var hava durumu programı var güncelleştirmeler var ben bunları 3g ile kullanırsam kotayı aşarım.ama bunları evime geldiğimde wi-fi ile kullanmak istiyorum.Ama mailleriminde 3g üzerinden devamlı gelmesini istiyorum.evde olduğumda da wi-fi üzerinden almasını istiyorum.swich programları bunu tam anlamıyla yapamaz.sonuçta 3g yi açtığımda tüm güncellemeri alıyor.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• abi ne varsa donanım haberde var helal olsun be size internette deli gibi savruluyordum dedim bizim çocuklar ne yapmış bi bakıym dedim boş yere vakit kaybetmişim teşekkürler size herşey burda :))) mesaj yazarken ve uyarı mesajı geldıgınde tıtremeyı nasıl kaldırıyoruz bılen varmı?
  • Beyler merhaba applanet'te android seven pro diye bi app buldum ve yükledim. Telefonun ana ekranını değiştirmeye yarıyor. Çok hoşuma gitti ilginç bir şey :D Sürekli kullanmam herhalde ama denemenizi kesinlikle tavsiye ederim sanki bilgisayarda windows7 kullanıyormuşsunuz gibi geliyor :) masaüstü, başlat menüsü, bilgisayarım falan var. Ilginç geldi paylaşayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakari01

abi ne varsa donanım haberde var helal olsun be size internette deli gibi savruluyordum dedim bizim çocuklar ne yapmış bi bakıym dedim boş yere vakit kaybetmişim teşekkürler size herşey burda :))) mesaj yazarken ve uyarı mesajı geldıgınde tıtremeyı nasıl kaldırıyoruz bılen varmı?

Ayarlar >> Dil Klavye >> touch input >> Metin girişi >> YAZARKEN TİTRET
  • hay sen çok yaşa emi
  • Arkadaşlar amazon appstore unu açtı. Android marketin yerini alacak diyor çoğu inceleyen. Hatta bugün angry birds rio oyunu çıktı ve sadece amazon appstoreda.Ücretsiz. Amazon appstore un diğer özelliği hergün ücretli bir uygulamayı ücretsiz vermesi. Buraya kadar güzel.
    Problem şu ki;
    Amazon appstore yanlızca amerikaya açık şuan. Ama market enabler programı ile T-mobile seçtiğimiz için benim gibi root lu kullananlar girebilir sanırım ama netten apk dosyasını indiremiyorum amerika dışından olduğum için. Amazon appstore apk sını bulabilecek biri var mı?
  • Peki mesaj yazdıktan sonra kalan tl için uyarı mesajı gelıyor onun sesını ve tıtremesını nerden kesebılırım

tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakari01 -- 22 Mart 2011; 16:06:56 >
  • Angry birds sevenler için ;

ANGRY BIRDS RIO
  • arkadaşlar merhabalar daha önce de sormuştum ama cevap alamadım yardım ederseniz sevinirim gelen ya da attığımız msjların hepsini sil gibi bi özellik yok mu hep tek tek mi silmek zorundayız?teşekkür ederim şimdiden
  • @wind walker amazon appstore apk.sini buldun sanirim. Ben de buldum yukledim. Fakat free uygulamalarda bile kredi karti istiyor. Siz de var mi oyle bir durum? Mesela angry birds rio bugun ucretsiz fakat inmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: divandelen1905

arkadaşlar merhabalar daha önce de sormuştum ama cevap alamadım yardım ederseniz sevinirim gelen ya da attığımız msjların hepsini sil gibi bi özellik yok mu hep tek tek mi silmek zorundayız?teşekkür ederim şimdiden

normalde sana mesaj yollayan kişinin mesajları klasör olarak durur sen gelen mesajın üstüne basılı tut çıkan menüde ileti dizini sil var ordan silebilirsin hepsini.
  • Arkadaslar camera360 yazilimini kurdum anti vibrate ozelligi nedeniyle cekimlerde cok gecikiyor ben mi syarlsrinda sorun yasiyorum kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

@wind walker amazon appstore apk.sini buldun sanirim. Ben de buldum yukledim. Fakat free uygulamalarda bile kredi karti istiyor. Siz de var mi oyle bir durum? Mesela angry birds rio bugun ucretsiz fakat inmiyor...

onunla bugün baya uğraştım.Adresi falan amerikadan bi adres yazdım ama kredi kartından türkiye olduğunu belirliyorlar ve kredi kartınıda girmeden ücretsiz uygulamaları bile indiremiyorsunuz.Sanırım amazonun amerika dışına açılmasını beklicez:)
    Biraz araştırdım amazondan indirilmiş angry birds apk sı buldum.Oyunu kurdum açtım bu oyun sizin değil diye hata verdi.Oyun korumalı çıktı.Sonradan yukarıdaki apk yı buldum.Demek istediğim amazondan indirilen apk lar kırılmadıkça başkalarına verilemeyecek anlaşılan:)
  • Asphalt 6 yı yukleyebılen var mı? Ben tele yukledım. Netten yuklerken sureklı hata verıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwalker

ya bu PES2011 i açabilen var mı? Önceden çalışıyordu şimdi verify hatası veriyor.

ben yeni yükledim pes2011 i. 50 mb kadar da paket indirdi. sorunsuz çalışıyor bende.
  • @eternalsun titremeye bağlı olarak biraz bekleyebiliyor. titreşimi kesince fotoğrafı çekiyor. ayarı kapatırsan hemen çeker. o özelliği güzel diye ben de yüklemiştim...pek kullanmıyorum gerçi
  • Bende biraz tuz atim bakalalım...

Angry_Birds_Rio_v1.0_Cracked_Twingo.apk

http://www.mediafire.com/?my07kpw19zp7sxn
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.