Şimdi Ara

Huawei Mate 20 Pro günümüzde nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir telefon alma ihtiyacı duyuyorum ve huawei mate 20 pro gözümde.
    Konu açmamdaki sebep yapılan incelemeler videolar vesaire ilk çıktığı zamanlardan kalma, güncel içerik bulamadım.
    Günümüz koşullarıyla nasıl bir telefon, diğer markalar gibi kamera performansında düşüş oldu mu, oyun ve multimedia performansı hala güzel mi?
    Yorumlarınızı bekliyorum.

• Merhaba çok telefon değiştiren biri olarak samimi söylüyorum bu telefon çok kullanışlı her konuda başalırı bir telefon düşünüyorsan al pişman olmazsın ama fiyatı 5 bin civarında olursa güzel telefon daha fazlası etmez
  • fiyatlarında saçmalık var 1 aydır falan çok yüksek. alıp da fırsatçılara para kazandırma. Maksimum 5000 olması lazım artık eskidi. tam düşüyordu fiyatı birden saçmalayıp artırdılar her yerde fiyatını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

fiyatlarında saçmalık var 1 aydır falan çok yüksek. alıp da fırsatçılara para kazandırma. Maksimum 5000 olması lazım artık eskidi. tam düşüyordu fiyatı birden saçmalayıp artırdılar her yerde fiyatını.
    Merhabalar teşekkür ederim cevabınız için, telefonu aşağı yukarı 3000 TL civarına alıyorum. Aynı fiyatlara honor 20 Pro, veya huawei mi9 var. Mi9 u kamerası için eledim honor 20 pronun da kamerasından emin olmadığım için eledim.

Özellikle seçmemdeki sebep çok hızlı şarj olması ve görünene göre çok güzel fotoğraflar ve video çekmesi.
    Fakat diğer markalar gibi kamera özelliklerini kötüleştirmemişlerdir diye umuyorum mate 20 Pro nun.

Peki performans konusu nasıl şuan huawei p smart kullanıyorum, 2018 versiyonu fiyatına göre gerçekten çok güzel bir telefondu zamanında aldığımda diğer seçeneklere göre. Tabiiki p smart ile karşılaştırılması saçma, ama uzun süre götürecek bir telefon arıyorum.

• Telefonu aldım arkadaşlar. Beğeni göreceli bir kavram fakat ben çok beğendim. Telefonun eldeki hissiyatı, kamerası, akıcılığı. Benim için güzel.
  • byzen1 kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatalım .Cihazı hala kullanıyor musunuz ? Eğer cevabınız evet ise kullanım deneyimlerinizi alabilir miyim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.