Şimdi Ara

HYUNDAI Accent ERA 1.4 Team 18.500 YTL'ye ALINIR'mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
18.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 10 gündür araba araştırıyorum. 2007 model 30.000 km de ,çift hava yastığı, ABS, Klima özelliği olan HYUNDAI Accent ERA 1.4 Team aracın değeri nedir piyasada. Bu aracı ilginçtir Hyundai bayisinde çalışan ve araba modelini yükseltecek birinden alacağım. Darbesiz olduğunu ifade ediyor. Ne dersiniz? Düşüncelerinizi bekliyorum.

• team de çift hava yastığı yok eğer çift hava yastığı varsa select tir eğer select se fiyat süper
    zaten araba temizse darbesizse 300-500ytl nin hesabını yapma biliyorum para çok zor kazanılıyor ama 500 ucuza alıp sonra 1500 masraf etmektense almışken adam akıllı geçmişini iyi bildiğin bi araç alman daha hayırlı olacaktır
    ama bazen yetkili servislerde çalışanlar az km yapmış kazalı arabaları alıp toplayıp satıyorlar dikkat et mutlaka başka bi bayiye götürüp göster ve aracın durumu ile ilgili yazılı bir belge mutlaka iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

team de çift hava yastığı yok eğer çift hava yastığı varsa select tir eğer select se fiyat süper
    zaten araba temizse darbesizse 300-500ytl nin hesabını yapma biliyorum para çok zor kazanılıyor ama 500 ucuza alıp sonra 1500 masraf etmektense almışken adam akıllı geçmişini iyi bildiğin bi araç alman daha hayırlı olacaktır
    ama bazen yetkili servislerde çalışanlar az km yapmış kazalı arabaları alıp toplayıp satıyorlar dikkat et mutlaka başka bi bayiye götürüp göster ve aracın durumu ile ilgili yazılı bir belge mutlaka iste
    quote:

Orjinalden alıntı: fiesta1903

team de çift hava yastığı yok eğer çift hava yastığı varsa select tir eğer select se fiyat süper

arkadaşımız gerekli açıklamayı yapmış.Benim ekleyeceğim servisten ziyade sanayide iyi bir ustaya göster,servis ve bayi çalışanları birbirini tanıdıkları için yanlış yönlendirme yapabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

fiesta1903 teşekkürler, haklıymışsın. Araç team modeli ve sürücü hava yastığı var sadece. Ayrıca araç 2006 modelmiş Aracı gördüm temiz görünüyor ve sahibi ile son konuşmamda 18.000 e bırakacak gibi. Fakat 2006 model olması ve ilk konuşmamızda 2007 model denmesi beni biraz kızdırdı. Bu arada aracın ekspertiz raporunu veririz dediler temiz olduğuna dair.

Araç bu fiyata(18000) alınır mı arkadaşlar? Accent'ın eski modelleri pek tutulmuyor biliyorum. Bu modellerin durumu nedir? Performans ve daha sonra satmak istersem gibi konularda bilgisi olanlar düşüncelerini açıklarlarsa memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamata

fiesta1903 teşekkürler, haklıymışsın. Araç team modeli ve sürücü hava yastığı var sadece. Ayrıca araç 2006 modelmiş Aracı gördüm temiz görünüyor ve sahibi ile son konuşmamda 18.000 e bırakacak gibi. Fakat 2006 model olması ve ilk konuşmamızda 2007 model denmesi beni biraz kızdırdı. Bu arada aracın ekspertiz raporunu veririz dediler temiz olduğuna dair.

Araç bu fiyata(18000) alınır mı arkadaşlar? Accent'ın eski modelleri pek tutulmuyor biliyorum. Bu modellerin durumu nedir? Performans ve daha sonra satmak istersem gibi konularda bilgisi olanlar düşüncelerini açıklarlarsa memnun olurum.

Alıntıları Göster
    Tutulan ve sevilen bir modeldir,şuan da sıfırı 24000 ytl.abs lisi abs olmayanı 23000 ytl'ye alınır.Biraz daha bakın istersen o yıl işi canımı sıktı benimde bu arada DH HYUNDAİ ERA TAKIMI'na da bekleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Tutulan ve sevilen bir modeldir,şuan da sıfırı 24000 ytl.abs lisi abs olmayanı 23000 ytl'ye alınır.Biraz daha bakın istersen o yıl işi canımı sıktı benimde bu arada DH HYUNDAİ ERA TAKIMI'na da bekleriz.

