Şimdi Ara

İbiza 1.2 lt TSI 105 hp DSG Style ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
11.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkürler ....demek ki bazen siteye değil kataloga bakmak gerekiyor
  • Doğuş grubunun yaklasımından dolayı Poloyu elıyorum..

Bu gun bır arkadasım focus onerdi. Sıtelerini incelerken yeni focusun geleceğını gordum.. Yenı focusun fıyatı nasıl olur sızce yakıt tuketımı start stoptan dolayı dusecektır şehır ıcınde ne yakar? fiyatları ile ilgili duyumu olan varmı? 1.2 Dsg otomatık Ibızamı)esp ve teknolojı paketlı (37000 tl ) yoksa yenı focus mu? fıyatını bılmıyorum...
  • ibizanın dizeli galiba sizin söylediğiniz fiyat
    focus'u bir arkadaş 38.500 e almış HB olanı ve benzinli.....http://forum.donanimhaber.com/m_48166601/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48166601

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 17 Nisan 2011; 11:07:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

Doğuş grubunun yaklasımından dolayı Poloyu elıyorum..

Bu gun bır arkadasım focus onerdi. Sıtelerini incelerken yeni focusun geleceğını gordum.. Yenı focusun fıyatı nasıl olur sızce yakıt tuketımı start stoptan dolayı dusecektır şehır ıcınde ne yakar? fiyatları ile ilgili duyumu olan varmı? 1.2 Dsg otomatık Ibızamı)esp ve teknolojı paketlı (37000 tl ) yoksa yenı focus mu? fıyatını bılmıyorum...

ben başka bir konudan sizin için, fiyatlar hakkında alıntı yapayım...

quote:

5K 1.6 TDCi 115PS 53.600
    4K 1.6 TDCi 115PS 55.100
    5K 1.6i 125PS 46.500
    4K 1.6i 125PS 48.000
    5K 1.6i EcoBoost 180PS 51.500

Style
    5K 1.6 TDCi 115PS 49.900
    4K 1.6 TDCi 115PS 51.400

• Yenı focusun fıyatları bayağı yüksekmiş. fiyatından dolayı eliyorum..

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Doğuş grubunun yaklasımından dolayı Poloyu elıyorum..

ben başka bir konudan sizin için, fiyatlar hakkında alıntı yapayım...

quote:

5K 1.6 TDCi 115PS 53.600
    4K 1.6 TDCi 115PS 55.100
    5K 1.6i 125PS 46.500
    4K 1.6i 125PS 48.000
    5K 1.6i EcoBoost 180PS 51.500

Style
    5K 1.6 TDCi 115PS 49.900
    4K 1.6 TDCi 115PS 51.400

• Bir arkadaşımdan duydum doğruluk payını bilemiyorum...

Doğuş grubu ceza almamak için vw fiyatlarını dusurmu idi.. Benzer indirimi seat ve Audide yapacakmış..
  • hemşerim git fiesta al arabanın kralı donanım olarak doyurucu üstelik fiyatıda poloyla bile aynı ki polo dedigin araba fiestanın yanından geçemez bakma sen tr de poloya dovuş grubu çok para istiyor ama avrupada para etmiyor
  • quote:

Bir arkadaşımdan duydum doğruluk payını bilemiyorum...

Doğuş grubu ceza almamak için vw fiyatlarını dusurmu idi.. Benzer indirimi seat ve Audide yapacakmış..

dogruluk payi varmidir? ne dersiniz?
  • kimsenin haberi yok galiba...

quote:

quote:

Bir arkadaşımdan duydum doğruluk payını bilemiyorum...

dogruluk payi varmidir? ne dersiniz?
  • İbizanın siparişini Esp ve Teknolji paketli olarak verdim. En gec mayıs ayının ortasına kadar gelecek.

Umarım soylenenler kadar guzel ve performanslı bir araç çıkar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi platin1111 -- 24 Nisan 2011; 0:58:24 >
  • Opel Corsa
  • çok yakıyor ve problemli oldugu soyleniyor otomatik viteslerde..

Zaten ibiza siparişinde bulundum..

quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Opel Corsa
  • quote:

çok yakıyor ve problemli oldugu soyleniyor otomatik viteslerde..

Zaten ibiza siparişinde bulundum..

quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Opel Corsa

çok yaktığı doğru ama problemli değiller. problemli olanlar easytronic şanzımanmlar.
    bu arada aracınız hayırlı olsun
  • hayırlı olsun .......... ibizayı takip eden biri olarak merak ettim kaça maloldu aracınız
  • Arac gelmedigi icin net bir fiyat yok.. aracın fıyatı 35500 digerleri ise 1500-1700 civarında bir sey tutacak bunlar ile arac ful olacak..

aracı alınca fıyat duser yada artarsa tekrardan sekıllenecek.. alındıgı gun son fıyatını yazarım..

quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

hayırlı olsun .......... ibizayı takip eden biri olarak merak ettim kaça maloldu aracınız
  • platin1111 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aradan baya zaman geçmiş ama sormadan geçemedim, araçtan memnun kaldınız mı?
    35 bin nakit ile bu kategoride bir araç almak istiyorum polo 1.6 tdi, 1.4 benzinli, ibiza 1.2 tsi dsg var aklımda ama yarı otomatik nasıldır hiç bir fikrim yok..

Teşekkürler
  • Başlığı görünce yazasım geldi. 1.2 dsg 6 ay önce arkadaşım 45 bine aldı. Her gün geziyoruz uzun yol, istanbul içi. Trafikte dur kalk biraz fazla yakıyor doğal olarak. Bazen 600km de depoyu bitiriyoruz. Biraz daha sakin olunca 650-700 km arası yapıyor araç. Biraz iri olduğumuz için arka taraf pek oturmaya musait olmuyor. Sıkışıyoruz bir şekilde. Şimdilik dsg de sıkıntı yok. Araçtan genel olarak memnun arkadaşım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.