Şimdi Ara

hukuğa yerleştim kırık obpyle yine hazırlanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar normalde sayısalken 4yıl boyunca edebiyatın suratına bakmadan tmde 15bin olup istanbulda özel bi hukuğa tam burslu gitmeyi tercih ettim.mezuna tmden kalsam 4bine girerdim diye düşünüyorum.sizce ders notlarımı yüksek tutup yatay geçiş mi kovalamalıyım yoksa ilk sene okulda dersler 3 gün olacakmış yeniden ygs-lysye mi hazırlanmalıyım? şimdiden teşekkürler

• *hukuka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hukuğa ne harbiden ya içim acıdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • special one S kullanıcısına yanıt
     hukuğa yerleştim kırık obpyle yine hazırlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: special one

arkadaşlar normalde sayısalken 4yıl boyunca edebiyatın suratına bakmadan tmde 15bin olup istanbulda özel bi hukuğa tam burslu gitmeyi tercih ettim.mezuna tmden kalsam 4bine girerdim diye düşünüyorum.sizce ders notlarımı yüksek tutup yatay geçiş mi kovalamalıyım yoksa ilk sene okulda dersler 3 gün olacakmış yeniden ygs-lysye mi hazırlanmalıyım? şimdiden teşekkürler

En kötü sayısalcı en iyi tm den iyidir dostum yeniden hazırlanmak bence mantıksız okul zamanını çalacak puanın kesilecek ve okuldaki dersleri de boşlamamn gerekecek çalıştığın konulara tekar çalışmak seni yoracak yatay geçiş kovalarsan bence daha iyi olur ama 15 binden en fazla gazi ye atlayabilirsin diye düşünüyorum
  • helal reis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.