Şimdi Ara

Hybird İnt Spear mı yoksa Full Str Blademi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar bu konu 2-3 gündür kafama takılıyor.Lvl80de aynı itemler ve birbirine yaklaşık weaponlar ile savaş yapılsa pvpyi kim alır(Hybird:_2.1_)

Hybird bladeye göre kat kat iyi vurur ama Bladenin komboları hybirdu yatırabilir.Blader çok az vuracağından,Hybirdün canı da çok olacağından yatmaz gibi geliyor bana.Ama hybird bladeri yatırabilirmi?

Yaw kafam karışık anlatsın biri mevzuyu pvpde hangisi alır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gRagoN -- 27 Temmuz 2007; 16:39:49 >

• Bu itemlere bakar, Blade'de iyi bi kalkan varsa int ne olursa olsun yatıramaz. Ayrıca yatır batır skilli ile int yerinden kalkamaz. Ayrıca Spear hybird bile olsa full str blade'in ondan kat kat fazla hpsi olacaktır.

Ben diyorumki Her Zaman Str Blade
    Yatması Çok Zor, Reel Para Verirsende şöle 50-60 ytl istediğin silahı alır herkesi de rahatlıkla yatırırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SerseM.exe

Bu itemlere bakar, Blade'de iyi bi kalkan varsa int ne olursa olsun yatıramaz. Ayrıca yatır batır skilli ile int yerinden kalkamaz. Ayrıca Spear hybird bile olsa full str blade'in ondan kat kat fazla hpsi olacaktır.

Ben diyorumki Her Zaman Str Blade
    Yatması Çok Zor, Reel Para Verirsende şöle 50-60 ytl istediğin silahı alır herkesi de rahatlıkla yatırırsın

yani sosun +9 felan alırız.blue okuruz felan.kesin yatırırmıyız bilader peki?garantimi yani
  • Sana Tek Söyleyeceğim Blader Aç Pişman Olmazsın..
    Şuda Var biliyorsun ki Sro'da lag çok olur mesela, Lagda kaldınmı moblar arasında int sen kesin yattın ama str isen hayattasındır hala. Buda bi örnekti :P
  • quote:

Sana Tek Söyleyeceğim Blader Aç Pişman Olmazsın..
    Şuda Var biliyorsun ki Sro'da lag çok olur mesela, Lagda kaldınmı moblar arasında int sen kesin yattın ama str isen hayattasındır hala. Buda bi örnekti :P

Tabii ki bide Avrupadaki rakiplere göre değerlendirmek lazım!Bu sizce nasıl olur?
  • quote:

Sana Tek Söyleyeceğim Blader Aç Pişman Olmazsın..

önce şunu söyleyeyim int değil hybirdüm.ve blade kasmak çok çok zor hybird de aynı sürede lvl 60 isen bladede lvl 50 anca olursun

edit:ve sana sorduğum soru lvl 80de pvpde kim alır

edit:herkes hata yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gRagoN -- 28 Temmuz 2007; 14:28:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.