Şimdi Ara

İçerik database'si satıyorum yeni yasa yüzünden para cezası gelirmi arkadaşlar fikir alabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • içerik database'sinden kastım adama bir dosya veriyorum adam o dosyayı sitesine yükleyince seçtiği konudan (örn. android oyun, film izleme, film indirme) seçtiği kadar (1k içerik - 15k içerik vs.) konu yükleniyor sadece dosyayı yüklüyor ve binlerce konu sitesine yükleniyor. Şimdi sorum şu müşterinin isteğine göre sattığım konularda warez içerik veya +18 içerikler mevcut şahsıma bir ceza kesilirmi yeni internet yasası yüzünden ?
    NOT : KONUYU NEREYE AÇICAM BİLEMEDİM YANLIŞ YERDEYSE HEMEN KAPATILSIN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BİRKAÇ ARKADAŞ KONUYA GİRDİ AMA SANIRIM KİMSE YARDIM ETMEK İSTEMİYOR :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloglarını bilişim'e yolladım, gerisini onlar halleder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

bloglarını bilişim'e yolladım, gerisini onlar halleder.

KEŞKE ÖNCE BLOGLARA BİR GİRSEYDİN HEPSİNİ ZATEN ÖNCEDEN KAPATMIŞTIM :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTilkii -- 15 Mart 2014; 21:43:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İlgili felan değilim. Merakımdan soruyorum. Bu sattığın içeriklerin fiyatları nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

İlgili felan değilim. Merakımdan soruyorum. Bu sattığın içeriklerin fiyatları nedir?

1k konu 1-5TL Arası fiyat biçiyorum tamamiyle konu ile alakalı nekadar emek harcarsam okadar alıyorum örnek olarak film izleme konuları bulmak yorucu oluyor ama android oyun indirme (apk) biraz daha kolay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.