Şimdi Ara

ibo'cular buraya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hey kocum be, var mi ibrahim baba'dan daha buyuk bir baba?

bir kulunu cok sevdim mesela yahu ne guzel de soyluyor.. [bye]

• yalannn yalannnn yalannnn,senden başkası yalannn :)
  • [:(!][ban][xx(][xx(][xx(][angry][wand][wand][wand][wand]
  • [img=right]http://ceng.ktu.edu.tr/~blaster/bpmdp/needless[/img=right]
  • [:(!][:(!][:(!][}:)][}:)][}:)][wand][wand][wand]
    Yuh.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by PagaN®</i>
    <br />[:(!][:(!][:(!][}:)][}:)][}:)][wand][wand][wand]
    Yuh.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    METAL SUX[:(!][:(!][baris][wand]
  • Şebnemmm Ferahh ahh
  • Metal Sux Ha?
    Hahahaha.
    İbo dinle ozaman.
    Benim tepkim İbo'ya değil topic'e idi.
    Ama yok ya sen git İbo dinle haha.Kim Karışabilir?
  • metal haricc hermuzigi dinlerim valla opera bile dinlerim ama metal dinlemem valla
    metalciler kızmayin ama ole ne yapam :)
  • Yaw 2pac tabiki dinlemessin bu senin tercihine seçimine kalmış birşey.
    İnsan istediği herşeyi dinleyebilir zaten burda bunu tartışmakda manasız.
    Benim tepkim sadece topic'e idi dediğim gibi.
    ---CAN--- ilede bir sorun olmaz fakat sırf ilginçlik olsun diye bu post'u atmıs olması yanlış.
    Saygılar herkese.
  • iyidir hoş adamdırda birde hatunları TEK TEK vurulmasaydı.. ;-)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by PagaN®</i>
    <br />Yaw 2pac tabiki dinlemessin bu senin tercihine seçimine kalmış birşey.
    İnsan istediği herşeyi dinleyebilir zaten burda bunu tartışmakda manasız.
    Benim tepkim sadece topic'e idi dediğim gibi.
    ---CAN--- ilede bir sorun olmaz fakat sırf ilginçlik olsun diye bu post'u atmıs olması yanlış.
    Saygılar herkese.
    ben kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim metalde dahil iboda dahil bilmemkimde dahil sinir olduğum şey adam ibocular buraya yazmış sizde yuh demişsiniz kimse kimsenin tarzına karışamıyor dediğiniz gibi peki madem bu düşüncedesiniz
    git ibo dinle
    veya yuh diyorsunuz aradaki bağlantıyı çözemedim doğrusu

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HaLLowMaN</i>
    <br />iyidir hoş adamdırda birde hatunları TEK TEK vurulmasaydı.. ;-)

• ---CAn---;
    Ben orda dikkat edersen sadece yuh dedim.
    Bi kere kendimle çelişemem çünkü hep senin dediğin adamlara insanların dinledikleri şeylere karışan insanlara sinir olmuşumdur.
    3.Kez söylüyorum ordaki tepkim sadece topic'e idi.
    Forumda son 3 aydır bir topic kirlenmesi var Yani İbrahim Tatlıses hakkında önemli bir haber olsa yada ne biliym bi istek bir bilgilendirme olsa konu'da kimse gereksiz demezdi herkesin tepkisi sanırım bu yüzden oldu yoksa haklısın kimse kimsenin dinlediği şeye karışamaz.
    ------------

Ha bunada karşı olursun kişi istediği topic'i açar dersin ama buda zewk ve renkler olayına girmezki bunu daha rahat söylerim.
    ------------

Tabii yanlış anlaşıldıysam sorry.
    Herkese saygılar.
    <br />---CAn---;
    Ben orda dikkat edersen sadece yuh dedim.
    Bi kere kendimle çelişemem çünkü hep senin dediğin adamlara insanların dinledikleri şeylere karışan insanlara sinir olmuşumdur.
    3.Kez söylüyorum ordaki tepkim sadece topic'e idi.
    Forumda son 3 aydır bir topic kirlenmesi var Yani İbrahim Tatlıses hakkında önemli bir haber olsa yada ne biliym bi istek bir bilgilendirme olsa konu'da kimse gereksiz demezdi herkesin tepkisi sanırım bu yüzden oldu yoksa haklısın kimse kimsenin dinlediği şeye karışamaz.
    ------------

Ha bunada karşı olursun kişi istediği topic'i açar dersin ama buda zewk ve renkler olayına girmezki bunu daha rahat söylerim.
    ------------

Tabii yanlış anlaşıldıysam sorry.
    Herkese saygılar.
    ok o zaman ben yanlış anladım
    [frndsp]

• [frndsp][^][clps]
    <br />[frndsp][^][clps]

eeverything is ok now? [evlol] [gitar] [bye]
  • Görgüsüzleri dinlemem hatta nefret ederim..
    müzik kişiliğin aynasıdır herşeyi dinlerim diyenin kişiliği oturmamıştır. Teoman yada eminem yada metalica dinleyen bi adam bide ibonun kasetini alıyorsa acilen bi psikoloğa gitmesi lazımdır..[bore]
    Çok ciddiyİm
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by thunderace</i>
    <br />Görgüsüzleri dinlemem hatta nefret ederim..
    müzik kişiliğin aynasıdır herşeyi dinlerim diyenin kişiliği oturmamıştır. Teoman yada eminem yada metalica dinleyen bi adam bide ibonun kasetini alıyorsa acilen bi psikoloğa gitmesi lazımdır..[bore]
    Çok ciddiyİm
    hımm sanırım sen sırf metal dinleyip kafa sallamaktan beynin özsuyunu kaybettin kulağından falan aktı gitti herhalde
    yada sırf ibo dinlemekten artık iç organların inflak etti ki bu tarz yazılar yazabiliyosun müzik kişiliğin aynası değildir <b>EVRENSELDİR</b>
    PS:DİĞER METALCİ VEYA İBO DİNLEYEN ARKADAŞLAR LAFIM SİZLERE DEĞİL

• eminemciyiz ve mutluyuz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.