Alıntıları Göster
    o arabada ABS yok. 2006 model team araçlarda ABS ve 8 hava yastığı (yolcu+yan+perde) sadece güvenlik paketiyle satılıyordu.

eğer araçta yolcu hava yastığı yoksa ABS olması mümkün değildir. satıcı yalan atmış o aracın ABS li olması imkansız.

2008 model team 1.4 sıfırını 22,5-23.000 ytl ye alabilirsin. kısaca arada 2 yaş model aralığı ve 5.000 ytl fark var.

araçta eğer boya veya kazadan dolayı tamirat değişen varsa bu aracı almaya değmez..

kazasız boyasız olursa en ne kadar temiz olursa olsun son fiyatı 16.000 ytl olması gerekir bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 14 Haziran 2008; 15:24:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

o arabada ABS yok. 2006 model team araçlarda ABS ve 8 hava yastığı (yolcu+yan+perde) sadece güvenlik paketiyle satılıyordu.

eğer araçta yolcu hava yastığı yoksa ABS olması mümkün değildir. satıcı yalan atmış o aracın ABS li olması imkansız.

2008 model team 1.4 sıfırını 22,5-23.000 ytl ye alabilirsin. kısaca arada 2 yaş model aralığı ve 5.000 ytl fark var.

araçta eğer boya veya kazadan dolayı tamirat değişen varsa bu aracı almaya değmez..

kazasız boyasız olursa en ne kadar temiz olursa olsun son fiyatı 16.000 ytl olması gerekir bence..

Alıntıları Göster
    ottoman24 teşekkürler tavsiyen ve düşüncelerin için.
    cevizkabuğu sana da teşekkürler. senin düşüncene yakınım zaten. yanlış bilgiler nedeniyle kıl oldum bu araca ve sahibine. bu arabayı almayacağım, şimdilik biraz daha bekleyip alternatiflere bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: mamata

ottoman24 teşekkürler tavsiyen ve düşüncelerin için.
    cevizkabuğu sana da teşekkürler. senin düşüncene yakınım zaten. yanlış bilgiler nedeniyle kıl oldum bu araca ve sahibine. bu arabayı almayacağım, şimdilik biraz daha bekleyip alternatiflere bakacağım

Alıntıları Göster
    yolcu hava yastığı olmayan 96 team modellerde ABS olmaz.

araca bir daha bakın. ABS varsa aracı çalıştırmadan önce göstergelerinde ABS uyarı ışığı yanar.

ayrıca aracın arka fren balataları, ön frenler gibi disk olur. eğer arkalar kampana ise ABS li değildir.

adam seni muhtemelen kandırmaya çalışıyor. kaz arıyor yanii.

satacağı araç kazasız boyasız bile olsa en fazla yapacağı para 16.000 ytl.

hadi 17.000 ytl verelim diyecem. ama 18.500 ytl yapma şansı yoktur.

araç eğer denildiği gibi ABS li ise ve güvenlik paketinde olan 8 hava yastığı (sürücü+yolcu+ 2 adet yan+ 4 adet perde) var ise kazasız ve boyasız ise 18.500-19.000 ytl yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 14 Haziran 2008; 15:36:54 >

• quote:

yolcu hava yastığı olmayan 96 team modellerde ABS olmaz.

araca bir daha bakın. ABS varsa aracı çalıştırmadan önce göstergelerinde ABS uyarı ışığı yanar.

ayrıca aracın arka fren balataları, ön frenler gibi disk olur. eğer arkalar kampana ise ABS li değildir.

adam seni muhtemelen kandırmaya çalışıyor. kaz arıyor yanii.

satacağı araç kazasız boyasız bile olsa en fazla yapacağı para 16.000 ytl.

hadi 17.000 ytl verelim diyecem. ama 18.500 ytl yapma şansı yoktur.

araç eğer denildiği gibi ABS li ise ve güvenlik paketinde olan 8 hava yastığı (sürücü+yolcu+ 2 adet yan+ 4 adet perde) var ise kazasız ve boyasız ise 18.500-19.000 ytl yapar.

Alıntıları Göster
    üstad sonuç ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

üstad sonuç ne oldu?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

üstad sonuç ne oldu?

bence aldı tadını çıkarıyor eranın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

quote:

üstad sonuç ne oldu?

Alıntıları Göster
    ya bende askerlik nedenıyle 2006 eramı satmayı düşünüyorum select modeli ve daha 12500km de :D sadece izinli gunlerımde kullandıgım için... :D herhangı bı kaza darbe yok kaça satabılıırım ??

