Şimdi Ara

hyundai i20 yada renault clio hangsi daha mantıklı 2 gün içinde alınacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar i20 sense 1.2 85ps ya da renault clio 1.2 touch 75ps ikisinden hangisini tavsiye edersiniz malesef 36bin tl nin üzerine çıkamıyorum

• Clio 4 yeni ve daha güzel. Ben clio alırdım.
  • Clio nun albenesi daha fazla , ikiside fiyatına göre kaliteli. Ben olsam clio alırdım.
  • Hem iç dizayn
    hem dış dizayn
    hem malzeme kalitesi

olarak clio bence i20'den çok üstün. Ama 36 bin tl'te ne alıyım derseniz astra classic öneririm.
  • Clio daha bi güncel ve çekici duruyor ben clio alırdım.
  • teşekkür ederim herkese büyük ihtimal clio alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsr35

teşekkür ederim herkese büyük ihtimal clio alıyorum

kardeşim nacizane tavsiyem 1.2 motor 26 bine lpgli sandero alın 10 bin cebinizde kalır yada sandero stepway dizeli 35 bine alabilirsiniz daha dolu olur
  • quote:

Arkadaşlar i20 sense 1.2 85ps ya da renault clio 1.2 touch 75ps ikisinden hangisini tavsiye edersiniz malesef 36bin tl nin üzerine çıkamıyorum

Clio'yu öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cowinenge -- 22 Ağustos 2013; 21:41:51 >
  • Clia acık ara kazanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ikisi arasından clio mantıklı ama poloyu ve fiestayıda bir düşünün derim.
  • astra classic olabilir araba benzinli olcak bu arada ilk düşündüğümüz araç astra clasic fakat yakıt tüketim çok farkeder mi i20 ye göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofabiya

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Arkadaşlar i20 sense 1.2 85ps ya da renault clio 1.2 touch 75ps ikisinden hangisini tavsiye edersiniz malesef 36bin tl nin üzerine çıkamıyorum

Dci kalitesi der Clio'yu öneririm

Adam 1.2 diyor sen DCI diyorsun dostum. Yukarıda bir arkadaş Astra Classic III tavsiye etmiş. Vaktin varsa onu da bir denemeni tavsiye ederim. ( clio iii kullanıcısı - bir süre astra classic iii'de kullanmis biri )

Sorma dostum bakmamışım fena fail oldum

• clionun arka freni kampana...acaba i20 nin de mi öyle..
  • 1.2 85ps lik modelinde arka frenleri kampana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.