Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.071
Cevap
197
Favori
785.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 23 Haziran 2024; 17:47:4 >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir? İstanbul gayrette için şu an 2 ayı bulmadan randevu geliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • enpara artık finanstan ayrıldığı için şubesi yok , hesap dökümü alınamıyor.vize başvurusnda hesap dökümü online alınsa çıktısı götürülse kabul ederler mi ?

• last_uk kullanıcısına yanıt

Etmezler.

Aslında ayrılma daha gerçekleşmedi , hesap dökümünü e-imzalı göderiyorlar.

e-imzalı belge yasal omasına rağmen kabul etmediler, rasgele bir finansbank'a girip e imzalı dökümanı fiziki imzalatmıştım. Aslında bu durum daha kabul edilemez olmalı, hiçbir şeklide görmedikleri bir belgeyi imzalıyorlar ))

• efemos E kullanıcısına yanıt

E-imzalı olması yeterli değil. İmza sirküleri de gerekiyor.

• imza sirküleri zaten var , e-imza + imza sirküleri, kabul etmediler.

• efemos E kullanıcısına yanıt

İmzayı üstünde görmeleri gerekiyor.

• Merhabalar ben yakın zamanda 41f vizesine başvurdum ve başvurumdan bir hafta sonra 11 haziranda eksik evrak bildirimi geldi intended place to stay ile alakalı. 14 haziranda da hem yurt başvurusu yaptığım belgeyi hem de booking rezervasyonu ekleyerek bir açıklayıcı mail attım ulaştığına dair bir mail arz ettiğimi de belirterek. Ancak o günden beridir herhangi bir dönüş maili almadım. Mailde 29 Hazirana kadar mail göndermiş olmamı bekliyor olduklarını söyledikleri için ben de tedirgin oldum acaba ulaşıp ulaşmadığına dair. Bugün aramaya çalıştığım konsolosluğu ancak uzun bir sessizlik ve herhangi bir yere bağlanmadı. Bu konuda bilgisi olan biri var mıdır acaba?

• umtzby U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu bilginin kaynağı nedir?

• macnair kullanıcısına yanıt

hocam gelen randevu Mail'ini paylaşabilir misiniz? nasıl bir şey geliyor?

• 10 Nisan 2024'te 51F Almanya Ulusal Vizeye İstanbul'dan randevu için başvurdum ancak Temmuz bitecek ben hâlâ bir yanıt alamadım. Konsolosluktan ise bekleme süresi en az 11 ay şeklinde bir cevap alıp şok oldum. İş yerim bekliyor, ben mağdur herkes mağdur öyle kaldık. Bu uzun bekleme süreleri cidden çok kötü ve çözüm üretilmeli. İdata sitesinde belirtilen randevu bekleme sürelerini pratikte göremiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilet tarihi geldi vize cevap gelmedi , bileti açığa alsam sıkıntı yaparlar mı ? (almnya)

Yapmaz

• cleanton kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

Benim geçen öyle oldu hocam tüm rezervasyonları iptal ettim uçuştan 2 hafta sonra 3 aylık vize verdiler sorun olmaz

• Bilenler için acil bir sorum var.

Malum Bulgaristan artık C Tipi vizeyi Schengen olarak veriyor. Ama Bulgaristan'dan eş üzerinden alınan C tipi schengen vizesi varken Almanya'dan D tipi aile birleşimi ulusal vizesi alırken sıkıntı çıkarırlar mı?

Malum Halihazırda vize varken tekrardan vize verilmiyor, aradım internette bulamadım cevabı olan varsa çok makbule geçer.

• Merhabalar. Almanya vize başvuru için davetiye gönderecek oradaki tanıdıklarımız ancak 12 günlük bir süre var. Yetişmeyebilir diye düşündük. Bu notta yer alan Almanya'dan resmi olmayan ve aşağıdaki bilgileri içeren düz bir davetiye yazısı kısmının detayını bilen var mı? Yazacakları herhangi bir dilekçe gibi bir yazıyı çıktı alıp başvuru dosyasına eklesek oluyor mu yani.

• sebofann kullanıcısına yanıt

oluyor hocam bu şekilde aldım. dilekçede detaylı adresini yazsın ve imzasını atsın tanıdığınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_uk -- 25 Temmuz 2024; 14:21:53 >

Tamamdır. Çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.