Şimdi Ara

içim acıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık kalk dedim kendi kendime ve yatakdan yavaş yavaş kalktım evet YGS saçma sapan bir sınav oldu ama lys var onumde dedim. İlk is YGS kitaplarını testlerini notları çalışma kâğıtlarını yok etmek veya kaldirmakti.inanın yapamadim yarısında Yoruldum hem de aşırı derece durdum ve dedimki sen bu kadar not al test çöz denemeler dağ oldu Yan yana artıklarını toplamaya yoruldugum notlar ve yine ayıklarken teker teker çözüp sorduğum sorular..
    Bumuydu yani ? Bu kadar emek verdik ve sonu bumuydu bu sınavı hazırlayan herkese bu fikri veren herkese eğer hakkım varsa bir gram bile olsa haram olsun benim emeklerimi saçma bi siyasi olayla yediniz.. Ama ben 18 oldum ve önümde bir sandık olacak ozamanda orda ben konuşacagım tıpkı diğer mağdurlar gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acıyooor acıyooor her yolu denedim bitmiyor kalbimin ortasına bıraktın soruları.. acıyooor
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    Ne diyeyim abi Allah yukarda hak yersin burdada orda ne bok yicen ?

• Arkadaşlar kullanmadığım ygs lys kitaplarımı çok uygun fiyatlara satıyorum genelde fem ve final yayınları kitaplarım var dönem içinde vaktim olmadı çözmeye ilgilenenler ulaşabilir mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.