Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
10.071
Cevap
197
Favori
785.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayrette için 15 mayısta doldurduğum başvuru formuna hala randevu verilmedi. Benzer durumda olan var mı? Normalde 2 ay civarında geliyordu randevular
  • macnair kullanıcısına yanıt

Yeniden başvurun.

• Ocak ayında Almanya'dan aldığım Turistik Schengen bitiyor. Aralık ayında, Ocak ve Şubat aylarında da seyahatlerimiz var. Ocak ve şubat aylarındaki seyahatleri gösterip vize yenilemesi için başvuru yapacağım Ankara'dan ama Aralık ayındaki seyahate pasaport yetişir mi ya da nasıl bir şey yapmak gerekir güncel Ankara işlem süresi hakkında bilgisi olan birileri var mı acaba? Bu hafta içi randevu kaydı oluşturacağım.

• Araxes kullanıcısına yanıt

vize şirketlerinin konumlandığı adreslere yakın acente dükkanları oluyor, 2 yıl önce sicilya catania için gerekmişti bize vfsglobal mevcut olanı verdiğimizde yanlışlık olduğunu hemen bir tane daha ayarlamamızı söylemişti, hemen karşısında olan acenteden o zamanın fiyatıyla 50 tl ye halletmiştik ve vize almıştık. Yani turizm acentelerinin yazıhanelerine uğrayın rica edin. Ayrıca uçak bileti satın sakın almayın o hatayı bu mayıs ayında yaptık ve reddedildik tamamen keyfi ancak tekrar başvurdum sırf biletler yanmasın diye bu kez kabul edildi, ancak bundan sonra asla satın almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vAsilevsky -- 3 Eylül 2024; 22:41:15 >
  • Balbazard B kullanıcısına yanıt

Daha üç ayınız var. Biran önce randevu oluşturun. Yetişir mi yetişmez mi kimse size bilgi veremez.

ikinci pasaportu alıp onu vize başvurusuna verebilirsiniz

• umtzby U kullanıcısına yanıt

8 bini aşan kişi başı maliyeti var. 2 kişi 16 bin yapıyor. Bizim bir seyahat giderimiz bu. Maalesef çok yüksek. Bugün randevu için sisteme giriş yapacağım bakalım

• cleanton kullanıcısına yanıt

yetişir mi yetişmez mi bilgisi sormadım zaten. Ankara'dan yeni başvuran, yeni cevap alan kişiler var mı? var ise ne kadar sürede tamamlandı işlemleri onu sordum zaten.

• 18 nisan tarihinde Gayrette için yaptığım başvuruya eylül sonuna randevu verildi. 5 ay yani süre

Ne kadar sürede tamamlandığını da kimse söyleyemez. Kişiden kişiye değişiyor. 2 haftada sonuçlanan var, 2 ayda sonuçlanan var.

• cleanton kullanıcısına yanıt

Tamam işte ben şu tarihte başvurdum 2 haftada geldi der diğeri şu tarihte başvurdum 2 ayda geldi der. Deneyimlerini paylaşır. Niye direkt "olmaz, yapamaz, söyleyemez" vb. şekilde kesin tabirlerle konuşuyorusunuz?

O deneyimler bir işine yaramaz. İşine yaramayacak bilgiyi ne yapacaksın? Ayrıca geriye doğru mesajları okuduğunda paylaşanlar olduğunu görürsün. Geçmişde yazılanları okumak gereksiz soru sormaktan seni kurtarır.

Anladım, maalesef aklıma başka bişey gelmiyor. Başvurdunuz mu peki ?

Randevu tarihi vs sonuçlanınca bilgi verebilirseniz süper olur.

• Selamlar,

Bugün İstanbul - İtalya randevuları açıldı.

Randevu alırken gidiş amacını “diğer” yapmışım. Ve o şekilde randevu aldım, aslında amacım turistik idi. Randevuya gidince bu durumu değiştirebilir miyim?

"Aralık ayındaki seyahate pasaport yetişir mi "

"Yetişir mi" diye sormuşsun. Ne sorduğundan haberin yok.

• Temmuz som hafta başvuru yapmıştım idata trabzon'a 23 eylülde evrakları teslim edeceğim gidiş tarihi 18 Kasım bakalım çıkacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 20 Eylül 2024; 13:3:55 >
  • Merhabalar. Mayıs ayında vize için talepte bulunmuştuk. 8 Agustos'ta Almanya için vize başvurumuzu yaptık. Seyahat tarihimizi 2 Ekim olarak belirtmistik. Hala bir cevap gelmedi. Bu kadar uzaması normal mi? Aile ziyareti olarak başvuru yapmıştık
  • idata trabzon şubesine belgeleri teslim ettim sakın ve bomboş baya
  • sebofann kullanıcısına yanıt
    Şuan 5 ay sonra randevu maili geliyor. 6. Ay gibi evrakları teslime gidiyorsunuz. 18 nisandaki bir başvuruya eylül sonuna randevu verildi. 7-8 ay önceden başvuru yapmak gerekiyor garantiye almak için
  • SturmpioneeR kullanıcısına yanıt

Sakin ve bomboş ama randevu yok nasıl oluyor bu ?

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.