• quote:

Orijinalden alıntı: [EmraH]

ya bende askerlik nedenıyle 2006 eramı satmayı düşünüyorum select modeli ve daha 12500km de :D sadece izinli gunlerımde kullandıgım için... :D herhangı bı kaza darbe yok kaça satabılıırım ??

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: [EmraH]

araç dizel mi benzinlimi? benzinli ise 1400/1600cc hangisi.?

ayrıca GP varmı? (2006 modellerde GP=ABS+EDB+yolcu,yan ve perde hava yastıkları)

• quote:

quote:

ayrıca GP varmı? (2006 modellerde GP=ABS+EDB+yolcu,yan ve perde hava yastıkları)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

Haklısın hiç bişey belirtmemişim :D

araç 1,4 benzinli .. gp paket yok std 2 hava yastıgı olan select modeli

Başka belirtmem gereken bişey varmı ?? bi ara resımde koyarım

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

Haklısın hiç bişey belirtmemişim :D

araç 1,4 benzinli .. gp paket yok std 2 hava yastıgı olan select modeli

Başka belirtmem gereken bişey varmı ?? bi ara resımde koyarım

Alıntıları Göster
    eğer değişen yoksa yani çamurluk kaput gibi değişen kaporta aksamı yoksa ve daha önce boya atılmamışsa en fazla 18.000 ytl yapar.

araçta değişen ve boya yoksa haber ver araca bi bakalım bizim bir arkadaş alıcaktı.

• quote:

eğer değişen yoksa yani çamurluk kaput gibi değişen kaporta aksamı yoksa ve daha önce boya atılmamışsa en fazla 18.000 ytl yapar.

araçta değişen ve boya yoksa haber ver araca bi bakalım bizim bir arkadaş alıcaktı.

Alıntıları Göster
    araçda değişen hiç bişey yok tamamen orjınal her yere gosterebılırsın :)) fiyat konusunuda gordukten sonra bakarız :)

• quote:

araçda değişen hiç bişey yok tamamen orjınal her yere gosterebılırsın :)) fiyat konusunuda gordukten sonra bakarız :)

Alıntıları Göster

Bu araç (ilanı açan arkadaşın belirttiği araçtan bahsediyorum) max 16.000 YTL eder... Araca 18.000 vermek delilik olur, arkadaşlarında belirttiği gibi zaten 2008 model sıfırıyla arasında 5000 YTL oynuyor, 18.000 i bu araca verdikten sonra 5000 daha koyar sıfırını ve 2 yaş yükseğini alırım içim rahat olarak. Hem model olarak 2 yaş yüksek, hem de parçalar 2 yıl aşınmamış olur...

Kaldı ki Nissan Primera bile alabilirsiniz 21-22 .000 YTL verdikten sonra, 18.000 YTL bu boş araç için aşırı fazla...

• quote:

Orijinalden alıntı: _uMaY_

Bu araç (ilanı açan arkadaşın belirttiği araçtan bahsediyorum) max 16.000 YTL eder... Araca 18.000 vermek delilik olur, arkadaşlarında belirttiği gibi zaten 2008 model sıfırıyla arasında 5000 YTL oynuyor, 18.000 i bu araca verdikten sonra 5000 daha koyar sıfırını ve 2 yaş yükseğini alırım içim rahat olarak. Hem model olarak 2 yaş yüksek, hem de parçalar 2 yıl aşınmamış olur...

Kaldı ki Nissan Primera bile alabilirsiniz 21-22 .000 YTL verdikten sonra, 18.000 YTL bu boş araç için aşırı fazla...

Alıntıları Göster
    ELANTRA AL DAHA GUZEL AKCENTTEN

• quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

ELANTRA AL DAHA GUZEL AKCENTTEN

Alıntıları Göster
    Beyler arabayı satacagım kesinleşti :S Sıfır ayarında araba düşününen arkadaşlar varsa görüşebiliriz...

Yer : Antalya...
  • quote:

Beyler arabayı satacagım kesinleşti :S Sıfır ayarında araba düşününen arkadaşlar varsa görüşebiliriz...

Yer : Antalya...

Alıntıları Göster
    1.4 arabaya para vermem şahsen

hem yakıtta bi farkı yok hem perf düşük

1.6 bak derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

quote:

üstad sonuç ne oldu?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

quote:

üstad sonuç ne oldu?

bence de . çünkü o kadar az yakıyor ki eve bile girmiyordur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.