Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.070
Cevap
197
Favori
785.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
Giriş

ben önceki seyahatlerimi gösterip, vize almak uğraştırıcı ve uzun bir süreç, daha uzun süreli vize verirseniz benim için çok iyi olacak yazmıştım.

2 sene multi verdiler

daha önce 6 ay ve 1 sene vardı

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt

yeter ki bu defa vize versinler fazlasında gözüm yok der gibi bi niyet mektubu yazdım. İlk shengen vize başvurum olduğu için şımarıklık yapmayayım dedim.. açıkçası multi ve uzun süreli istemekten çekindim :D ama başvuru formunda multi seçeneğini işaretledim. Umarım bi bonkörlük yapıp 6 ay multi falan verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şair-i Maderzat Ş kullanıcısına yanıt

Hayır henüz alamadım maalesef

• false6 kullanıcısına yanıt

Bana özelden yazın size bir sır vereceğim. Eğer İstanbul gayrettepe ofisinden başvuru yapacaksınız %100 alırsınız

• Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki hafta almanya Schengen için idata altunizade’de randevum var. Sıra beklemenin belirsizliğinden şimdiye denk geldi ama planım nisan ayı üzerine. Şimdi birincisi bu süre bir sorun teşkil eder mi? İkinci olarak evrakları toparlamak da sıkıntı yokta. Bu uçak ve otel rezervasyonunu ödemesiz nasıl halledebiliriz. Aslında almanyada arkadaşım da var. Denk getirebilirsek orada kalmayı düşünüyorum da. 1 haftaya organize etmem gerekecek. nasıl ilerlenmeli? Teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jymz___ J kullanıcısına yanıt

Merhaba,ne zaman siraya girmiştiniz?

Booking.com üzerinden iptal seçenekli rezervasyon yapabilirsiniz.Uçak biletini de iptal hakli olandan alin ama ödemesini yapmaniz gerek,iptal edince paranizi geri alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceycey1103 -- 22 Ekim 2024; 20:51:31 >
  • Ceycey1103 C kullanıcısına yanıt
    Temmuz başında sıraya girmiştim.sıranın ne zaman geleceğini kestiremediğimden ilkbahar olarak planladım. Uçak için hangi firmalarda iade hakkı var. Kesinti oluyor mu? Vize çıkmama olasılığından kafadan almıyoruz maalesef.

Siraya ayin kaçında girmiştiniz,idata sitesinden mi yoksa konsolosluk sitesinden mi girdiniz?

Pegasustan bilet alirken,flex diye bir seçenek var.Ek olarak flex üxretini ödeyip ücretsiz bilet iptal hakki oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceycey1103 -- 22 Ekim 2024; 21:6:4 >
  • Ceycey1103 C kullanıcısına yanıt
    İdata üzerinden sıraya giriyorsun. Süre zamanla artar mı bilmiyorum ama üç ay civarı bir sürede sıra geliyor. Paylaştığın maile bildirim geliyor ve randevu tarihini alıyorsun.

Seyahat tarihinden 6 ay önceye kadar başvurabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.