Şimdi Ara

Kunduz soru sorma hakkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kunduzdaki soru sorma hakkı aylık şekilde mi arkadaşlar ? 150 soru hakkı var aylık 150 şekilde değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 700 sorulu paket yaptıklarına göre günlük olması imkansız.
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    bu iş masraflı çıktı bize

• Hocam soru bankaları genelde çözümlü oluyor ya da YouTube de matematik kalesinde falan oluyor...mesela karekök lys nin Çözümleri var YouTube de biraz araştırırsan bulabilirsin...

Kullanmıştım ben o kadar kolay bitmiyor 2 ayda bitti sadece...bittikten sonra günde 1 soru hakkın oluyor😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Agonize

bu iş masraflı çıktı bize

bir hayırsever çıksa da öğretmenleri bir platformda toplayıp, ücretsiz şekilde soruları çözseler keşke dafşkasfşdas
  • cinsiyetsizkedi kullanıcısına yanıt
    bildiğiniz çözümlü kitaplar nelerdir hocam acaba paylaşabilir misiniz ?

• David Belle kullanıcısına yanıt
    ah keşke hocam da nerdeeeee

• Geçtiğimiz sene standart paket bana yetiyordu. Aylık 35 liraydı, şuan kaç bilmiyorum. Bana çok ucuz gelmişti. Soru sormak için hoca peşinde koşmak yerine, anında oturduğum yerden soruyordum sorumu. İlk başta bana da para tuzağı gibi gelmişti ama kesinlikle öyle değil. Çözümü anlamadığın zaman tekrar çözüyorlar; anlayana kadar... Tavsiye ederim.

• Çözen adamda bazı kitapların çözümleri var(karekök esen fem matematik ve geometri sbleri felan vardı ve femin ygs-lys fizik sb çözümleri de vardı). Standart kullanıcılar için günde 3 sorunun cevabına bakma hakkın var ama rahatlıkla 5-10 hesap açıp kullanabilirsin. Onun haricinde Birey yayınlarının gelişim serisi soru bankalarının çözümleri telefon uygulamasında var. Palme nin lys fizik denemelerinin çözümleri de modern fizikolog(tam ismi böyle değildi galiba ama böyle bir şeydi) adlı Youtube kanalında mevcut. Bu kanalda başka fizik denemelerinin de çözümleri vardı ama yayınları hatırlamıyorum bakarsın sen. (adam baya güzel anlatıyor bu arada ben beğendim yani) Sonuç derece yayınlarının denemelerinin çözümleri de internet sitelerinde pdf olarak bulunuyor. Üç dört beş denemelerinin de çözümleri sitelerinde video şeklinde mevcut. Apotemi nin de denemelerinin çözümleri sitesinde pdf halinde. Okyanusun deneme ve soru bankalarında da soruların altındaki kodlar yardımıyla sitelerinden sorunun çözüm videosuna ulaşabiliyorsun. Benim bildiklerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 21 Temmuz 2017; 12:33:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler hocam

• Nibelungen27 kullanıcısına yanıt
    bir denemekte fayda var o zaman hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Agonize

teşekkürler hocam

Önemli değil hocam ne demek.

Bu arada palmenin lys fizik soru bankasında (2017 basımında vardı muhtemelen 2018 de de koyarlar) da yan kenarlarda soruların çözümü ile ilgili ipuçları veriyor. Benim baya işime yaratmıştı. Bütün sorular için yok yalnız yani kitaptaki soruların %80 i için vardır herhalde bazı yerlerde konu anlatımı da yapıyor çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.