Şimdi Ara

Huawei P30 Lite'dan hangi telefona geçilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar öncelikle. 1 aydır Huawei P30 Lite kullanıcısıyım. Telefon gayet güzel ve kullanışlı fakat babam bana seneye o telefonu bana devredip kendine yeni telefon alabilirsin diye bir seçenek sundu. 1 sene sonra telefon fiyatları ne olur pek kestiremiyorum aynı zamanda google ile yaşanan sorundan dolayı android kafamda pek yok. Ama bütçem de iPhone yüksek seviye modellerine yeterli olmayacak. Tavsiyeleriniz neler olur, bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barisgnd -- 15 Aralık 2019; 23:11:15 >

• Huawei google sıkıntısını aştığı için artık p40 lite ideal olabilir. Huawei mobil servislerini kullanması, işlemvi,ram ve akran olarak daha büyük olamsı ve pil kapasitesi ve süper şarj yapıyor olması büyük avantaj bence. bende sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum.
  • Dostum bir arkadaş daha cevap vermiş ama P40 Lite geçebilirsin,cihaz çıktı ben kullanıyorum.
    batarya 4200 mah çok iyi performansta
    Hızlı şarj P30 Pro ile aynı, 40 w ile şarj ediyor, 1 saatte falan doluyor yaklaşık.
    İşlemci iyi, PUBG oynuyorum zerre donma kasma yok,
    Kendi marketini kullanıyor(AppGallery) ama AppSearch ve MoreApps üzerinden dilediğin uygulamayı apk olarak indirebiliyorsun.
    Cihaz oldukça akıcı,Kamera çok başarılı,özellikle gece çekimi ve makro çekim efsane fiyatına göre.
    Ayrıca tasarımını da oldukça beğendim cihazın :D:D
  • Huawei kullanan vazgeçemiyor çünkü çok stabil ve sağlam çalışıyor ben çok memnunun p20 lite'tan şimdi hattımın üzerine P40 Lite aldım telefon uçak gibi uygulamarda da problem yaşamadım hepsi uyumlu çalışıyor. P40 Lite'ı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenferious

Huawei kullanan vazgeçemiyor çünkü çok stabil ve sağlam çalışıyor ben çok memnunun p20 lite'tan şimdi hattımın üzerine P40 Lite aldım telefon uçak gibi uygulamarda da problem yaşamadım hepsi uyumlu çalışıyor. P40 Lite'ı tavsiye ederim.
    Telefonumdan gayet memnunum, muhtemelen 2 sene telefon almayacağım o yüzden bütçemi laptop almak için ayırmaya başladım oyun için uygun fiyatlı laptop önerileriniz var mıdır?
  • Barisgnd B kullanıcısına yanıt
    HUAWEI MATEBOOK D 14 için paranı biriktirebilirsin. Ryzen işlemci var biliyorsun ki RYzen oyuncuların en çok tercih ettiği işlemci olmayı başardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.